POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [14.08.2023, 18:27:07] • zachodniopomorskie

Wreszcie eRobocze SHOW odbędą się 7 października 2023 r. w Łobzie (woj. zachodniopomorskie)

Wreszcie eRobocze SHOW odbędą się 7 października 2023 r. w Łobzie (woj. zachodniopomorskie)

fot. Organizator

Targi eRobocze SHOW wreszcie w Polsce północno-zachodniej Wreszcie targi eRobocze SHOW "zawędrują" do Polski północno-zachodniej! Maszyny budowlane - pokazy, testy i wystawa, do tego spotkania branżowe, ciekawe prelekcje i zawody dla operatorów. Regionalne Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego odbędą się 7 października 2023 r. w miejscowości Łobez w Polsce północno-zachodniej.

Będzie to już 13. wydarzenie z cyklu eRobocze SHOW.

Regionalne Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW odbędą się 7 października 2023 r. w Łobzie (woj. zachodniopomorskie).
W programie dynamiczne pokazy oraz możliwość testowania maszyn budowlanych. Wystawa będzie obejmować kilkaset maszyn i urządzeń udostępnionych na stoiskach kilkudzięsięciu wystawców.

Formuła wydarzeń eRobocze SHOW zakłada, że to maszyny jeżdżą do różnych regionów Polski, żeby prezentować najnowsze technologie. Co roku odbywają się więc dwie edycje eRobocze SHOW – jedna centralna w Lubieniu Kujawskim i druga w różnych regionach Polski.

Tym razem to właśnie Łobez w Polsce północno-zachodniej będzie miejscem największej wystawy maszyn roboczych.

Uczestnikami targów są: inwestorzy, przedsiębiorcy, użytkownicy maszyn budowlanych.

Wystawa prezentowanych maszyn obejmuje: koparki, koparko-ładowarki, ładowarki, maszyny przeładunkowe, minikoparki, równiarki, spycharki, wozidła, pełną gamę osprzętu do maszyn i wiele innych urządzeń.
Atrakcjami targów są:
• stoiska wystawowe dystrybutorów maszyn, pojazdów i urządzeń roboczych
• kilkadziesiąt placów testowych
• pokazy dynamiczne maszyn i urządzeń
• tematyczne prelekcje z zakresu eksploatacji maszyn
• pokazy specjalne eRobocze Arena
• ogólnopolski konkurs operatorów Polska Liga Operatorów
• firmowe konkursy sprawności operatorskiej
• specjalne strefy tematyczne: brukarska, transportowa, drogowa, serwisowa, części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych
• zjazd członków Stowarzyszenia Operatorów Maszyn Roboczych
• oferta dla całych rodzin: pukt gastronomiczny, Strefa Dzieci, konkursy

Organizatorem eRobocze SHOW jest wydawnictwo Lasmedia.

7.10.2023 r., godz. 9.00-17.00, wstęp i parking bezpłatny. Wstęp wolny, ale na testy maszyn obowiązują zapisy (dla operatorów z uprawnieniami).

Więcej na www.eroboczeshow.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Wybory samorządowe odbędą się najprawdopodobniej 7 kwietnia 2024 r. Taki scenariusz nakreślił w sobotę marszałek Sejmu i lider Polski 2050 Szymon Hołownia ■ Stań przed kamerą w serialu „HEWELIUSZ”: Casting w Świnoujściu. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email: adam@mkmstudiofilm.pl z dopiskiem "MORZE". Do zgłoszenia należy dołączyć imię i nazwisko, aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki oraz numer telefonu. Dołącz do Nas! ■ Zapraszamy Państwa w sobotę 16 grudnia br. na Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny. Rozpoczynamy o godz. 10:30 przedstawieniem dla dzieci pt. Kosmiczne Święta. Świąteczny spektakl animacyjny opowiada historię dwóch kosmicznych przyjaciół, którzy przez przypadek trafiają na planetę Ziemia... Co dalej z tego wyniknie dowiedzą się dzieci obecne na spektaklu w Międzynarodowym Domu Kultury. Zapraszamy!! Wstęp wolny. Po spektaklu przenosimy się do amfiteatru miejskiego, gdzie od godz. 12:00 rusza jarmark świąteczny. Przy promenadzie przed Międzynarodowym Domem Kultury ustawimy choinkę miejską, którą można będzie przystroić własnoręcznie wykonanymi podczas jarmarku ozdobami i powiesić na świątecznym drzewku prosto z wysięgnika, który zapewni nam Enea. Nie zabraknie stoisk ze sprzedażą ozdób świątecznych oraz dań wigilijnych. Jak co roku dzięki Nadleśnictwu Międzyzdroje, każdy będzie miał okazję zakupić choinkę. Zapraszam Państwa również na degustację dań wigilijnych, które przygotujemy specjalnie dla uczestników jarmarku oraz program artystyczny przygotowany przez nasze dzieci. Mam nadzieję, że poczujemy wszyscy magię świąt i będziemy się wspólnie dobrze bawić ■