POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [25.01.2023, 08:13:11] • Gmina Wolin

Psy znalezione martwe w lesie. Wiadomo już co się stało!

Psy znalezione martwe w lesie. Wiadomo już co się stało!

fot. Sołectwo Kodrąbek

Wiemy już co takiego stało się z psami znalezionymi w lesie niedaleko Ładzina. Przypomnijmy zwierzęta zostały ostatnio odnalezione przez mieszkańców. Teraz więcej informacji w tej sprawie publikuje Sołectwo Kodrąbek.

Z ich informacji wynika, że zwierzęta zostały potrącone przez pociąg.
Do tego zdarzenia doszło najprawdopodobniej pomiędzy świętami Bożego Narodzenia a Sylwestrem.

- Psy zostały ściągnięte z torowiska przez pracowników PKP. Niestety właściciel nie znalazł się do dzisiaj - opisuje Sołectwo Kodrąbek.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Czwartek [26.01.2023, 05:11:52] • [IP: 37.47.164.**]

ktory pisowiec to zrobil i sie go teraz kryje mowiac ze pociag psy przejechal?

Gość • Środa [25.01.2023, 21:11:01] • [IP: 37.47.164.**]

jak mozna tak klamac? Na poczatku zdjecia nie byly zaczernione i widac bylo, ze nie mialy one zadnych obrazen. Ot i poland

Gość • Środa [25.01.2023, 18:48:06] • [IP: 37.47.145.***]

DZWOŃTA DO REDAKTORA Z KODRĄBKA ŁON WSZYSTKO WIE

Gość • Środa [25.01.2023, 17:00:43] • [IP: 176.221.122.**]

Jaką trzeba być kurw...ą

Gość • Środa [25.01.2023, 15:17:42] • [IP: 37.248.152.***]

Tak czy inaczej mandacik za puszczanie kundli samopas się należy

Gość • Środa [25.01.2023, 14:30:03] • [IP: 46.76.90.**]

JAK BY je zabił pociąg to by nie było co z torów zbierać

Gość • Środa [25.01.2023, 12:29:33] • [IP: 45.141.1.***]

?? Robił ktoś sekcję zwłok? To by wyjaśniło przyczynę śmierci. Wątpliwe jest że przyczyną było potrącenie szczególnie przez pociąg

Gość • Środa [25.01.2023, 12:22:28] • [IP: 37.248.201.***]

Kojarzę te pieski właścicielem jest Pan Witek i Pan Jasiu ładzin 75

Gość • Środa [25.01.2023, 10:35:24] • [IP: 46.205.212.***]

Zostały ściągnięte, śladów nie ma a ciała tak sobie leżą, chore

Gość • Środa [25.01.2023, 10:31:01] • [IP: 83.20.248.**]

Szkoda ze nikt ich nie zabezpieczył jak bezpańsko biegały bo takie komentarze tez były że w tamtej okolicy biegały. wszyscy wylali wiadro jadu że zabił człowiek a tak naprawdę (Jak wynika z tytułu zginęły tragicznie).Dlaczego nie ma służb które by zabezpieczyły takie psy bezpańsko biegające?Te zwierzęta nie były nic nikomu winne. Jeżeli ktoś tutaj zawinił to tylko właściciel który ich nie szukał i mało tego do dziś nie szuka po tylu apelach o ich śmierci.Gdzie zgłaszać takie biegające psy?Kto jest w stanie je złapać i zabezpieczyć-i niepiszcie że schronisko bo oni raczej nie przyjeżdżają i biegają za psami.

Gość • Środa [25.01.2023, 09:31:55] • [IP: 5.173.199.***]

46.205.140 czytaj tekst ze zrozumieniem bo cos nie wyszło.

Gość • Środa [25.01.2023, 08:20:35] • [IP: 46.205.140.***]

Ewidentna wina człowieka. Powinien ponieść zasłużoną karę. Za dużo mamy złych ludzi, którzy chybą o tym nie wiedzą jacy są.

Oglądasz 1-12 z 12
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ OBLODZENIE / GOŁOLEDŹ, OPADY MARZNĄCE, OPADY ŚNIEGU od godz. 01:00 do godz. 10:00 dnia 30-01-2023 Obszar: województwo zachodniopomorskie - całe. Przebieg: Prognozuje się występowanie marznących opadów mokrego śniegu i deszczu ze śniegiem, które będą mieć tendencje do zamarzania na wychłodzonych przez opad nawierzchniach dróg i chodnikach. Skutki: utrudnienia komunikacyjne; śliskie powierzchnie dróg i chodników; zjawisko gołoledzi. Na Wybrzeżu Zachodnim spodziewane są silne porywy wiatru z kierunków zachodnich o prędkości do 70 km/h. Wysoko w górach północno - zachodnie porywy będą przekraczać 100-130 km/h ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■