POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [02.10.2022, 10:44:47] • Szczecin

Przenosiny przychodni przy Jasnych Błoniach w Szczecinie

Przenosiny przychodni przy Jasnych Błoniach w Szczecinie

fot. Organizator

Już w najbliższy poniedziałek do głównego budynku 109. Szpitala Wojskowego przy ul. Piotra Skargi przeniesiona zostanie przychodnia specjalistyczna. Ma to związek z kolejnym etapem remontu szpitala.

Przeprowadzka przychodni odbędzie się w ten weekend, 1 i 2 października. W piątek, 30 września do samego końca, czyli godz. 18 przychodnia będzie pracowała jeszcze normalnie w dotychczasowym budynku.
Od poniedziałku natomiast poradnie i gabinety będą znajdowały się na pierwszym i drugim piętrze w głównym budynku szpitala przy ul. Piotra Skargi. Rozkład przychodni będzie następujący:

Wejściem „B" (środkowym) pacjenci będą mogli się dostać do rejestracji, która będzie zlokalizowana w holu głównym na pierwszym piętrze, a także do gabinetów Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Wejściem „C" (prawe skrzydło) będzie można dostać się do gabinetów poradni specjalistycznych.

Rejonowa Wojskowa Komisja Lekarska od poniedziałku, 3 października funkcjonować będzie natomiast w kompleksie wojskowym przy ul. Ku Słońcu.

Wejście do przychodni znajdować się będzie w tym samym miejscu, co do szpitala, bramą od strony ul. Piotra Skargi.

Poszczególne wejścia będą oznakowane, na terenie szpitala znajdować się będą wyraźne tablice informacyjne, które pomogą pacjentom odnaleźć właściwy gabinet lub pracownię.

Wszystkie gabinety i pracownie będą pracowały normalnie w dotychczasowych godzinach, także numery telefonów pozostają bez zmian. Nie zmienia się także umiejscowienie parkingu dla pacjentów, samochody nadal pozostawiać będzie można przy Jasnych Błoniach (wjazd na parking od ul. Stanisława Moniuszki).

Przenosiny przychodni mają związek z kolejnym etapem remontu szpitala. Przychodnia ma już wyremontowany dach, wymienione okna, na ukończeniu są prace przy elewacji budynku. Teraz czas na remont wnętrza.
Ze względu na zakres prac, przychodnia specjalistyczna w głównym budynku szpitala funkcjonować będzie przez co najmniej półtora roku.

Komendant szpitala, płk Krzysztof Jurkowski zapewnia, że po zakończeniu remontu pacjenci będą mogli korzystać ze świadczeń przychodni w sposób nowocześniejszy i wygodniejszy.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Grębowo: Dnia 25 na 26 trwały poszukiwania 25-letniego mężczyzny. Przed godziną 3:00 mężczyzna został odnaleziony przez policję ■ Wolin: W piątek o godz. 15:30 odbędzie się otwarcie przebudowanej ul. Marii Konopnickiej (rondo przy ul. Marii Konopnickiej, Mostowej, Słowackiego) ■ W ciągu dnia w pasie częściowo centralnym i zachodnim będą występować spadki temperatury powietrza i gruntu do oraz poniżej 0°C powodujące oblodzenia wilgotnych i mokrych nawierzchni dróg oraz chodników, ponadto w województwie podkarpackim i lubelskim od rana będą występować gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 50 - 100 m. ■ Już wiadomo, kto ściągnął Sylwię Sobolewską do kamieńskiego PGK. Za tym tajemniczym transferem stoi sam prezes! ■ Rano i przed południem w głębi województw północnych, wschodnich oraz miejscami na południu spodziewane są gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 100-300 metrów ■ W sobotę, 15 października 2022 r. w Pyrzycach odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach w stylu wolnym. W imprezie wystartowało prawie 200 zawodników z ponad 20 klubów. W zawodach uczestniczył klub sportowy UKS Gimsport Międzyzdroje. Klub reprezentowany był przez Oliwię Cisowską, która po zaciętych walkach na macie wywalczyła srebrny medal. Gratulujemy Oliwia i życzymy dalszych sukcesów ■ Jednostka OSP Jarszewo została wezwana na obwodnicę Kamienia Pomorskiego. Tam znajdował się samochód, który wypadł z drogi. Kierowca nie doznał obrażeń. - Zdarzenie 54/2022 22.09.2022r., godzina 06:48 zostaliśmy zadysponowani na obwodnicę Kamienia Pomorskiego nieopodal miejscowości Rzewnowo, gdzie kierujący pojazdem marki Volkswagen wyjeżdżając z zakrętu, wypadł z drogi i wpadł do rowu. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało - dowiadujemy się z FB ■ W dniu 16.09.2022r. W okolicach Rossmana W Kamieniu Pomorskim zagubiono kluczyki do samochodu volkswagen golf. Telefon kontaktowy: 506872531 ■ Dnia 25.09.2022 pojawi się odcinek telewizyjny na Polsacie z udziałem panny młodej, która pochodzi z Chodzieży a Pan młody pochodzący z Kamienia Pomorskiego. Odcinek był nagrywany w Chodzieży i okolicach. Program nazywa się "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" - niedziela 25.09.2022 o godz 17:45. W odcinku będzie ukazany piękny różowy bus stojący na płycie rynku, w którym odbywała się metamorfoza Panny młodej ■