POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [04.09.2023, 10:39:28] • Świnoujście

Czasowe wyłączenie z eksploatacji tunelu pod Świną zostało zaplanowane na dwie daty

Czasowe wyłączenie z eksploatacji tunelu pod Świną zostało zaplanowane na dwie daty

fot. Sławomir Ryfczyński

Mieszkańcy i podróżujący przez Świnoujście staną przed wyjątkowym wyzwaniem w najbliższym czasie. Zgodnie z decyzją Wykonawcy odpowiedzialnego za stan techniczny tunelu pod Świną, zaplanowano dwukrotne wyłączenie z eksploatacji tego strategicznego punktu komunikacyjnego w nadchodzącym tygodniu.

Czasowe wyłączenie z eksploatacji tunelu pod Świną. Na wniosek Wykonawcy planowane jest wyłączenie Tunelu z eksploatacji w dniach:

- noc z 4 na 5 września od 00:01 do 04.00 (wtorek),
- noc z 7 na 8 września od 00:01 do 04.00 (piątek).

Prosimy kierowców o korzystanie w tym czasie z przeprawy Warszów (promy Bielik) w sąsiedztwie dworca PKP w Świnoujściu - informuje Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście.

Dwukrotne zamknięcie tunelu pod Świną w tak krótkim odstępie czasu jest konieczne dla przeprowadzenia prac serwisowych oraz inspekcji technicznych, które przyczynią się do długoterminowej trwałości tej inwestycji. Szkoda że w tym komunikacie jest brak szczegółowych informacji o przyczynach zamknięcia tunelu.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Wybory samorządowe odbędą się najprawdopodobniej 7 kwietnia 2024 r. Taki scenariusz nakreślił w sobotę marszałek Sejmu i lider Polski 2050 Szymon Hołownia ■ Stań przed kamerą w serialu „HEWELIUSZ”: Casting w Świnoujściu. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email: adam@mkmstudiofilm.pl z dopiskiem "MORZE". Do zgłoszenia należy dołączyć imię i nazwisko, aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki oraz numer telefonu. Dołącz do Nas! ■ Zapraszamy Państwa w sobotę 16 grudnia br. na Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny. Rozpoczynamy o godz. 10:30 przedstawieniem dla dzieci pt. Kosmiczne Święta. Świąteczny spektakl animacyjny opowiada historię dwóch kosmicznych przyjaciół, którzy przez przypadek trafiają na planetę Ziemia... Co dalej z tego wyniknie dowiedzą się dzieci obecne na spektaklu w Międzynarodowym Domu Kultury. Zapraszamy!! Wstęp wolny. Po spektaklu przenosimy się do amfiteatru miejskiego, gdzie od godz. 12:00 rusza jarmark świąteczny. Przy promenadzie przed Międzynarodowym Domem Kultury ustawimy choinkę miejską, którą można będzie przystroić własnoręcznie wykonanymi podczas jarmarku ozdobami i powiesić na świątecznym drzewku prosto z wysięgnika, który zapewni nam Enea. Nie zabraknie stoisk ze sprzedażą ozdób świątecznych oraz dań wigilijnych. Jak co roku dzięki Nadleśnictwu Międzyzdroje, każdy będzie miał okazję zakupić choinkę. Zapraszam Państwa również na degustację dań wigilijnych, które przygotujemy specjalnie dla uczestników jarmarku oraz program artystyczny przygotowany przez nasze dzieci. Mam nadzieję, że poczujemy wszyscy magię świąt i będziemy się wspólnie dobrze bawić ■