POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [17.09.2022, 09:09:19] • Międzyzdroje

Włamanie do sklepu w Międzyzdrojach! Sprawcy wynieśli sporą gotówkę, ale szybko trafili w ręce policji

Włamanie do sklepu w Międzyzdrojach! Sprawcy wynieśli sporą gotówkę, ale szybko trafili w ręce policji

fot. ikamien.pl

To nie był spokojny wieczór w nadmorskim kurorcie. W Międzyzdrojach przy ulicy Polnej złodzieje włamali się do sklepu. Ze środka wynieśli sporą gotówkę, około 10 tysięcy złotych. Sprawcy szybko trafili jednak w ręce policji. Dzięki dużemu zaangażowaniu funkcjonariuszy złodzieje zostali ujęci już po dwóch godzinach. Policjantom udało się nie tylko zatrzymać sprawców, ale także odzyskać skradzione przez nich pieniądze oraz przedmioty. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić rabusie mieli na sumieniu więcej włamań. Z naszych ustaleń wynika, że oprócz sklepu okradli także kilka innych miejsc w Międzyzdrojach i w Świnoujściu. W Międzyzdrojach włamali się także do jadłodajni, w sumie w miejscowości dokonali aż dziesięciu włamań.

Do włamania do sklepu ogólnospożywczego doszło we wtorek, 13 września przed godziną 22:00.

Złodzieje ukradli dwie kasetki z pieniędzmi. Policjanci odnaleźli je w krzakach niedaleko ulicy. W środku znajdowało się kilka tysięcy złotych. Łupem złodziei padły także inne przedmioty z innych punktów w Międzyzdrojach i Świnoujściu. Z naszych ustaleń wynika, że w aucie złodziejaszków znajdowały się m.in elektronarzędzia, ekspresy do kawy, e - papierosy, wyroby tytoniowe, a także telefon komórkowy.

W sumie policja zatrzymała trzy osoby, kobietę i mężczyznę, którzy najprawdopodobniej okradali sklepy, a także mężczyznę, który im w tym pomagał.

Z naszych informacji wynika jednak, że zarzut usłyszał tylko jeden mężczyzna, mieszkaniec województwa dolnośląskiego.

Wszystko wskazuje na to, że sprawa ma charakter rozwojowy i na policję zgłaszać się będą następni pokrzywdzeni.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 7, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-7 z 7

Gość • Wtorek [20.09.2022, 00:09:49] • [IP: 5.173.27.***]

Policjant sobczak jest w kamieniu to nie wiadomo jaki sobczak i jaki bohater ip 46.204.96 Kostek nikt niema bo skad. Lody sie skończyły bo lodowka stracila prad. Mysli nadwartosciowe bezpodstawnie to objawa pewnej choroby. Mozna rozmasowac to po meridianach i powinno byc po temacie dżordż z drożdży.

Woźniak • Niedziela [18.09.2022, 14:13:55] • [IP: 5.173.153.**]

Remigiusz Pender widać zaczął czerpać środki z innych źródeł niż wojsko

Gość • Niedziela [18.09.2022, 10:20:27] • [IP: 37.248.173.***]

Brudasy I śmiecie

Gość • Niedziela [18.09.2022, 01:26:25] • [IP: 37.47.177.**]

Kostek poważna gangsterke zaczyna hahahaha

Gość • Sobota [17.09.2022, 19:01:53] • [IP: 83.11.6.***]

Fan Sobola • Sobota [17.09.2022, 18:53:34] • [IP: 46.204.96.**]

Sobol jesteś naszym bohaterem!

Gość • Sobota [17.09.2022, 17:01:59] • [IP: 94.254.172.***]

Widziałem ta patologie w czapeczkach bo jechałem jak stala policja na sygnale i zastanawiałem się o co chodzi.

Oglądasz 1-7 z 7
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Stań przed kamerą w serialu „HEWELIUSZ”: Casting w Świnoujściu. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email: adam@mkmstudiofilm.pl z dopiskiem "MORZE". Do zgłoszenia należy dołączyć imię i nazwisko, aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki oraz numer telefonu. Dołącz do Nas! ■ Zapraszamy Państwa w sobotę 16 grudnia br. na Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny. Rozpoczynamy o godz. 10:30 przedstawieniem dla dzieci pt. Kosmiczne Święta. Świąteczny spektakl animacyjny opowiada historię dwóch kosmicznych przyjaciół, którzy przez przypadek trafiają na planetę Ziemia... Co dalej z tego wyniknie dowiedzą się dzieci obecne na spektaklu w Międzynarodowym Domu Kultury. Zapraszamy!! Wstęp wolny. Po spektaklu przenosimy się do amfiteatru miejskiego, gdzie od godz. 12:00 rusza jarmark świąteczny. Przy promenadzie przed Międzynarodowym Domem Kultury ustawimy choinkę miejską, którą można będzie przystroić własnoręcznie wykonanymi podczas jarmarku ozdobami i powiesić na świątecznym drzewku prosto z wysięgnika, który zapewni nam Enea. Nie zabraknie stoisk ze sprzedażą ozdób świątecznych oraz dań wigilijnych. Jak co roku dzięki Nadleśnictwu Międzyzdroje, każdy będzie miał okazję zakupić choinkę. Zapraszam Państwa również na degustację dań wigilijnych, które przygotujemy specjalnie dla uczestników jarmarku oraz program artystyczny przygotowany przez nasze dzieci. Mam nadzieję, że poczujemy wszyscy magię świąt i będziemy się wspólnie dobrze bawić ■