POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [22.03.2023, 08:11:40] • Gmina Golczewo

Na drodze wojewódzkiej numer 108 przewróciła się ciężarówka z mrożonkami. Kierowcy nic się nie stało

Na drodze wojewódzkiej numer 108 przewróciła się ciężarówka z mrożonkami. Kierowcy nic się nie stało

fot. OSP Golczewo

Na drodze wojewódzkiej numer 108 pomiędzy Uniborzem a Truskolasem doszło do zdarzenia drogowego. Przewróciła się tam ciężarówka z mrożonkami. Na szczęście kierującemu nic się nie stało i wyszedł z pojazdu o własnych siłach. Jadący w tamtym kierunku kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami, które mają potrwać jeszcze około dwóch godzin.

Na miejscu jest policja oraz straż pożarna. Funkcjonariusze kierują kierowców na objazd. W działaniach uczestniczyło aż 7 wozów strażackich. Do działań ruszyli strażacy z OSP Ościecin, KP PSP Gryfice, OSP Golczewo oraz OSP Płoty.

- Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora i usunięciu wycieków płynów eksploatacyjnych - poinformowała straż pożarna w Kamieniu Pomorskim.

Na drodze wojewódzkiej numer 108 przewróciła się ciężarówka z mrożonkami. Kierowcy nic się nie stało

fot. OSP Golczewo

Do zdarzenia doszło we wtorek, 21 marca po godzinie 11:00.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Czwartek [23.03.2023, 11:15:38] • [IP: 46.205.132.***]

Szkoda, że nie z alkoholem tak jak kiedyś w Kołczewie. Kołczewiacy trzy dni chodzili pijani.

Gość • Czwartek [23.03.2023, 10:29:30] • [IP: 37.248.167.**]

czy one muszą być takie wielkie hehe

Gość • Środa [22.03.2023, 17:17:29] • [IP: 217.138.209.***]

Ruska ryba we właściwym miejscu.

Gość • Środa [22.03.2023, 12:33:37] • [IP: 37.30.113.***]

Drogę niszczą przeładowane samochody ciężarowe. Czy one muszą być takie wielkie?

Gość • Środa [22.03.2023, 08:40:39] • [IP: 83.23.163.**]

Czas najwyższy wyremontować tą drogę Golczewo - Płoty

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od 24 czerwca do końca wakacji w uruchamianych latem miejscach wyczekiwania w Dziwnowie, Ustroniu Morskim, Mielenku, Pobierowie, Międzyzdrojach i Darłowie dodatkowa karetka z ratownikami medycznymi. W skład każdego takiego zespołu wchodzą dwie osoby – ratownicy medyczni lub ratownik medyczny i pielęgniarka systemu. Sezonowe karetki wyglądem ani wyposażeniem nie różnią się w żaden sposób od typowych, podstawowych ambulansów WSPR w Szczecinie. Znajdziemy w nich więc m.in. defibrylator, respirator czy autopuls czyli platformę do mechanicznego ucisku klatki piersiowej ■ Rusza budowa Aquaparku w Międzyzdrojach przy ulicy Komunalnej, jednego z największych na wybrzeżu zachodnim. Obiekt realizowany w ramach Bel Mare & Aqua Resort będzie ukończony do 2026 roku. Aquapark będzie obiektem łączącym wiele funkcji: sport i rekreację, Spa i rehabilitację oraz infrastrukturę konferencyjno-gastronomiczną. Inwestor, Grupa Deweloperska Prestige, powierzyła projekt uznanym architektom z 4Developments. Koszt budowy szacowany jest na ponad 100 mln PLN. ■ Wysyp owadów w Lubinie - to prawdziwa masakra dla mieszkańców i turystów. Wszystko zaczęło się od ciepłej i słonecznej pogody, która sprzyja rozmnażaniu się insektów. Okoliczne rozlewiska i Park Narodowy Woliński to idealne miejsca dla tych małych stworzeń, które żyją tylko kilka dni. Mieszkańcy i turyści, którzy przyjechali do Lubina, gminy Międzyzdroje, muszą radzić sobie z nieprzyjemnymi skutkami wysypu jętek. Owady te zasiedlają tereny mieszkalne, co powoduje, że ludzie czują się osaczeni przez niezliczoną ilość insektów ■ Szalony Tydzień Bibliotek rozpoczynamy już 6 maja 2023 r. o godz. 10.00 akcją „Książki uciekły z biblioteki – znajdź je!". Na terenie Międzyzdrojów zostaną ukryte książki. Wystarczy pobierać mapkę, znaleźć książki i zabrać je do domu, następnie zrobić zdjęcie z „czytelniczego śledztwa" i wysłać do na adres mailowy: biblioteka.mje.bibliotekarze@gmail.com ■ W Międzyzdrojach paliła się osobówka. Ogień ugasili strażacy z Lubina i Kołczewa. W centrum Międzyzdrojów doszło do pożaru. Ogień pojawił się w zaparkowanym przy jednej z ulic osobowym fordzie. Jak się okazało w samochodzie doszło do pożaru komory silnika. Na miejsce przyjechali strażacy. Do akcji gaśniczej przystąpili strażacy z OSP Lubin oraz OSP Kołczewo. - Po dogaszeniu komory silnika i sprawdzeniu pojazdu zakończyliśmy nasze działania i obie Jednostki udały się do swoich strażnic - poinformowało OSP Kołczewo. Do zdarzenia doszło w sobotę, 15 kwietnia po godzinie 13:00 ■