POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [21.03.2023, 13:40:41] • Międzyzdroje

Halowy Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Akademię Siatkówki Międzyzdroje za nami!

Halowy Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Akademię Siatkówki Międzyzdroje za nami!

fot. Organizator

19 marca 2023 r. w Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby przy SP nr 1 w Międzyzdrojach rozegrany został Turniej Piłki Siatkowej. Organizatorami turnieju była Gmina Międzyzdroje oraz Akademia Siatkówki Międzyzdroje.

W turnieju wystąpiło 10 drużyn z Międzyzdrojów, Świnoujścia, Szczecina, Stargardu, Golczewa oraz Gostynia. Łącznie rozegrano 32 sety, a mecze sędziowane były przez sędzię z Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej.

Podczas zawodów drużyny zostały podzielone na cztery grupy i następnie zwycięzcy oraz drużyny z 2 miejsca awansowali do grupy mistrzowskiej, w której rozstrzygnęły się losy turnieju. Po rozegraniu spotkań eliminacyjnych w grupach do finałowej czwórki awansowały zespoły: Stargard, 4Fun Szczecin, Gelati La Stella i Wczorajsi.
Bardzo emocjonująca oraz zacięta walka w finale wyłoniła najlepszą drużynę turnieju, którym została ekipa ze Świnoujścia - Wczorajsi.

Halowy Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Akademię Siatkówki Międzyzdroje za nami!

fot. Organizator

Klasyfikacja – podium turnieju:
1. Wczorajsi
2. 4Fun Szczecin
3. Gelati La Stella

Oprócz nagród grupowych zostały również przyznane wyróżnienia indywidualne dla MVP turnieju (kobieta) oraz MVP turnieju (mężczyzna). Najlepszym zawodnikiem został wybrany Marcin Rappa (Wczorajsi) natomiast najlepszą zawodniczką została Aleksandra Romańczuk, z tej samej drużyny.

Uroczystego zakończenia turnieju dokonał Piotr Karasiewicz wraz z Zastępcą Burmistrza Międzyzdrojów Panią Beatą Kiryluk, która wraz z Prezesem Akademii Błażejem Karasiewiczem wręczyła drużynom medale, puchary oraz wyróżnienia indywidualne.

Halowy Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Akademię Siatkówki Międzyzdroje za nami!

fot. Organizator

Dziękujemy Pani Burmistrz za obecność, miłe słowo i wsparcie.

Naszą Akademie reprezentowali:
• Marcin Buszyński
• Weronika Ilczenko
• Nikola Kania
• Dawid Dwornik
• Marta Wołkow
• Zuzanna Badalewska
• Estera Szkiela
• Dasha Herashyneko
• Oliwia Cisowska

Trener: Patrycja Żur

Halowy Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Akademię Siatkówki Międzyzdroje za nami!

fot. Organizator

Podziękowania:
- Dyrektor SP1 Pani Izabela Suchłabowicz za udostępnienie Hali,
- Administratorowi Hali Panu Paweł Nogala za przygotowanie obiektu oraz pomoc w organizacji,
- Państwu Emilii Piorun-Mazur i Jarosławowi Mazur za ufundowanie poczęstunku dla uczestników,
- Piotr Karasiewicz za prowadzenie turnieju oraz pomoc w sędziowaniu,
- Agnieszka Ilczenko, Jolanta Karasiewicz , Przemysław Ilczenko, Zbyszek Cisowski , Klaudia Mazur za pomoc w organizacji,
- Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Dziękujemy i do zobaczenia!

Zarząd
Akademii Siatkówki Międzyzdroje


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Środa [22.03.2023, 12:51:40] • [IP: 83.20.232.***]

Ty to masz sraczke 73**

Gość • Środa [22.03.2023, 10:07:52] • [IP: 37.247.232.**]

Fajnie było u was gościć. W końcu coś się dzieje w siatkówce w Międzyzdrojach. Nie zatrzymujcie się dzieciaki, działajcie i nie oglądajcie się na malkontentów, którym nigdy nie dogodzisz. Róbcie swoje. Pozdrawiamy

Kibic • Wtorek [21.03.2023, 21:55:22] • [IP: 89.174.73.**]

Ekipa, dokonanie zakończenia itp., czy to opis wydarzenia? Wisienka to odmiana imion, nazwisk przez przypadki... ? Rodzinnie?

Gość • Wtorek [21.03.2023, 18:16:15] • [IP: 89.174.73.**]

No i fali już dziękujemy, a czy Pan Marian i pan Jacek chociaż byli zobaczyć co zaprzepaścili?

Gość • Wtorek [21.03.2023, 16:18:03] • [IP: 89.174.73.**]

Ja dziękuję młodzieży za to, że dzięki nim, ich potowi, dorośli mogą przez chwilę się dowartościować. Zapomniał bym podziękować burmistrzowi, wice, radnym.

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Grodno: Mężczyzna w stanie wyziębienia wydobyty przez strażaków z grząskiej gliny. Zespoły ratunkowe, składające się z pięciu Jednostek Operacyjno-Technicznych (JOP), przemieszczały się w niedziele od strony Międzyzdrojów w stronę Grodna, aby dotrzeć do miejsca wypadku. Teren, na którym doszło do zdarzenia, okazał się wyjątkowo trudny - grząska glina znacznie utrudniała dostęp. Mimo to, dzięki zdecydowanym działaniom ratowników OSP, udało się zlokalizować poszkodowanego w stanie mocnego wyziębienia, z nogami zasypanymi w gęstej masie ■ Kolejny wyrok w kamieńskich instytucjach gminnych. Ostatnio po Kamieniu krąży anegdota, że przydałaby się nowa gra miejska pt. gdzie pracuje jakaś księgowa bez wyroku? W piątek 26 stycznia 2024r. Sąd Okręgowy w Szczecinie ogłosił wyrok w sprawie byłego wójta Rewala. Oskarżonych w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków w sprawie rzetelnego planowania dochodów w gminie było jeszcze 5 osób, w tym 3 skarbników gminy. Osoby te otrzymały wyroki od 8 miesięcy do ponad 1,5 roku więzienia. Sprawa toczyła się od wielu lat. Jest to wyrok nieprawomocny – wydany w pierwszej instancji. Jedną z osób skazanych jest Iwona S. Była skarbniczka gminy Rewal i była pracownica spółki Wodociągi Rewal, a obecnie główna księgowa w jednostkach organizacyjnych gminy Kamień Pomorski. W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim i Kamieńskim Domu Kultury ■