POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [27.02.2023, 15:46:52] • Polska

Kultowy Wtorkowy Kubełek powraca do KFC! 14 kawałków złocistego kurczaka KFC za jedyne 19,95!

Kultowy Wtorkowy Kubełek powraca do KFC!  14 kawałków złocistego kurczaka KFC za jedyne 19,95!

fot. Organizator

Koniec czekania! Legendarny Wtorkowy Kubełek właśnie powraca do restauracji KFC w całej Polsce. Aż 14 kawałków kurczaka w sekretnej panierce autorstwa Colonela Sandersa, w tym 8 Strips, 4 Hot Wings oraz 2 kawałki kurczaka Kentucky za jedyne 19,95 zł będzie dostępnych w ofercie KFC już od jutra, 28 lutego. Kultowy kubełek pełen soczystych kawałków kurczaka jest stworzony, aby dzielić się nim z przyjaciółmi i tworzyć razem niezwykłe wspomnienia.

Wtorkowy Kubełek to jedna z najbardziej wyczekiwanych promocji w KFC, a powrót kubełka w lutym staje się już powoli zimową tradycją marki. Za każdym razem, gdy tylko Wtorkowy Kubełek pojawia się w KFC, cieszy się ogromną popularnością. Jego sława jest tak wielka, że od razu po zakończeniu promocji fani KFC pytają w mediach społecznościowych marki, kiedy rozpocznie się jego kolejna edycja. Przez te kilka tygodni trwania akcji, wtorek staje się w tym czasie najlepszym dniem tygodnia na idealny wypad z przyjaciółmi po szkole czy pracy i wspólne spędzenie czasu przy pysznym kubełku pełnym soczystych porcji kurczaka.

Wtorkowy Kubełek to zdecydowanie bardzo atrakcyjna cenowo propozycja. Marka z myślą o miłośnikach złocistego i pysznego kurczaka zaproponowała bardzo przyjazną finansowo okazję, dzięki której więcej osób będzie mogło sobie pozwolić na rozsmakowanie się flagowym produktem KFC. We Wtorkowym Kubełku za jedyne 19,95 zł dostaniemy aż 14 kawałków złocistego i soczystego kurczaka KFC, w tym 8 Strips, 4 Hot Wings oraz 2 kawałki kurczaka Kentucky.

Unikalny smak i polskie produkty
Kubełki KFC, które w ubiegłym roku obchodziły swoje 65. urodziny, są najbardziej charakterystyczną pozycją w menu restauracji. Chociaż wielu próbowało odtworzyć smak panierki KFC, oryginał jest tylko jeden. Nie powinno to dziwić bowiem niepowtarzalna receptura pysznego kurczaka KFC została stworzona przez założyciela restauracji KFC – Colonela Harlanda Sandersa i od 1940 roku pozostaje sekretem. Oryginalny przepis strzeżony jest w specjalnym sejfie w Louisville w stanie Kentucky. Jedyne, co do tej pory wiemy to fakt, iż w skład panierki wchodzi 11 ziół i przypraw, a dwie z nich to pieprz i sól. Z uwagi na konieczność ujawnienia receptury, która od 80 lat pozostaje niezmienna, przepis na panierkę nie został nigdy opatentowany. W 1957 roku po raz pierwszy kawałki kurczaka KFC zostały sprzedane właśnie w kubełku i do dziś jest on wiernym towarzyszem wszelkich okazji smakowania jedzenia z najbliższymi.

Chociaż potrawy KFC mają rodowód w dalekiej Luizjanie, to zdecydowana większość składników pochodzi z Polski, ponieważ priorytetem dla marki jest świeżość i wysoka jakość serwowanych dań.
Tegoroczna promocja Wtorkowego Kubełka rozpocznie się 28 lutego i potrwa aż do 4 kwietnia. Będzie dostępna tylko w opcji do zamówienia na miejscu w restauracjach.

Biuro Prasowe KFC, Weber Shandwick


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Środa [01.03.2023, 11:11:25] • [IP: 91.200.76.***]

kilo panierki i wielkie wow. Ale macaronie rozgrzewające które jest tak zimne, że nie idzie tego jeść.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od 3 października 2023 r. klienci w sprawach emerytur i rent będą mogli skorzystać z pomocy pracownika ZUS we wtorki i czwartki, w godz. 8.00 - 15.00. Ekspert ZUS będzie dyżurował w Urzędzie Miejskim, przy pl. Ratuszowym 1 w Międzyzdrojach. Ponadto przypominamy, że najbliższa placówka ZUS, która obsługuje klientów w pełnym zakresie, działa w Świnoujściu, przy ul. Piastowskiej 63. W poniedziałek w godz. 8.00 - 17.00, wtorek - piątek w godz. 8.00 - 15.00. Zachęcamy do załatwiania swoich spraw bez wychodzenia z domu i umówienia się na e-wizytę, czyli wideorozmowę z pracownikiem ZUS. Kliencie mogą też skorzystać z aplikacji mZUS, Platformy Usług Elektronicznych (PUE) albo telefonicznie - 22 560 16 00. ■ Zachodniopomorskie: ponad 48 tys. cudzoziemców Na koniec maja tego roku w województwie zachodniopomorskim było 48,1 tys. cudzoziemców zgłoszonych do ubezpieczeń w ZUS. To nieznacznie mniej niż na koniec listopada 2022 roku. W listopadzie 2022 r. pracowników spoza Polski zgłoszonych do ubezpieczenia emerytalnego i rentowych w naszym województwie było 48,9 tys. Na koniec maja natomiast zarejestrowano przeszło 48,1 tys. obcokrajowców. Na terenie szczecińskiego ZUS było ponad 37,5 tys. cudzoziemców. Według danych z koszalińskiej placówki zgłoszono do ubezpieczeń przeszło 10,5 tys. W naszym regionie najliczniejszą grupą cudzoziemców zgłoszonych w ZUS do ubezpieczeń emerytalno-rentowych dalej są Ukraińcy. Na koniec maja było ich 37,1 tys. (w szczecińskim ZUS 29,2 tys. i 7,9 tys. w koszalińskim oddziale). ■ Woda w Kamieniu ostro w górę! Ale czy legalnie pytają radni? Woda w Kamieniu po podwyżkach wprowadzonych przez PGK Kamień Pomorski jest obecnie droższa niż w nadmorskim Rewalu, Dziwnowie czy Międzyzdrojach. Wątpliwości budzi nie tylko wysokość nowych cen ale i tryb ich wprowadzenia. Sprawa nowych cen wody i ścieków wywołała sporo emocji zarówno wśród mieszkańców jak i radnych na sesji Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim. Decyzji o podwyżkach bronił burmistrz Stanisław Kuryłło, który zwracał uwagę na podwyżki cen paliw, gazu, które w jego opinii uzasadniają podwyżki wprowadzone przez PGK ■