POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [01.11.2023, 17:03:23] • Heringsdorf

Taaaaka bułka z rybą! - rekord w restauracji Fisch Domke. Zobacz film!

 Taaaaka bułka z rybą! - rekord w restauracji  Fisch Domke. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

W niedzielę 29 października 2023 r.o godzinie 14.00 w restauracji Fisch Domke znajdującej się w Heringsdorfie przy ulicy Brunnenstraβe została przygotowana rekordowa kanapka z rybą.O przygotowaniach niezwykle długiej kanapki opowiedział naszemu reporterowi Andrzej Domke, syn właściciela restauracji.

 Taaaaka bułka z rybą! - rekord w restauracji  Fisch Domke. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Najpierw trzeba było znaleźć piekarza, który upiekł taką bułkę, potem wyszukać najlepsze śledzie i cebulę. Kiedy wszystkie składniki były gotowe, ekipa restauracji przygotowała gigantyczną kanapkę.

 Taaaaka bułka z rybą! - rekord w restauracji  Fisch Domke. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Bułka długości 6,20m okazała się wyjątkowa, co stwierdziła obecna w restauracji komisja przyznająca rekordy. Tym samym został pobity wcześniejszy rekord - poprzednio wynosił 4,40m. Restaurator ma na swoim koncie już 4 rekordy - wcześniej była między innymi zupa solianka.

 Taaaaka bułka z rybą! - rekord w restauracji  Fisch Domke. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Ogromna kanapka cieszyła się równie dużym zainteresowaniem konsumentów, którzy ustawiali się w kolejce, aby zakosztować rekordowego specjału.

 Taaaaka bułka z rybą! - rekord w restauracji  Fisch Domke. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Piątek [03.11.2023, 10:20:42] • [IP: 5.173.172.**]

Europejczycy, ziemianie.

Gość • Piątek [03.11.2023, 09:18:23] • [IP: 122.150.40.***]

Do. 162 - to nie wiedziales na kogo glosowac? A tak z ciekawosci - czy to Niemcy, Polacy czy U...cy przygotowali te buleczki? W lecie nad morzem w restauracjach (obsluga) bylo slychac tylko jezyk ROSYJSKI (...)

Gość • Czwartek [02.11.2023, 23:42:25] • [IP: 5.173.198.***]

Niemieckie bułki z rybą są rzetelne. Jadłem. Treściwe. Świeża ryba. Chrupiąca bułka. Można brać przykład. Pozdrawiam

FIKOŁ • Czwartek [02.11.2023, 10:34:25] • [IP: 37.109.162.***]

Tak, tak wszystko co niemieckie, to jest najlepsze...Niemiec to nasz Pan...Niemcy co 30 lat powinni być bombardowani co by łbów za wysoko nie unosili...Ale teraz wraz z żabojadami będą nam nakazywać i pouczać, jak mamy się gospodarzyć we własnym Kraju...👺👺👺

Gość • Środa [01.11.2023, 19:51:43] • [IP: 46.205.140.***]

Tak...to najważniejsze sprawy z naszego regionu...

Gość • Środa [01.11.2023, 18:14:20] • [IP: 185.210.38.**]

Super

Oglądasz 1-6 z 6
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Stań przed kamerą w serialu „HEWELIUSZ”: Casting w Świnoujściu. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email: adam@mkmstudiofilm.pl z dopiskiem "MORZE". Do zgłoszenia należy dołączyć imię i nazwisko, aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki oraz numer telefonu. Dołącz do Nas! ■ Zapraszamy Państwa w sobotę 16 grudnia br. na Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny. Rozpoczynamy o godz. 10:30 przedstawieniem dla dzieci pt. Kosmiczne Święta. Świąteczny spektakl animacyjny opowiada historię dwóch kosmicznych przyjaciół, którzy przez przypadek trafiają na planetę Ziemia... Co dalej z tego wyniknie dowiedzą się dzieci obecne na spektaklu w Międzynarodowym Domu Kultury. Zapraszamy!! Wstęp wolny. Po spektaklu przenosimy się do amfiteatru miejskiego, gdzie od godz. 12:00 rusza jarmark świąteczny. Przy promenadzie przed Międzynarodowym Domem Kultury ustawimy choinkę miejską, którą można będzie przystroić własnoręcznie wykonanymi podczas jarmarku ozdobami i powiesić na świątecznym drzewku prosto z wysięgnika, który zapewni nam Enea. Nie zabraknie stoisk ze sprzedażą ozdób świątecznych oraz dań wigilijnych. Jak co roku dzięki Nadleśnictwu Międzyzdroje, każdy będzie miał okazję zakupić choinkę. Zapraszam Państwa również na degustację dań wigilijnych, które przygotujemy specjalnie dla uczestników jarmarku oraz program artystyczny przygotowany przez nasze dzieci. Mam nadzieję, że poczujemy wszyscy magię świąt i będziemy się wspólnie dobrze bawić ■