POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [10.09.2022, 14:40:08] • zachodniopomorskie

Targi w Barzkowicach Dobra propozycja na weekend

Targi w Barzkowicach Dobra propozycja na weekend

fot. Organizator

Wrzesień to czas dożynek i podsumowań w rolnictwie. Największe wydarzenie oczekiwane każdego roku to targi rolnicze odbywające się w Barzkowicach k. Stargardu. Na kilkuset stanowiskach można nabyć rękodzieło, posmakować tradycyjnej kuchni czy nabyć do ogrodu rośliny. Zawsze wrażenie na dzieciach i dorosłych wrażenie robi prezentowany sprzęt rolniczy.

- Mimo trudności rolnicy zrobili wszystko by żniwa przebiegły sprawnie i były efektywne. Rolnicy mogli liczyć na wsparcie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w pozyskiwaniu środków na rozwój. Uruchomiliśmy też działania dla działkowców. Wspieramy koła gospodyń wiejskich - mówi Halina Szymańska, prezes ARiMR w Warszawie i jednocześnie radna Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego.

Targi w Barzkowicach Dobra propozycja na weekend

fot. Organizator

Szczegółowe informacje na temat Targów w Barzkowicach są dostępne na stronie internetowej organizatora ZODR Barzkowice.

Halina Szymańska


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Poniedziałek [12.09.2022, 17:49:58] • [IP: 5.173.170.**]

Mlodziez ma rozne zajecia to nie zawsze lub jeszcze nie zajmuja sie rolnictwem to dlaczego maja być? Zostali w domu zwierzeta pilnowac i karmic.

Gość • Poniedziałek [12.09.2022, 09:33:16] • [IP: 83.20.235.***]

Wszystko Niby Fajnie - Ale dlaczego na tym zdjęciu nie ma młodych Kobiet ? Czy to nie dziwne ? Są same Panie w podeszłym wieku z wypisanym na czole Napisem : Jestem Głodna Przygód - czy to nie znowu jakieś Kółko wzajemnej Adoracji ?

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Kochanowskiego w Międzyzdrojach serdecznie zaprasza 6 października 2022 r. (czwartek) o godz. 18:00 do nowej siedziby, która mieści się na Placu Ratuszowym 1 na wernisaż prac Pani Krystyny Marzec ■ Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022 2 Października 2022 roku, w niedzielę, odbędzie się kolejny turniej pn. „Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022” Uczestnikami rozgrywek będą dzieci zrzeszone w następujących klubach: Akademia Baltica Świnoujście, Ina Goleniów, Gryf Kamień Pomorski, Czarni Szczecin oraz gospodarz – Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście. To wydarzenie sportowe odbędzie się na Boisku im. Tadeusza Kaczmarka w Świnoujściu - Warszów przy ul. Białoruskiej 4. Rozpoczynamy o godz. 10.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! ■ Jednostka OSP Jarszewo została wezwana na obwodnicę Kamienia Pomorskiego. Tam znajdował się samochód, który wypadł z drogi. Kierowca nie doznał obrażeń. - Zdarzenie 54/2022 22.09.2022r., godzina 06:48 zostaliśmy zadysponowani na obwodnicę Kamienia Pomorskiego nieopodal miejscowości Rzewnowo, gdzie kierujący pojazdem marki Volkswagen wyjeżdżając z zakrętu, wypadł z drogi i wpadł do rowu. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało - dowiadujemy się z FB ■ W dniu 16.09.2022r. W okolicach Rossmana W Kamieniu Pomorskim zagubiono kluczyki do samochodu volkswagen golf. Telefon kontaktowy: 506872531 ■ Dnia 25.09.2022 pojawi się odcinek telewizyjny na Polsacie z udziałem panny młodej, która pochodzi z Chodzieży a Pan młody pochodzący z Kamienia Pomorskiego. Odcinek był nagrywany w Chodzieży i okolicach. Program nazywa się "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" - niedziela 25.09.2022 o godz 17:45. W odcinku będzie ukazany piękny różowy bus stojący na płycie rynku, w którym odbywała się metamorfoza Panny młodej ■