POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [13.03.2023, 08:28:57] • Kamień Pomorski

Mistrzostwa w Skokach Narciarskich w Kamieniu Pomorskim?! Tak! Chociaż spotykamy się 1 kwietnia, to nie Prima Aprilis!

Mistrzostwa w Skokach Narciarskich w Kamieniu Pomorskim?! Tak! Chociaż spotykamy się 1 kwietnia, to nie Prima Aprilis!

fot. Kamieński Dom Kultury

Zapraszamy wszystkich chętnych na turniej najlepszego symulatora lotów narciarskich Deluxe Ski Jump 2. DSJ2 to absolutna sportowa oraz zręcznościowa klasyka wykonana w grafice 2D.

Sukces DSJ 2 w Polsce nie przyszedłby jednak z pewnością, gdyby nie osiągnięcia Adama Małysza i tzw. małyszomania, to dzięki temu gra urosła do rangi gry kultowej.

Zawody odbędą się na kamieńskiej skoczni narciarskiej - na Sali Widowiskowej w siedzibie Kamieńskiego Domu Kultury przy ul. Wolińskiej 9 w Kamieniu Pomorskim. Ponadto transmitowane będą na żywo na kanale YouTube, a całość komentowana będzie przez znanego, lokalnego stand-upera Piotra Wojteczka.

Na uczestników czeka zimny i ciepły poczęstunek, bufet kawowy oraz komputery do treningów, oraz atrakcyjne nagrody i pamiątki!

Wpisowe za udział w zawodach 30 zł

Zapraszamy również na strefę kibica, osoby chcące wspomóc uczestników - swoim ubiorem, flagą, okrzykami...

Nie często ma się okazję zostać mistrzem Pomorza w skokach narciarskich, dlatego zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

1 kwietnia 2023 roku
Rozpoczęcie turnieju o godz. 12:00
Czas trwania ok. 4 godziny.
Zapisy: biuro@kamienskidomkultury.pl / tel. 663 980 133

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ubiegłej edycji konkursu:
III Mistrzostwa Kamienia Pomorskiego w Skokach Narciarskich – Kamieński Dom Kultury (kamienskidomkultury.pl)
a także wideo: youtu.be/cIwKGk5FHy4

Regulamin konkursu znajduje się na stronie KDK: www.kamienskidomkultury.pl

Zespół Kamieńskiego Domu Kultury


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Poniedziałek [13.03.2023, 15:19:05] • [IP: 46.205.140.***]

Dom Kultury w Kamieniu Pomorskim nie jest w porządku. Na plakacie nie widnieje informacja, że to są symulatory, a nie skoki. Tego nie wolno robić. To takie głupie cwaniactwo rodem... z klepiska w stodole.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od 24 czerwca do końca wakacji w uruchamianych latem miejscach wyczekiwania w Dziwnowie, Ustroniu Morskim, Mielenku, Pobierowie, Międzyzdrojach i Darłowie dodatkowa karetka z ratownikami medycznymi. W skład każdego takiego zespołu wchodzą dwie osoby – ratownicy medyczni lub ratownik medyczny i pielęgniarka systemu. Sezonowe karetki wyglądem ani wyposażeniem nie różnią się w żaden sposób od typowych, podstawowych ambulansów WSPR w Szczecinie. Znajdziemy w nich więc m.in. defibrylator, respirator czy autopuls czyli platformę do mechanicznego ucisku klatki piersiowej ■ Rusza budowa Aquaparku w Międzyzdrojach przy ulicy Komunalnej, jednego z największych na wybrzeżu zachodnim. Obiekt realizowany w ramach Bel Mare & Aqua Resort będzie ukończony do 2026 roku. Aquapark będzie obiektem łączącym wiele funkcji: sport i rekreację, Spa i rehabilitację oraz infrastrukturę konferencyjno-gastronomiczną. Inwestor, Grupa Deweloperska Prestige, powierzyła projekt uznanym architektom z 4Developments. Koszt budowy szacowany jest na ponad 100 mln PLN. ■ Wysyp owadów w Lubinie - to prawdziwa masakra dla mieszkańców i turystów. Wszystko zaczęło się od ciepłej i słonecznej pogody, która sprzyja rozmnażaniu się insektów. Okoliczne rozlewiska i Park Narodowy Woliński to idealne miejsca dla tych małych stworzeń, które żyją tylko kilka dni. Mieszkańcy i turyści, którzy przyjechali do Lubina, gminy Międzyzdroje, muszą radzić sobie z nieprzyjemnymi skutkami wysypu jętek. Owady te zasiedlają tereny mieszkalne, co powoduje, że ludzie czują się osaczeni przez niezliczoną ilość insektów ■ Szalony Tydzień Bibliotek rozpoczynamy już 6 maja 2023 r. o godz. 10.00 akcją „Książki uciekły z biblioteki – znajdź je!". Na terenie Międzyzdrojów zostaną ukryte książki. Wystarczy pobierać mapkę, znaleźć książki i zabrać je do domu, następnie zrobić zdjęcie z „czytelniczego śledztwa" i wysłać do na adres mailowy: biblioteka.mje.bibliotekarze@gmail.com ■ W Międzyzdrojach paliła się osobówka. Ogień ugasili strażacy z Lubina i Kołczewa. W centrum Międzyzdrojów doszło do pożaru. Ogień pojawił się w zaparkowanym przy jednej z ulic osobowym fordzie. Jak się okazało w samochodzie doszło do pożaru komory silnika. Na miejsce przyjechali strażacy. Do akcji gaśniczej przystąpili strażacy z OSP Lubin oraz OSP Kołczewo. - Po dogaszeniu komory silnika i sprawdzeniu pojazdu zakończyliśmy nasze działania i obie Jednostki udały się do swoich strażnic - poinformowało OSP Kołczewo. Do zdarzenia doszło w sobotę, 15 kwietnia po godzinie 13:00 ■