POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [10.10.2023, 09:24:00] • Golczewo

Podpisanie aktu erekcyjnego SIM KZN Bałtyk sp. z o. o.

Podpisanie aktu erekcyjnego SIM KZN Bałtyk sp. z o. o.

fot. golczewo.pl

W środę 04.10.2023 r. Zastępca Burmistrza Pan Grzegorz Chłopek podpisał akt erekcyjny nowej spółki SIM KZN Bałtyk sp. z o. o. Powołanie spółki jest wspólnym przedsięwzięciem 14 samorządów z województw zachodniopomorskiego, pomorskiego i wielkopolskiego w tym gminy Golczewo.

SIM to coraz bardziej popularna w Polsce forma wynajmu lokalu na dogodnych warunkach, umożliwiająca zamieszkanie w nowym, komfortowym, dobrze wyposażonym mieszkaniu bez konieczności ponoszenia dużych kosztów na początku.

Podpisanie aktu erekcyjnego SIM KZN Bałtyk sp. z o. o.

fot. golczewo.pl

Głównym celem Spółki Mieszkaniowej SIM KZN Bałtyk sp. z o. o. będzie budowa mieszkań na wynajem, z opcją wykupu dla osób które nie mają zdolności kredytowej a mają tzw. „zdolność czynszową”.

Podpisanie aktu erekcyjnego SIM KZN Bałtyk sp. z o. o.

fot. golczewo.pl

Gmina Golczewo za zgodą Rady Miasta wystąpiła już o jednorazowe wparcie w wysokości 3 mln złotych z Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa na objęcie udziałów w tworzonej Spółce.

golczewo.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Piątek [27.10.2023, 17:59:14] • [IP: 45.88.96.**]

Zdolnosc czynszowa do dogodne ulatwienie. Dziekujemy.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zarząd Powiatu w Kamieniu Pomorskim uprzejmie informuje, iż został ogłoszony konkurs na kandydata na stanowisko Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 15 kwietnia 2024 roku ■ W świąteczny weekend nastąpi zmiana czasu z zimowego na letni. W nocy z 30 na 31 marca wskazówki zegarów zostaną przesunięte o 60 minut do przodu, z godziny 2:00 na 3:00. ■