POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [14.11.2023, 13:14:46] • Golczewo

Narodowe Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości

fot. golczewo.pl

11 listopada obchodzimy narodowe święto Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Jest to jedno z najważniejszych świąt państwowych w naszym kraju. Tego dnia czcimy bohaterstwo, waleczność i męstwo naszych przodków, dzięki którym Polska po 123 latach niewoli wróciła na mapę Europy.

Uczniowie oraz nauczyciele z Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie włączyli się w akcję pn. „Szkoła do hymnu”.

Narodowe Święto Niepodległości

fot. golczewo.pl

10 Listopada o godzinie 11:11 wszyscy uczniowie szkoły odśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”, dając wyraz dumy z bycia Polakami.

Narodowe Święto Niepodległości

fot. golczewo.pl

Również w tym dniu odbyła się akademia z okazji Dnia Niepodległości. Uczniowie klas III wraz z wychowawcami przygotowali uroczysty apel upamiętniający Dzień Niepodległości.

Narodowe Święto Niepodległości

fot. golczewo.pl

W przygotowanym programie można było usłyszeć historię odzyskania niepodległości przez Polskę, a także pieśni i wiersze.

Narodowe Święto Niepodległości

fot. golczewo.pl

Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie przedstawienia.

golczewo.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dargobądz, 18 kwietnia 2024 r. - Wczesnym rankiem o godzinie 6:14 doszło do poważnego wypadku na drodze krajowej numer 3 w miejscowości Dargobądz. Zderzyły się dwa pojazdy dostawczy i bus. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały osoby podróżujące tymi pojazdami. ■ Zarząd Powiatu w Kamieniu Pomorskim uprzejmie informuje, iż został ogłoszony konkurs na kandydata na stanowisko Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 15 kwietnia 2024 roku ■