POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [14.03.2023, 17:07:17] • Świnoujście

Poszukiwany w Belgii mercedes zatrzymany w Świnoujściu

Poszukiwany w Belgii mercedes zatrzymany w Świnoujściu

fot. Straż Graniczna

Mercedesa S320 z belgijską rejestracją wartego około 60 tys. zł zatrzymali 13 marca w Świnoujściu funkcjonariusze z miejscowej Placówki Straży Granicznej.

Strażnicy graniczni zatrzymali pojazd do kontroli drogowej po tym, jak zjechał z promu przybyłego ze Szwecji. Po sprawdzeniu w Systemie Informacyjnym Schengen i w bazie Interpolu okazało się, że mercedes podlega zatrzymaniu.

Zastrzeżenia dokonała Belgia. 42-letni kierowca, mieszkaniec powiatu bytowskiego, musiał zakończyć swoją podróż. Został przesłuchany w charakterze świadka.

Samochód zatrzymała Straż Graniczna. Podczas sprawdzeń osoby funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna ma zakaz opuszczania kraju. O złamaniu sądowego zakazu poinformowali Sąd Rejonowy w Dębicy. Dalsze postępowanie prowadzą funkcjonariusze z Placówki SG w Świnoujściu.

kmdr ppor. SG Andrzej Juźwiak
Rzecznik Prasowy
Komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Kapitanat Portu Szczecin informuje, że od dnia 30.06.2025 r. obowiązki Kapitana Portu Szczecin pełni Pan Jarosław Jastrzębski, a obowiązki Zastępcy Kapitana Portu Szczecin - Pani Anna Łabuś-Steglińska ■ 5 lipca 2025r. - w sobotę - od godziny 20:00 zapraszamy na teren "Dziekiej Plaży" na ul. Wilków Morskich na IMPREZĘ przy muzyce granej przez lokalnych i zaproszonych DJ-ów ■