POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [19.04.2023, 21:06:53] • Kamień Pomorski

Osp Jarszewo w zabezpieczeniu meczu Gryf Kamień Pomorski vs. Prawobrzeże Świnoujście

Osp Jarszewo w zabezpieczeniu meczu Gryf Kamień Pomorski vs. Prawobrzeże Świnoujście

fot. OSP Jarszewo

W dniu dzisiejszym drużyny Gryf Kamień Pomorski i Prawobrzeże Świnoujście zmierzyły się ze sobą na boisku w Kamieniu Pomorskim. Podczas tego ważnego wydarzenia sportowego, zabezpieczenie meczu było w rękach Osp Jarszewo.

Osp Jarszewo to jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z bogatą historią i doświadczeniem w zabezpieczaniu różnych imprez i wydarzeń w regionie. W tym przypadku, ochotnicy z Osp Jarszewo pracowali w ścisłej współpracy z organami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo podczas meczu.

Zabezpieczenie meczu Gryf Kamień Pomorski vs. Prawobrzeże Świnoujście wymagało skoordynowanej pracy wielu służb. Osp Jarszewo odpowiadało m.in. za zapewnienie bezpieczeństwa na parkingu, kontrolę dostępu na stadion oraz zapewnienie wsparcia medycznego w razie potrzeby. Ochotnicy z Osp Jarszewo byli gotowi do szybkiej reakcji w przypadku sytuacji kryzysowych i do udzielenia pomocy każdemu, kto jej potrzebował.

Dzięki skoordynowanej pracy Osp Jarszewo oraz innych służb zabezpieczających, mecz przebiegł bez większych incydentów. Wszyscy kibice mogli cieszyć się piękną grą i emocjonującymi momentami na boisku.

Zabezpieczenie takiego ważnego wydarzenia, jak mecz piłki nożnej, wymaga nie tylko doświadczenia i umiejętności, ale również zaangażowania i determinacji. Dzięki pracy ochotników z Osp Jarszewo, kibice mogli cieszyć się bezpiecznym i udanym meczem.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Poniedziałek [24.04.2023, 10:52:43] • [IP: 83.11.64.***]

A jaki był wynik meczu?

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Grodno: Mężczyzna w stanie wyziębienia wydobyty przez strażaków z grząskiej gliny. Zespoły ratunkowe, składające się z pięciu Jednostek Operacyjno-Technicznych (JOP), przemieszczały się w niedziele od strony Międzyzdrojów w stronę Grodna, aby dotrzeć do miejsca wypadku. Teren, na którym doszło do zdarzenia, okazał się wyjątkowo trudny - grząska glina znacznie utrudniała dostęp. Mimo to, dzięki zdecydowanym działaniom ratowników OSP, udało się zlokalizować poszkodowanego w stanie mocnego wyziębienia, z nogami zasypanymi w gęstej masie ■ Kolejny wyrok w kamieńskich instytucjach gminnych. Ostatnio po Kamieniu krąży anegdota, że przydałaby się nowa gra miejska pt. gdzie pracuje jakaś księgowa bez wyroku? W piątek 26 stycznia 2024r. Sąd Okręgowy w Szczecinie ogłosił wyrok w sprawie byłego wójta Rewala. Oskarżonych w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków w sprawie rzetelnego planowania dochodów w gminie było jeszcze 5 osób, w tym 3 skarbników gminy. Osoby te otrzymały wyroki od 8 miesięcy do ponad 1,5 roku więzienia. Sprawa toczyła się od wielu lat. Jest to wyrok nieprawomocny – wydany w pierwszej instancji. Jedną z osób skazanych jest Iwona S. Była skarbniczka gminy Rewal i była pracownica spółki Wodociągi Rewal, a obecnie główna księgowa w jednostkach organizacyjnych gminy Kamień Pomorski. W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim i Kamieńskim Domu Kultury ■