POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [04.09.2023, 10:39:28] • Świnoujście

Czasowe wyłączenie z eksploatacji tunelu pod Świną zostało zaplanowane na dwie daty

Czasowe wyłączenie z eksploatacji tunelu pod Świną zostało zaplanowane na dwie daty

fot. Sławomir Ryfczyński

Mieszkańcy i podróżujący przez Świnoujście staną przed wyjątkowym wyzwaniem w najbliższym czasie. Zgodnie z decyzją Wykonawcy odpowiedzialnego za stan techniczny tunelu pod Świną, zaplanowano dwukrotne wyłączenie z eksploatacji tego strategicznego punktu komunikacyjnego w nadchodzącym tygodniu.

Czasowe wyłączenie z eksploatacji tunelu pod Świną. Na wniosek Wykonawcy planowane jest wyłączenie Tunelu z eksploatacji w dniach:

- noc z 4 na 5 września od 00:01 do 04.00 (wtorek),
- noc z 7 na 8 września od 00:01 do 04.00 (piątek).

Prosimy kierowców o korzystanie w tym czasie z przeprawy Warszów (promy Bielik) w sąsiedztwie dworca PKP w Świnoujściu - informuje Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście.

Dwukrotne zamknięcie tunelu pod Świną w tak krótkim odstępie czasu jest konieczne dla przeprowadzenia prac serwisowych oraz inspekcji technicznych, które przyczynią się do długoterminowej trwałości tej inwestycji. Szkoda że w tym komunikacie jest brak szczegółowych informacji o przyczynach zamknięcia tunelu.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zarząd Powiatu w Kamieniu Pomorskim uprzejmie informuje, iż został ogłoszony konkurs na kandydata na stanowisko Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 15 kwietnia 2024 roku ■ W świąteczny weekend nastąpi zmiana czasu z zimowego na letni. W nocy z 30 na 31 marca wskazówki zegarów zostaną przesunięte o 60 minut do przodu, z godziny 2:00 na 3:00. ■