POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [03.02.2023, 08:41:43] • Gmina Kamień Pomorski

Strażacy z Jarszewa i Kamienia Pomorskiego ruszyli na wspólną akcję

Strażacy z Jarszewa i Kamienia Pomorskiego ruszyli na wspólną akcję

fot. OSP Jarszewo

W Kukaniu spadło na drogę drzewo. Jego usuwaniem zajęli się strażacy z OSP Jarszewo oraz PSP Kamień Pomorski. Opisali to na FB.

- 02.02.2023 rok, godzina 03:14 zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Kukań do powalonego na drodze drzewa. Dzisiejsze siły połączyliśmy z PSP Kamień Pomorski.

Strażacy z Jarszewa i Kamienia Pomorskiego ruszyli na wspólną akcję

fot. OSP Jarszewo

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W niedzielę, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowości poprawiających możliwość dojazdów do szkół i uczelni czy pracy, a także ułatwiających podróżowanie po regionie. Jedna nowa para pociągów uruchomiona zostanie również na trasie Wysoka Kamieńska–Kamień Pomorski. Nowe pociągi, jak wszystkie pozostałe na tej trasie, na stacji Wysoka Kamieńska skomunikowane będą z pociągami do Szczecina i Świnoujścia ■