POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [05.08.2023, 10:54:55] • Wolin

Koparka uszkodziła gazociąg

Koparka uszkodziła gazociąg

fot. OSP Wolin

Podczas czynności związanych z budową nowej drogi S3, przy ulicy Kolejowej w Wolinie, doszło do uszkodzenia gazociągu. Na miejsce zostali zadysponowani strażacy z OSP Wolinie.

W trakcie wykonywania robót drogowych, na odcinku przy ulicy Kolejowej, koparka uszkodziła gazociąg. Strażacy z wolińskiej OSP natychmiast ruszyli, by zabezpieczyć miejsce.

Koparka uszkodziła gazociąg

fot. OSP Wolin

W tym celu postawili kurtynę wodną przy uszkodzonej rurze, ważna była również ewakuacja osób, które znajdowały się w strefie zagrożenia, wśród nich byli pracownicy pobliskiej pralni. Następnie strażacy zlokalizowali źródło zasilania wody.

Koparka uszkodziła gazociąg

fot. OSP Wolin

Kiedy na miejsce przyjechali pracownicy Pogotowia Gazowego, działania strażaków zakończyły się.

Do zdarzenia doszło 4 sierpnia przed godziną 10.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Niedziela [06.08.2023, 11:33:18] • [IP: 5.173.176.**]

Jakim czeba być debilem lub pijakiem być żeby uszkodzić gazociąg mając informacje i plany że tendy biegnie rura z gazem.

Gość • Sobota [05.08.2023, 13:11:18] • [IP: 185.210.39.**]

Planow nie maja

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zarząd Powiatu w Kamieniu Pomorskim uprzejmie informuje, iż został ogłoszony konkurs na kandydata na stanowisko Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 15 kwietnia 2024 roku ■ W świąteczny weekend nastąpi zmiana czasu z zimowego na letni. W nocy z 30 na 31 marca wskazówki zegarów zostaną przesunięte o 60 minut do przodu, z godziny 2:00 na 3:00. ■