POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [21.03.2023, 13:40:41] • Międzyzdroje

Halowy Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Akademię Siatkówki Międzyzdroje za nami!

Halowy Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Akademię Siatkówki Międzyzdroje za nami!

fot. Organizator

19 marca 2023 r. w Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby przy SP nr 1 w Międzyzdrojach rozegrany został Turniej Piłki Siatkowej. Organizatorami turnieju była Gmina Międzyzdroje oraz Akademia Siatkówki Międzyzdroje.

W turnieju wystąpiło 10 drużyn z Międzyzdrojów, Świnoujścia, Szczecina, Stargardu, Golczewa oraz Gostynia. Łącznie rozegrano 32 sety, a mecze sędziowane były przez sędzię z Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej.

Podczas zawodów drużyny zostały podzielone na cztery grupy i następnie zwycięzcy oraz drużyny z 2 miejsca awansowali do grupy mistrzowskiej, w której rozstrzygnęły się losy turnieju. Po rozegraniu spotkań eliminacyjnych w grupach do finałowej czwórki awansowały zespoły: Stargard, 4Fun Szczecin, Gelati La Stella i Wczorajsi.
Bardzo emocjonująca oraz zacięta walka w finale wyłoniła najlepszą drużynę turnieju, którym została ekipa ze Świnoujścia - Wczorajsi.

Halowy Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Akademię Siatkówki Międzyzdroje za nami!

fot. Organizator

Klasyfikacja – podium turnieju:
1. Wczorajsi
2. 4Fun Szczecin
3. Gelati La Stella

Oprócz nagród grupowych zostały również przyznane wyróżnienia indywidualne dla MVP turnieju (kobieta) oraz MVP turnieju (mężczyzna). Najlepszym zawodnikiem został wybrany Marcin Rappa (Wczorajsi) natomiast najlepszą zawodniczką została Aleksandra Romańczuk, z tej samej drużyny.

Uroczystego zakończenia turnieju dokonał Piotr Karasiewicz wraz z Zastępcą Burmistrza Międzyzdrojów Panią Beatą Kiryluk, która wraz z Prezesem Akademii Błażejem Karasiewiczem wręczyła drużynom medale, puchary oraz wyróżnienia indywidualne.

Halowy Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Akademię Siatkówki Międzyzdroje za nami!

fot. Organizator

Dziękujemy Pani Burmistrz za obecność, miłe słowo i wsparcie.

Naszą Akademie reprezentowali:
• Marcin Buszyński
• Weronika Ilczenko
• Nikola Kania
• Dawid Dwornik
• Marta Wołkow
• Zuzanna Badalewska
• Estera Szkiela
• Dasha Herashyneko
• Oliwia Cisowska

Trener: Patrycja Żur

Halowy Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Akademię Siatkówki Międzyzdroje za nami!

fot. Organizator

Podziękowania:
- Dyrektor SP1 Pani Izabela Suchłabowicz za udostępnienie Hali,
- Administratorowi Hali Panu Paweł Nogala za przygotowanie obiektu oraz pomoc w organizacji,
- Państwu Emilii Piorun-Mazur i Jarosławowi Mazur za ufundowanie poczęstunku dla uczestników,
- Piotr Karasiewicz za prowadzenie turnieju oraz pomoc w sędziowaniu,
- Agnieszka Ilczenko, Jolanta Karasiewicz , Przemysław Ilczenko, Zbyszek Cisowski , Klaudia Mazur za pomoc w organizacji,
- Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Dziękujemy i do zobaczenia!

Zarząd
Akademii Siatkówki Międzyzdroje


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Środa [22.03.2023, 12:51:40] • [IP: 83.20.232.***]

Ty to masz sraczke 73**

Gość • Środa [22.03.2023, 10:07:52] • [IP: 37.247.232.**]

Fajnie było u was gościć. W końcu coś się dzieje w siatkówce w Międzyzdrojach. Nie zatrzymujcie się dzieciaki, działajcie i nie oglądajcie się na malkontentów, którym nigdy nie dogodzisz. Róbcie swoje. Pozdrawiamy

Kibic • Wtorek [21.03.2023, 21:55:22] • [IP: 89.174.73.**]

Ekipa, dokonanie zakończenia itp., czy to opis wydarzenia? Wisienka to odmiana imion, nazwisk przez przypadki... ? Rodzinnie?

