POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [15.09.2023, 11:56:48] • Świnoujście

Narodziny w karetce przy rondzie w Łunowie: Malutka Maja przywitana na Świecie przez Zespół Pogotowia Ratunkowego

Narodziny w karetce przy rondzie w Łunowie: Malutka Maja przywitana na Świecie przez Zespół Pogotowia Ratunkowego

fot. WSPR Szczecin

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie świętuje kolejne narodziny, które miały miejsce w ich karetce ratunkowej. W nocy o godzinie 3:15 na świat przyszła malutka Maja, a całe wydarzenie miało miejsce przy rondzie w Łunowie (Świnoujście).

Ostatnimi czasy narodziny w karetkach pogotowia ratunkowego zdają się być niemalże modą. Niektóre historie zaskakują swoją częstotliwością i niewątpliwie przypominają nam, że życie potrafi być pełne niespodzianek. Jednak zawsze pozostaje nam tylko podziwiać pracę nieustraszonych ratowników medycznych, którzy służą pomocą w najbardziej nieprzewidywalnych sytuacjach.

Tym razem bohaterami są Grzegorz Pycz i Mariusz Jurczak, członkowie zespołu Z01042 z Międzyzdrojów.
To właśnie w ich karetce doszło do narodzin małej Mai. Grzegorz i Mariusz udowodnili, że są nie tylko wykwalifikowanymi specjalistami, ale także prawdziwymi bohaterami, którym nie brakło odwagi w decydującej chwili.

Dzięki ich profesjonalizmowi i szybkiemu działaniu, malutka Maja mogła przyjść na świat w bezpiecznych warunkach. Chociaż narodziny w karetce mogą być trudne i stresujące, cały zespół pogotowia ratunkowego działał sprawnie, aby zapewnić opiekę zarówno nowo narodzonemu dziecku, jak i jego odważnej matce.

Po narodzinach Maja i jej mama zostały przetransportowane do szpitala, gdzie mogły otrzymać wszelką potrzebną opiekę medyczną. Dla wielu rodziców moment narodzin jest jednym z najważniejszych i najbardziej emocjonujących w ich życiu, dlatego tak ważne jest, aby mieli oni zapewnioną odpowiednią opiekę w tym momencie.

Cała ekipa Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie serdecznie gratuluje narodzin Mai i życzy jej oraz jej dzielnej matce dużo zdrowia i szczęścia. To piękna historia o odwadze i poświęceniu, która przypomina nam, jak niezastąpioną rolę pełnią pracownicy służby zdrowia w naszym społeczeństwie.

Warto doceniać ich codzienny trud i determinację, ponieważ to dzięki nim każdego dnia udaje się uratować życie i zapewnić wsparcie potrzebującym. Narodziny w karetce to z pewnością wyjątkowe wydarzenie, które zapisze się w pamięci wszystkich zaangażowanych, a malutka Maja będzie miała niezwykłą historię do opowiedzenia, gdy już będzie dorosła.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Poniedziałek [18.09.2023, 11:28:04] • [IP: 83.3.210.***]

To jakie będzie miała miejsce urodzenia? Karetka?, Łunowo? Świnoujście, Rondo? Gratulacje dla ratowników i rodziców!

Gość • Sobota [16.09.2023, 22:32:58] • [IP: 85.219.172.***]

Nasi ratownicy zawsze gotowi do pomocy. Gratulacje Panowie i zdrowia dla malutkiej i dzielnej mamy

Gość • Sobota [16.09.2023, 17:09:50] • [IP: 31.0.2.***]

Sprawdzić czy fortepian dobrze nastrojony, no i czy nic nie zginęło. Gratulacje dla Majteczki i rodziców!!

Gość • Sobota [16.09.2023, 09:10:47] • [IP: 31.0.74.***]

Narodziny w Polsce są trudne i stresujące, a nie w karetce!!

Mama • Piątek [15.09.2023, 13:38:55] • [IP: 37.47.154.**]

Gratulacje dla ratowników i dzielnej mamy. MAJECZKO zdrówka dla Ciebie.

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Silny wiatr, burze i deszcz. Ostrzeżenie meteorologiczne dla mieszkańców Świnoujścia i okolic Zgodnie z prognozami Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW), w dniach 16 i 17 września 2025 roku na terenie Świnoujścia oraz pobliskich powiatów spodziewane są gwałtowne zjawiska atmosferyczne, które mogą poważnie wpłynąć na życie mieszkańców. Silny wiatr, obfite opady deszczu oraz burze mogą stanowić zagrożenie, dlatego apelujemy o szczególną czujność i przygotowanie na nadchodzące trudne warunki pogodowe ■ 17 września przerwa w dostawie wody w Kamieniu Pomorskim i na wyspie Chrząszczewskiej Mieszkańcy Kamienia Pomorskiego oraz wyspy Chrząszczewskiej muszą przygotować się na kilkugodzinną przerwę w dostawie wody. Jak poinformowała firma DERYLAK-BUD, prowadząca przebudowę ulicy Orzeszkowej w Kamieniu Pomorskim, wyłączenie wody jest konieczne ze względu na prace na sieci wodociągowej. Woda zostanie odcięta we wtorek, 17 września, w godzinach od 8:00 do 12:00. Wyłączenie obejmie ul. Orzeszkowej – od skrzyżowania z ul. Reja aż do mostu (całe osiedle), a także wszystkie miejscowości położone na wyspie Chrząszczewskiej. Firma przeprasza za utrudnienia i apeluje do mieszkańców o wcześniejsze zabezpieczenie niezbędnej ilości wody na czas przerwy ■