POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [13.05.2023, 14:28:19] • Międzyzdroje

Korek na początku DW 102 w Międzyzdrojach spowodowany przez sygnalizację świetlną która steruje wahadłowo ruchem drogowym

Korek na początku DW 102 w Międzyzdrojach spowodowany przez sygnalizację świetlną  która steruje wahadłowo ruchem drogowym

fot. Czytelnik

Sygnalizacja świetlna sterująca wahadłowo ruchem drogowym, która została zainstalowana na Drodze Wojewódzkiej 102 w Międzyzdrojach w związku z prowadzonym remontem, spowodowała potężny korek na tej trasie oraz na DK 3, prowadzącej do Międzyzdrojów. Ta sytuacja utrudnia również dojazd do Świnoujścia na DK 3.

Remont drogowy, który został rozpoczęty na początku wjazdu do Międzyzdrojów, został pozostawiony na weekend, co skutkuje utrudnieniami w płynności ruchu. Wahadłowe kierowanie ruchem oraz konieczność korzystania z sygnalizacji wahadłowej która powoduje spowolnienia i zatory na drodze.

Korek na początku DW 102 w Międzyzdrojach spowodowany przez sygnalizację świetlną  która steruje wahadłowo ruchem drogowym

fot. Czytelnik

Mieszkańcy oraz turyści, podróżujący do Międzyzdrojów i Świnoujścia, muszą zmierzyć się z utrudnieniami podczas podróży. Korek na DW 102, w szczególności w miejscu rozpoczęcia remontu na wjeździe do Międzyzdrojów, tworzy problematyczną sytuację dla kierowców, którzy muszą się przemieszczać w tym obszarze.

Korek na początku DW 102 w Międzyzdrojach spowodowany przez sygnalizację świetlną  która steruje wahadłowo ruchem drogowym

fot. Czytelnik

Dodatkowo, korek na DK 3 wpływa na dojazd do Świnoujścia, utrudniając komunikację między tymi miejscowościami.

Te utrudnienia mają negatywny wpływ na podróżujących, zarówno mieszkańców, jak i turystów, którzy korzystają z tych tras.

Miejmy nadzieję, że władze odpowiedzialne za zarządzanie ruchem oraz wykonawcy remontu podejmą odpowiednie działania w celu zminimalizowania korków i utrudnień na DW 102 oraz DK 3. W przyszłości ważne jest również zapewnienie skutecznej komunikacji i koordynacji działań, aby zmniejszyć wpływ remontów drogowych na płynność ruchu i komfort podróżowania.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Środa [17.05.2023, 12:55:59] • [IP: 83.20.232.***]

A jak ma być w Międzyzdrojach jak włodarze tego miasta - Burmistrz, Sekretarz i Radni mają mieszkańców w wielkim poważaniu. Remont ulicy Piastowskiej, Emilii Plater też widać, że idzie jak krew z nosa. Trzech pracowników pracuje od 8 później przerwa 2 godziny i tak czas zleci a mieszkańcy pojazdami nie mogą wyjechać bo o niczym nie są informowani. Po co przecież jest wielki remont dróg - śmiechu warte, co to jest za firma. Dziury na promenadzie i nie tylko w asfalcie już tego chyba nikt nie naprawia /kiedyś to robił ZOŚ a teraz też ich nie widać. A co tu dopiero mówić o drodze dojazdowej (102) do Międzyzdrojów, kamienie tylko latają po przemieszczeniu się pojazdów. Proszę zabrać się do pracy a nie oszukiwać mieszkańców bo to wy jesteście dla nich a nie odwrotnie.

Gość • Wtorek [16.05.2023, 08:33:48] • [IP: 195.164.188.***]

Te przedłużające się remonty drogowe to jakiś koszmar! Jak nie korki to wypadki. ..

Gość • Niedziela [14.05.2023, 17:46:27] • [IP: 83.20.231.**]

Dzisiaj światła zniknęły, a na drodze pełno kamlotów z tłucznia. Czy w tym rąbniętym kraju wszystko musi być syfem?

Gość • Niedziela [14.05.2023, 11:55:04] • [IP: 46.76.217.**]

Jestem za... URUCHOMCIE PRZEJAZD POD WIADUKTEM !

Gość • Niedziela [14.05.2023, 10:44:13] • [IP: 185.53.147.**]

Uruchomic przejazd pod wiaduktem isprawa rozwiązana

Gość • Niedziela [14.05.2023, 09:44:38] • [IP: 37.47.182.***]

Dobre w Polsce zawsze tak jest aby społeczność ludzie przed sezonem nikt nie robił tylko teraz

Gość • Niedziela [14.05.2023, 09:16:15] • [IP: 46.205.140.***]

Niestety ładna pogoda to PCHAJĄ się drzwiami o oknami. Pandemia to była zbawienie.

Soldierboy • Niedziela [14.05.2023, 07:56:37] • [IP: 178.238.243.**]

To nie remont po pierwsze, nie kłamcie ludzi, to prywatna inwestycja i przebudowa związana z budową prawdopodobnie stacji paliw, kto mi zapłaci za czas i paliwo w tych korkach? Czemu mamy ponosić dodatkowe koszty przez prywaciarza? Za poprzedniego prezydenta takie rzeczy się nie działy.

