POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [19.03.2023, 20:12:00] • Świnoujście

OSP Kołczewo ruszyło na pomoc w poszukiwaniu kobiety w Świnoujściu

OSP Kołczewo ruszyło na pomoc w poszukiwaniu kobiety w Świnoujściu

fot. OSP Kołczewo

W niedzielę strażacy z OSP Kołczewo zostali zadysponowani do akcji poszukiwań kobiety, która zaginęła w Świnoujście. Strażacy piszą o tym na swoim FB.

- Po dotarciu na miejsce zdarzenia okazało się, że poszukiwana jest starsza kobieta, która w piątkowy wieczór wyszła z domu z psem na spacer i do tej pory nie wróciła. Stan zdrowia kobiety oraz choroby na które cierpiała mogły się przyczynić do jej zaginięcia, co z kolei pozwoliło Policji wysnuć hipotezę o możliwym wpadnięciu do zbiornika wodnego w miejscu, w którym spacerowała.
Nasze działania polegały na sprawdzeniu akwenów w Parku Zdrojowym oraz nabrzeża Portu jachtowego przy pomocy drona latającego oraz drona podwodnego. Po sprawdzeniu wspomnianych akwenów, akcję zakończono. Niestety kobiety nie udało się odnaleźć.

OSP Kołczewo ruszyło na pomoc w poszukiwaniu kobiety w Świnoujściu

fot. OSP Kołczewo

W akcji udział brało OSP Kołczewo, Oficerowie PSP Świnoujście oraz Policja.

KM PSP Świnoujście Policja Świnoujście

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Poniedziałek [20.03.2023, 08:15:06] • [IP: 5.173.25.**]

Nie ma" akwenów wodnych" Są po prostu akweny. W wyrazie akwen zawarta już jest łacińska cząstka" aqua", czyli woda (np. akwarium).

Gość • Niedziela [19.03.2023, 20:55:19] • [IP: 185.210.39.**]

Jaka starsza, sam jesteś stary

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Rusza budowa Aquaparku w Międzyzdrojach przy ulicy Komunalnej, jednego z największych na wybrzeżu zachodnim. Obiekt realizowany w ramach Bel Mare & Aqua Resort będzie ukończony do 2026 roku. Aquapark będzie obiektem łączącym wiele funkcji: sport i rekreację, Spa i rehabilitację oraz infrastrukturę konferencyjno-gastronomiczną. Inwestor, Grupa Deweloperska Prestige, powierzyła projekt uznanym architektom z 4Developments. Koszt budowy szacowany jest na ponad 100 mln PLN. ■ Wysyp owadów w Lubinie - to prawdziwa masakra dla mieszkańców i turystów. Wszystko zaczęło się od ciepłej i słonecznej pogody, która sprzyja rozmnażaniu się insektów. Okoliczne rozlewiska i Park Narodowy Woliński to idealne miejsca dla tych małych stworzeń, które żyją tylko kilka dni. Mieszkańcy i turyści, którzy przyjechali do Lubina, gminy Międzyzdroje, muszą radzić sobie z nieprzyjemnymi skutkami wysypu jętek. Owady te zasiedlają tereny mieszkalne, co powoduje, że ludzie czują się osaczeni przez niezliczoną ilość insektów ■ Szalony Tydzień Bibliotek rozpoczynamy już 6 maja 2023 r. o godz. 10.00 akcją „Książki uciekły z biblioteki – znajdź je!". Na terenie Międzyzdrojów zostaną ukryte książki. Wystarczy pobierać mapkę, znaleźć książki i zabrać je do domu, następnie zrobić zdjęcie z „czytelniczego śledztwa" i wysłać do na adres mailowy: biblioteka.mje.bibliotekarze@gmail.com ■ W Międzyzdrojach paliła się osobówka. Ogień ugasili strażacy z Lubina i Kołczewa. W centrum Międzyzdrojów doszło do pożaru. Ogień pojawił się w zaparkowanym przy jednej z ulic osobowym fordzie. Jak się okazało w samochodzie doszło do pożaru komory silnika. Na miejsce przyjechali strażacy. Do akcji gaśniczej przystąpili strażacy z OSP Lubin oraz OSP Kołczewo. - Po dogaszeniu komory silnika i sprawdzeniu pojazdu zakończyliśmy nasze działania i obie Jednostki udały się do swoich strażnic - poinformowało OSP Kołczewo. Do zdarzenia doszło w sobotę, 15 kwietnia po godzinie 13:00 ■