POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [04.09.2023, 08:39:57] • Europa

Niemiecka perła Bałtyku świeci przykładem. Ma najładniejsze molo na wyspie. Zobacz film!

Niemiecka perła Bałtyku świeci przykładem. Ma najładniejsze molo na wyspie. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Około 20 km od Świnoujścia, największego miasta na wyspie Uznam i jednego z głównych miast na wybrzeżu zachodniopomorskim, ukryta jest prawdziwa perła architektury nadmorskiej. Mimo że Świnoujście może tylko pomarzyć o własnym molo, kąpielisko nad Bałtykiem, Koserow, postanowiło pójść krok do przodu, tworząc spektakularne molo wartę 7,4 mln euro.Nowe molo w Koserow, istniejące zaledwie od dwóch lat, stało się atrakcją, która przyciąga tłumy zarówno turystów, jak i mieszkańców. Rozciągające się na długość 290 metrów, z zygzakowatymi ścieżkami prowadzącymi do przestronnej platformy o powierzchni 400 metrów kwadratowych, molo nie tylko zapewnia wspaniałe widoki, ale również stało się miejscem różnorodnych wydarzeń, od koncertów po festiwale.

Niemiecka perła Bałtyku świeci przykładem. Ma najładniejsze molo na wyspie. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Jednak to, co naprawdę wyróżnia molo w Koserow, to jego niesamowite podświetlenie. Każdy element, od schodów po barierki, błyszczy wieczorami, tworząc prawdziwe podświetlenie led nad Bałtykiem.

Niemiecka perła Bałtyku świeci przykładem. Ma najładniejsze molo na wyspie. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Koserow, kiedyś może nie tak znane jak inne miejscowości na wyspie Uznam, teraz jest symbolem tego, jak inwestycje mogą odmienić oblicze miejscowości i przyciągnąć turystów. 7,4 mln euro, które zostały przeznaczone na budowę mola, to inwestycja, która z pewnością przyniosła korzyści dla całej społeczności Koserow.

Niemiecka perła Bałtyku świeci przykładem. Ma najładniejsze molo na wyspie. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Dla tych, którzy chcą doświadczyć magii Bałtyku w zupełnie nowy sposób, wizyta w Koserow jest obowiązkowa. Miejmy nadzieję, że inne miasta na wybrzeżu, w tym Świnoujście, zainspirują się tym sukcesem i również zdecydują się na podobne inwestycje w przyszłości na które czekamy dekady.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Niedziela [17.09.2023, 10:39:00] • [IP: 83.20.254.***]

Cudze chwalicie, a swego nie znacie.

Gość • Wtorek [05.09.2023, 12:27:49] • [IP: 46.204.8.***]

A co tam jest takiego wyjątkowego? Mamy również piękne deptaki i mola nad Bałtykiem i nie mamy się czego wstydzić Patrząc na film nasze są na pewno bardziej uczęszczane i przez Niemców również, czyli ludziom się podobają, w końcu po to one są.

Gość • Wtorek [05.09.2023, 07:22:42] • [IP: 83.20.232.***]

Buuu nie ma się o co potknąć. Żadnych po środku kawiarni, lodówek, krzesełek, namiotów. Jeden mały bar na końcu Kto się na to zgodził? 🙄🤭

Gość • Poniedziałek [04.09.2023, 18:09:28] • [IP: 89.174.73.**]

Bez kawiarni, barów, sklepików, kramików. Komu się to może podobać? Międzyzdroje to ma molo, że ho ho.

Gość • Poniedziałek [04.09.2023, 13:48:21] • [IP: 37.248.209.**]

Samorządowcy powinni brać przykład jak się inwestuje w rozwój infrastruktury aby ludzi przyciągnąć. To nie apartamentowce przyciągną ludzi i nie zostawia u nas pieniędzy - trzeba coś dać ludziom. Cos na miarę XXI wieku.

Gość • Poniedziałek [04.09.2023, 10:10:41] • [IP: 31.0.45.**]

Nasówa się pytanie - Czemu mając taki cud świata przyjeżdżają do nas? Uważam że wybierają bezpieczeństwo i niższe ceny

Oglądasz 1-6 z 6
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zarząd Powiatu w Kamieniu Pomorskim uprzejmie informuje, iż został ogłoszony konkurs na kandydata na stanowisko Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 15 kwietnia 2024 roku ■ W świąteczny weekend nastąpi zmiana czasu z zimowego na letni. W nocy z 30 na 31 marca wskazówki zegarów zostaną przesunięte o 60 minut do przodu, z godziny 2:00 na 3:00. ■