POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [19.09.2023, 13:08:08] • Kołczewo

Regionalne Centrum Szkolenia Strażaków Ochotników w Kołczewie

Regionalne Centrum Szkolenia Strażaków Ochotników w Kołczewie

fot. OSP Kołczewo

Prace związane z budową Regionalnego Centrum Szkolenia Strażaków Ochotników w Kołczewie postępują. Właśnie dobiegł końca następny ich etap, na który składała się elewacja oraz sfinalizowanie robót dekarskich.

Inwestycja jest realizowana dzięki wsparciu finansowemu pozyskanemu od Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Wsparcie dotyczy "Dofinansowania modernizacji budynku Regionalnego Centrum Szkolenia Strażaków Ochotników w Kołczewie."

Regionalne Centrum Szkolenia Strażaków Ochotników w Kołczewie

fot. OSP Kołczewo

Informacją podzielili się strażacy z OSP Kołczewo na swoim FB.

Regionalne Centrum Szkolenia Strażaków Ochotników w Kołczewie

fot. OSP Kołczewo

Regionalne Centrum Szkolenia Strażaków Ochotników w Kołczewie

fot. OSP Kołczewo

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Zart • Sobota [23.09.2023, 16:04:11] • [IP: 37.47.236.***]

Dlaczego nie wstawili okien? przecież tam będzie przeciąg. Dziwne. Ładna blacharka dobra robota.

Gość • Czwartek [21.09.2023, 03:25:14] • [IP: 46.205.132.**]

Bo nazwa wsi pochodzi od Coach, dlatego tam jest centrum szkolenia. Coachevo.

Gość • Czwartek [21.09.2023, 01:54:15] • [IP: 78.30.82.**]

Jak większość badań wyso nie przeszła-dziwne!

Gość • Środa [20.09.2023, 22:13:46] • [IP: 5.173.174.***]

A po co im Wspinalnia?

Gość • Środa [20.09.2023, 17:14:05] • [IP: 5.173.155.**]

"Co oznacza skrót SWOT? Jest to nazwa będąca akronimem angielskich słów strengths (mocne strony), weaknesses (słabe strony), opportunities (szanse) i threats (zagrożenia). Każdy z tych czynników odgrywa rolę w prawidłowym planowaniu rozwoju organizacji. Stąd tak ważne jest przeprowadzenie tej analizy."

Gość • Środa [20.09.2023, 12:16:48] • [IP: 5.173.155.**]

Teraz czas na program renowacji elewacji dla lokalnych mieszkańców powiatow nadmorskich. Analiza swat mówi, że to potrzebne, businessplan dobrze wyjdzie z tego wszystkim.

Gość • Środa [20.09.2023, 08:09:10] • [IP: 37.248.164.***]

No nie napis nie podświetlony neon powinien być, tak by blask był widoczny w Wolinie

Gość • Środa [20.09.2023, 02:05:39] • [IP: 78.30.83.***]

to już na pralce zarobili i nie żebrzą a pocichutku niby niby wieża szkoleniowa widokową się stanie taki p[b wałek może coś ktoś wie więcej

Gość • Wtorek [19.09.2023, 21:29:29] • [IP: 45.141.1.***]

ta inwestyca to sposb na zycie dla jedne z firm z kolczewa? Gdzie mozna zobaczyc przetargi na te prace? Mozna sie zglosic ? czy jednak na wylacznosc?

Gość • Wtorek [19.09.2023, 20:26:44] • [IP: 83.20.249.**]

czy nie robil waligora

Gość • Wtorek [19.09.2023, 19:52:39] • [IP: 5.173.24.**]

Firma harnaś

Gość • Wtorek [19.09.2023, 19:00:18] • [IP: 5.173.158.**]

Jakie to centrum dla kogo

Gość • Wtorek [19.09.2023, 17:45:01] • [IP: 83.20.230.***]

Co oni pieprzą jakie centrum?

Gość • Wtorek [19.09.2023, 16:20:31] • [IP: 37.248.161.***]

Gas system przekazał tak małą kwotę, że dwie ściany tylko zostały zrobione? Dziwna sprawa, ciekawe jaka firma robiła inwestycję?

Oglądasz 1-14 z 14
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Grodno: Mężczyzna w stanie wyziębienia wydobyty przez strażaków z grząskiej gliny. Zespoły ratunkowe, składające się z pięciu Jednostek Operacyjno-Technicznych (JOP), przemieszczały się w niedziele od strony Międzyzdrojów w stronę Grodna, aby dotrzeć do miejsca wypadku. Teren, na którym doszło do zdarzenia, okazał się wyjątkowo trudny - grząska glina znacznie utrudniała dostęp. Mimo to, dzięki zdecydowanym działaniom ratowników OSP, udało się zlokalizować poszkodowanego w stanie mocnego wyziębienia, z nogami zasypanymi w gęstej masie ■ Kolejny wyrok w kamieńskich instytucjach gminnych. Ostatnio po Kamieniu krąży anegdota, że przydałaby się nowa gra miejska pt. gdzie pracuje jakaś księgowa bez wyroku? W piątek 26 stycznia 2024r. Sąd Okręgowy w Szczecinie ogłosił wyrok w sprawie byłego wójta Rewala. Oskarżonych w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków w sprawie rzetelnego planowania dochodów w gminie było jeszcze 5 osób, w tym 3 skarbników gminy. Osoby te otrzymały wyroki od 8 miesięcy do ponad 1,5 roku więzienia. Sprawa toczyła się od wielu lat. Jest to wyrok nieprawomocny – wydany w pierwszej instancji. Jedną z osób skazanych jest Iwona S. Była skarbniczka gminy Rewal i była pracownica spółki Wodociągi Rewal, a obecnie główna księgowa w jednostkach organizacyjnych gminy Kamień Pomorski. W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim i Kamieńskim Domu Kultury ■