POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [31.08.2023, 15:15:03] • Świnoujście

Nielegalny salon gier w Świnoujściu zlikwidowany przez KAS Zachodniopomorskie, Świnoujście

Nielegalny salon gier w Świnoujściu zlikwidowany przez KAS   Zachodniopomorskie, Świnoujście

fot. zachodniopomorskie.kas.gov.pl

Funkcjonariusze zachodniopomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) zamknęli nielegalny punkty hazardowe w centrum Świnoujściu. Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej przeszukali lokal, w którym organizowano nielegalne gry hazardowe na tradycyjnych automatach do gier oraz gry online. Podejrzenia funkcjonariuszy wzbudziły m.in. oklejone folią okna lokali z charakterystycznymi znakami bitcoinów W taki, charakterystyczny sposób często bywają zaś „udekorowane” nielegalne salony gier hazardowych. Funkcjonariusze musieli zastosować siłowe wejścia do lokali z uwagi na zabezpieczenia stosowane przez organizatorów tych nielegalnych salonów gier, takich jak np. elektromagnes czy monitoring.

• Zachodniopomorska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) zamknęła nielegalny punkt hazardowy w Świnoujściu.
• Zabezpieczyliśmy komputery, na których oferowano hazardowe gry online i gotówkę na wypłaty dla graczy.
• Za urządzanie nielegalnych gier hazardowych grożą surowe kary.


Zabezpieczyliśmy 10 zintegrowanych stanowisk komputerowych do gier hazardowych i telefon komórkowy. Zabezpieczyliśmy też gotówkę w kwocie 2.540 zł.

Nielegalny salon gier w Świnoujściu zlikwidowany przez KAS   Zachodniopomorskie, Świnoujście

fot. zachodniopomorskie.kas.gov.pl

Przesłuchaliśmy cztery osoby – trzech graczy i osobę podejrzewaną o organizację nielegalnego hazardu. Pracownikowi tego punktu postawiono zarzuty organizowania nielegalnych gier hazardowych.

Nielegalny salon gier w Świnoujściu zlikwidowany przez KAS   Zachodniopomorskie, Świnoujście

fot. zachodniopomorskie.kas.gov.pl

Tego rodzaju nielegalne działanie jest przestępstwem karnym-skarbowym zagrożonym m.in. karą pozbawienia wolności do lat trzech oraz karą administracyjną w wysokości 100 tys.złotych od każdego zakwestionowanego komputera.

Małgorzata Brzoza
Rzecznik prasowy
Izby Administracji Skarbowej
w Szczecinie


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Piątek [01.09.2023, 12:16:45] • [IP: 122.150.40.***]

Podatki nie zaplacone? Ile 5.00zl? Smiech na sali. Jak zwykle rekiny haasaja a male rybki w kajdanach.

Gość • Piątek [01.09.2023, 09:34:15] • [IP: 37.47.146.***]

Państwo nie znosi konkurencji.

Gość • Piątek [01.09.2023, 07:33:48] • [IP: 5.173.152.*]

A czemu pracownikowi jak to wlasciciel powinien miec.

Gość • Piątek [01.09.2023, 06:59:15] • [IP: 37.249.38.***]

A mogła założyć inną ?? działalność.

Ramzes III • Czwartek [31.08.2023, 17:12:41] • [IP: 83.20.255.***]

Przynajmniej chłop se pomacał szkite babki

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W czwartek Polska będzie pod wpływem dużego cyklonu Niklas, przynoszącego masy wilgotnego powietrza polarnego. Możliwe są zawirowania mas powietrza. To może wywołać silny wiatr, nawet do 100 km/h, a na Bałtyku będzie sztorm. Duże zachmurzenie z opadami mokrego śniegu i deszczu ■ 32 FINAŁ WOŚP I SZTAB #7296 W FUNDACJI „ZOSIA" W KAMIENIU POMORSKIM Zbliża się magiczny czas dobrych uczynków – zima, święta... i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! A ta orkiestra to DOBRA ENERGIA, która jest hasłem Fundacji „Zosia"... dlatego stało się : Fundacja „Zosia" aktywnie przystępuje do świątecznego grania jako jeden ze sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! ■ W niedzielę (12 listopada 2023r.) ok godz. 8.40 w Kamieniu Pomorskim na akwenie Zalewu Kamieńskiego w odległości około 50 metrów od przystani ujawniono dryfujące zwłoki topielca. Były to zwłoki mężczyzny, który był poszukiwany jako osoba zaginiona od 16 października 2023r. ■ Bieg Niepodległości w Świerznie Bieg Niepodległości w Świerznie to coroczne wydarzenie, podczas którego mieszkańcy wszystkich pokoleń gromadzą się, aby świętować niepodległość Polski. Atmosfera jest niezwykle radosna , a uczestnicy biegu niosą ze sobą ducha patriotyzmu. To piękne święto jednoczy społeczność Świerzna, ukazując silne więzi międzypokoleniowe w duchu jedności europejskiej ■ Na odcinku Drogi Krajowej nr 3, pomiędzy Dargobądzem a Międzyzdrojami, doszło do zderzenia trzech pojazdów. W środę po godzinie 14.00, na odcinku, gdzie obecnie trwają roboty związane z budową drogi, zderzyły się trzy samochody. Na DK3 jest podwójna ciągła linia, nie wolno wyprzedzać, jest to droga techniczna na czas wykonywania robót. Każdego dnia przejeżdża tamtędy bardzo dużo samochodów, zarówno osobowych, jak i ciężarowych zmierzających na przeprawę promową do Szwecji, wiozących zaopatrzenie do Świnoujścia lub w przeciwną stronę, do Szczecina. W wyniku zderzenia wszystkie trzy samochody mają wystrzelone poduszki, jeden pojazd ma mocno rozbitą maskę, drugi stoi z uszkodzony bokiem i zawieszeniem na DK3. Czekamy na więcej informacji ze strony Policji ■