Gość • Wtorek [21.03.2023, 18:16:15] • [IP: 89.174.73.**]

No i fali już dziękujemy, a czy Pan Marian i pan Jacek chociaż byli zobaczyć co zaprzepaścili?

Gość • Wtorek [21.03.2023, 16:18:03] • [IP: 89.174.73.**]

Ja dziękuję młodzieży za to, że dzięki nim, ich potowi, dorośli mogą przez chwilę się dowartościować. Zapomniał bym podziękować burmistrzowi, wice, radnym.

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od 24 czerwca do końca wakacji w uruchamianych latem miejscach wyczekiwania w Dziwnowie, Ustroniu Morskim, Mielenku, Pobierowie, Międzyzdrojach i Darłowie dodatkowa karetka z ratownikami medycznymi. W skład każdego takiego zespołu wchodzą dwie osoby – ratownicy medyczni lub ratownik medyczny i pielęgniarka systemu. Sezonowe karetki wyglądem ani wyposażeniem nie różnią się w żaden sposób od typowych, podstawowych ambulansów WSPR w Szczecinie. Znajdziemy w nich więc m.in. defibrylator, respirator czy autopuls czyli platformę do mechanicznego ucisku klatki piersiowej ■ Rusza budowa Aquaparku w Międzyzdrojach przy ulicy Komunalnej, jednego z największych na wybrzeżu zachodnim. Obiekt realizowany w ramach Bel Mare & Aqua Resort będzie ukończony do 2026 roku. Aquapark będzie obiektem łączącym wiele funkcji: sport i rekreację, Spa i rehabilitację oraz infrastrukturę konferencyjno-gastronomiczną. Inwestor, Grupa Deweloperska Prestige, powierzyła projekt uznanym architektom z 4Developments. Koszt budowy szacowany jest na ponad 100 mln PLN. ■ Wysyp owadów w Lubinie - to prawdziwa masakra dla mieszkańców i turystów. Wszystko zaczęło się od ciepłej i słonecznej pogody, która sprzyja rozmnażaniu się insektów. Okoliczne rozlewiska i Park Narodowy Woliński to idealne miejsca dla tych małych stworzeń, które żyją tylko kilka dni. Mieszkańcy i turyści, którzy przyjechali do Lubina, gminy Międzyzdroje, muszą radzić sobie z nieprzyjemnymi skutkami wysypu jętek. Owady te zasiedlają tereny mieszkalne, co powoduje, że ludzie czują się osaczeni przez niezliczoną ilość insektów ■ Szalony Tydzień Bibliotek rozpoczynamy już 6 maja 2023 r. o godz. 10.00 akcją „Książki uciekły z biblioteki – znajdź je!". Na terenie Międzyzdrojów zostaną ukryte książki. Wystarczy pobierać mapkę, znaleźć książki i zabrać je do domu, następnie zrobić zdjęcie z „czytelniczego śledztwa" i wysłać do na adres mailowy: biblioteka.mje.bibliotekarze@gmail.com ■ W Międzyzdrojach paliła się osobówka. Ogień ugasili strażacy z Lubina i Kołczewa. W centrum Międzyzdrojów doszło do pożaru. Ogień pojawił się w zaparkowanym przy jednej z ulic osobowym fordzie. Jak się okazało w samochodzie doszło do pożaru komory silnika. Na miejsce przyjechali strażacy. Do akcji gaśniczej przystąpili strażacy z OSP Lubin oraz OSP Kołczewo. - Po dogaszeniu komory silnika i sprawdzeniu pojazdu zakończyliśmy nasze działania i obie Jednostki udały się do swoich strażnic - poinformowało OSP Kołczewo. Do zdarzenia doszło w sobotę, 15 kwietnia po godzinie 13:00 ■