POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [01.11.2023, 17:03:23] • Heringsdorf

Taaaaka bułka z rybą! - rekord w restauracji Fisch Domke. Zobacz film!

 Taaaaka bułka z rybą! - rekord w restauracji  Fisch Domke. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

W niedzielę 29 października 2023 r.o godzinie 14.00 w restauracji Fisch Domke znajdującej się w Heringsdorfie przy ulicy Brunnenstraβe została przygotowana rekordowa kanapka z rybą.O przygotowaniach niezwykle długiej kanapki opowiedział naszemu reporterowi Andrzej Domke, syn właściciela restauracji.

 Taaaaka bułka z rybą! - rekord w restauracji  Fisch Domke. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Najpierw trzeba było znaleźć piekarza, który upiekł taką bułkę, potem wyszukać najlepsze śledzie i cebulę. Kiedy wszystkie składniki były gotowe, ekipa restauracji przygotowała gigantyczną kanapkę.

 Taaaaka bułka z rybą! - rekord w restauracji  Fisch Domke. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Bułka długości 6,20m okazała się wyjątkowa, co stwierdziła obecna w restauracji komisja przyznająca rekordy. Tym samym został pobity wcześniejszy rekord - poprzednio wynosił 4,40m. Restaurator ma na swoim koncie już 4 rekordy - wcześniej była między innymi zupa solianka.

 Taaaaka bułka z rybą! - rekord w restauracji  Fisch Domke. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Ogromna kanapka cieszyła się równie dużym zainteresowaniem konsumentów, którzy ustawiali się w kolejce, aby zakosztować rekordowego specjału.

 Taaaaka bułka z rybą! - rekord w restauracji  Fisch Domke. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Piątek [03.11.2023, 10:20:42] • [IP: 5.173.172.**]

Europejczycy, ziemianie.

Gość • Piątek [03.11.2023, 09:18:23] • [IP: 122.150.40.***]

Do. 162 - to nie wiedziales na kogo glosowac? A tak z ciekawosci - czy to Niemcy, Polacy czy U...cy przygotowali te buleczki? W lecie nad morzem w restauracjach (obsluga) bylo slychac tylko jezyk ROSYJSKI (...)

Gość • Czwartek [02.11.2023, 23:42:25] • [IP: 5.173.198.***]

Niemieckie bułki z rybą są rzetelne. Jadłem. Treściwe. Świeża ryba. Chrupiąca bułka. Można brać przykład. Pozdrawiam

FIKOŁ • Czwartek [02.11.2023, 10:34:25] • [IP: 37.109.162.***]

Tak, tak wszystko co niemieckie, to jest najlepsze...Niemiec to nasz Pan...Niemcy co 30 lat powinni być bombardowani co by łbów za wysoko nie unosili...Ale teraz wraz z żabojadami będą nam nakazywać i pouczać, jak mamy się gospodarzyć we własnym Kraju...👺👺👺

Gość • Środa [01.11.2023, 19:51:43] • [IP: 46.205.140.***]

Tak...to najważniejsze sprawy z naszego regionu...

Gość • Środa [01.11.2023, 18:14:20] • [IP: 185.210.38.**]

Super

Oglądasz 1-6 z 6
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Grodno: Mężczyzna w stanie wyziębienia wydobyty przez strażaków z grząskiej gliny. Zespoły ratunkowe, składające się z pięciu Jednostek Operacyjno-Technicznych (JOP), przemieszczały się w niedziele od strony Międzyzdrojów w stronę Grodna, aby dotrzeć do miejsca wypadku. Teren, na którym doszło do zdarzenia, okazał się wyjątkowo trudny - grząska glina znacznie utrudniała dostęp. Mimo to, dzięki zdecydowanym działaniom ratowników OSP, udało się zlokalizować poszkodowanego w stanie mocnego wyziębienia, z nogami zasypanymi w gęstej masie ■ Kolejny wyrok w kamieńskich instytucjach gminnych. Ostatnio po Kamieniu krąży anegdota, że przydałaby się nowa gra miejska pt. gdzie pracuje jakaś księgowa bez wyroku? W piątek 26 stycznia 2024r. Sąd Okręgowy w Szczecinie ogłosił wyrok w sprawie byłego wójta Rewala. Oskarżonych w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków w sprawie rzetelnego planowania dochodów w gminie było jeszcze 5 osób, w tym 3 skarbników gminy. Osoby te otrzymały wyroki od 8 miesięcy do ponad 1,5 roku więzienia. Sprawa toczyła się od wielu lat. Jest to wyrok nieprawomocny – wydany w pierwszej instancji. Jedną z osób skazanych jest Iwona S. Była skarbniczka gminy Rewal i była pracownica spółki Wodociągi Rewal, a obecnie główna księgowa w jednostkach organizacyjnych gminy Kamień Pomorski. W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim i Kamieńskim Domu Kultury ■