POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [03.04.2023, 18:02:40] • Wolin

Zimowa Liga Biegowa 2022/23 dobiegła końca!

Zimowa Liga Biegowa 2022/23 dobiegła końca!

fot. Organizator

Coroczny cykl biegów oraz rywalizacji nordic walking zakończył się na wspólnym spotkaniu podsumowującym zmagania w niedzielę, 2 kwietnia br. na Stadionie Miejskim w Wolinie.

Zakończona przed kilkoma dniami edycja przyniosła rekordy zarówno w wynikach, jak i liczbie uczestników sklasyfikowanych.

Zimowa Liga Biegowa 2022/23 dobiegła końca!

fot. Organizator

Podczas sześciu spotkań biegaczy i zawodników rywalizujących w nordic walking uzyskaliśmy ponad 500 startów.

Do sklasyfikowania zawodnika, potrzebował on ukończyć każdy z dystansów przynajmniej raz (3 km, 5 km, 7 km), a udało się to aż 107 osobom, co również jest rekordem.

Zimowa Liga Biegowa 2022/23 dobiegła końca!

fot. Organizator

Podczas niedzielnego spotkania chętni zawodnicy mieli godzinę na pokonanie wybranej przez siebie długości dystansu, następnie nastąpiła ceremonia, podczas której

organizatorzy z UKS Wyspa oraz pani Burmistrz Miasta i Gminy Wolin – Ewa Grzybowska wręczyli statuetki najlepszym zawodnikom, a także medale każdej sklasyfikowanej osobie w cyklu zmagań.
Ogromnie cieszy nas fakt, że popularność Zimowej Ligi Biegowej rośnie z roku na rok i mamy nadzieję na utrzymanie tej tendencji. Do zobaczenia w listopadzie!

Zimowa Liga Biegowa 2022/23 dobiegła końca!

fot. Organizator

Organizatorzy.
UKS Wyspa, Przystań Morska Wolin, Gmina Wolin

Przystań Morska Wolin


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Rusza budowa Aquaparku w Międzyzdrojach przy ulicy Komunalnej, jednego z największych na wybrzeżu zachodnim. Obiekt realizowany w ramach Bel Mare & Aqua Resort będzie ukończony do 2026 roku. Aquapark będzie obiektem łączącym wiele funkcji: sport i rekreację, Spa i rehabilitację oraz infrastrukturę konferencyjno-gastronomiczną. Inwestor, Grupa Deweloperska Prestige, powierzyła projekt uznanym architektom z 4Developments. Koszt budowy szacowany jest na ponad 100 mln PLN. ■ Wysyp owadów w Lubinie - to prawdziwa masakra dla mieszkańców i turystów. Wszystko zaczęło się od ciepłej i słonecznej pogody, która sprzyja rozmnażaniu się insektów. Okoliczne rozlewiska i Park Narodowy Woliński to idealne miejsca dla tych małych stworzeń, które żyją tylko kilka dni. Mieszkańcy i turyści, którzy przyjechali do Lubina, gminy Międzyzdroje, muszą radzić sobie z nieprzyjemnymi skutkami wysypu jętek. Owady te zasiedlają tereny mieszkalne, co powoduje, że ludzie czują się osaczeni przez niezliczoną ilość insektów ■ Szalony Tydzień Bibliotek rozpoczynamy już 6 maja 2023 r. o godz. 10.00 akcją „Książki uciekły z biblioteki – znajdź je!". Na terenie Międzyzdrojów zostaną ukryte książki. Wystarczy pobierać mapkę, znaleźć książki i zabrać je do domu, następnie zrobić zdjęcie z „czytelniczego śledztwa" i wysłać do na adres mailowy: biblioteka.mje.bibliotekarze@gmail.com ■ W Międzyzdrojach paliła się osobówka. Ogień ugasili strażacy z Lubina i Kołczewa. W centrum Międzyzdrojów doszło do pożaru. Ogień pojawił się w zaparkowanym przy jednej z ulic osobowym fordzie. Jak się okazało w samochodzie doszło do pożaru komory silnika. Na miejsce przyjechali strażacy. Do akcji gaśniczej przystąpili strażacy z OSP Lubin oraz OSP Kołczewo. - Po dogaszeniu komory silnika i sprawdzeniu pojazdu zakończyliśmy nasze działania i obie Jednostki udały się do swoich strażnic - poinformowało OSP Kołczewo. Do zdarzenia doszło w sobotę, 15 kwietnia po godzinie 13:00 ■