Gość • Sobota [13.05.2023, 23:02:49] • [IP: 89.174.73.**]

Przecież przy stacji Moya jest przejście sugerowane więc zapoznaj się z zasadami ruchu drogowego zanim napiszesz bzdury

Gość • Sobota [13.05.2023, 22:18:55] • [IP: 83.23.145.**]

oświetlenie drogowe ha ha ha, sygnalizacja drogowa tak jest poprawnie i zrozumiałe dla kierowców

Gość • Sobota [13.05.2023, 20:52:48] • [IP: 178.238.243.***]

Jak się turyściakom nie podoba to w domu na dupie siedzieć.

Gość • Sobota [13.05.2023, 20:15:58] • [IP: 83.11.50.***]

Apropo prac remontowych dlaczego do tej pory od kiedy powstała, stacją Moya nie ma zrobionych pasów dla pieszych, droga do przystaku autobusowego przy stacji Moya na wzjedzie do Międzyzdrojów jest bez pasów i nikt do tej pory tego nie zrobił!! Kto dokonuje odbiorów takich dróg, dzieci jezdza do szkół, ludzie nie mają t jak przejść bo nikt praktycznie się nie zatrzyma bo nie ma pasów a miejsce jest na nie wyznaczone. Kpina jakaś!

Gość • Sobota [13.05.2023, 19:02:53] • [IP: 37.248.171.***]

Mamy fachowców XXI wiek i nie ma alternatywy. Jedna inwestycja i Międzyzdroje zakorkowane.. Gratulacje

Gość • Sobota [13.05.2023, 19:00:12] • [IP: 46.205.140.***]

Pisowski kraj I tyle.

Gość • Sobota [13.05.2023, 18:54:28] • [IP: 94.254.234.**]

Droga wojewódzka więc pewnie trzeba pytać w zarządzie dlaczego nie zaczęli w marcu tylko dopiero teraz.

Gość • Sobota [13.05.2023, 18:45:14] • [IP: 46.205.140.***]

Kto, za ten Bangladesz odpowiada?

Gość • Sobota [13.05.2023, 17:40:56] • [IP: 83.11.78.***]

Ktoś inteligentny z tytułami mógł wymyślić przed samym sezonem takie prace 🤪🤪🤪🤪🤪

Gość • Sobota [13.05.2023, 16:37:17] • [IP: 164.127.214.***]

To jest skandal a nie niedopatrzenie. Jedyna droga wyjazdowa z miasta zakorkowana bo ktoś wymyślił jej przebudowę w połowie maja. Szkoda że nie w lipcu.Ja myślałem że to potrwa że trzy dni ale chyba grubo się myliłem.

Gość • Sobota [13.05.2023, 15:10:41] • [IP: 5.173.31.*]

Straż miejska rozładowuje korek. Dobry pomysł

Gość • Sobota [13.05.2023, 15:05:57] • [IP: 37.47.154.**]

Zaiste oświetleniem drogowym?

Gość • Sobota [13.05.2023, 14:55:06] • [IP: 37.248.162.***]

Kto mądry od maja zaczyna takie roboty, które utrudniają życie mieszkańcom! Tyle było czasu by to zrobić-lecz najlepiej w rozpoczęty sezon letni. Swoją drogą wyjazd i wjazd do biedronki również problematyczny?! Dużo cierpliwości kierowcy.

Oglądasz 1-21 z 21
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Jarosław Siergiej nowym prezesem Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście. Spółka Zarząd Morskich Portów Szczecin-Świnoujście jest odpowiedzialna za zarządzanie dwoma ważnymi portami w województwie zachodniopomorskim. Port w Szczecinie oraz port w Świnoujściu odgrywają kluczową rolę w obsłudze morskiego transportu towarowego. ■ Grodno: Mężczyzna w stanie wyziębienia wydobyty przez strażaków z grząskiej gliny. Zespoły ratunkowe, składające się z pięciu Jednostek Operacyjno-Technicznych (JOP), przemieszczały się w niedziele od strony Międzyzdrojów w stronę Grodna, aby dotrzeć do miejsca wypadku. Teren, na którym doszło do zdarzenia, okazał się wyjątkowo trudny - grząska glina znacznie utrudniała dostęp. Mimo to, dzięki zdecydowanym działaniom ratowników OSP, udało się zlokalizować poszkodowanego w stanie mocnego wyziębienia, z nogami zasypanymi w gęstej masie ■ Kolejny wyrok w kamieńskich instytucjach gminnych. Ostatnio po Kamieniu krąży anegdota, że przydałaby się nowa gra miejska pt. gdzie pracuje jakaś księgowa bez wyroku? W piątek 26 stycznia 2024r. Sąd Okręgowy w Szczecinie ogłosił wyrok w sprawie byłego wójta Rewala. Oskarżonych w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków w sprawie rzetelnego planowania dochodów w gminie było jeszcze 5 osób, w tym 3 skarbników gminy. Osoby te otrzymały wyroki od 8 miesięcy do ponad 1,5 roku więzienia. Sprawa toczyła się od wielu lat. Jest to wyrok nieprawomocny – wydany w pierwszej instancji. Jedną z osób skazanych jest Iwona S. Była skarbniczka gminy Rewal i była pracownica spółki Wodociągi Rewal, a obecnie główna księgowa w jednostkach organizacyjnych gminy Kamień Pomorski. W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim i Kamieńskim Domu Kultury ■