POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [06.09.2022, 08:25:02] • Międzyzdroje

Zaproszenie na uroczystości z okazji na 75-lecie działalności harcerskiej w Międzyzdrojach

Zaproszenie na uroczystości z okazji na 75-lecie działalności harcerskiej w Międzyzdrojach

fot. Organizator

Szanowny Mieszkańcu, Druhno, Druhu, Zuchenko i Zuchu! Związek Harcerstwa Polskiego w Międzyzdrojach to organizacja młodzieżowa z wieloletnią tradycją. Powstała w 1947 roku, a więc istnieje już od siedemdziesięciu pięciu lat. W dniu 10 września 2022 roku chcielibyśmy uczcić ten szacowny jubileusz spotkaniem wszystkich pokoleń mieszkańców Międzyzdrojów, dawnych druhen, druhów oraz zuchów działających na przestrzeni lat i aktualnie działających w harcerstwie zuchów, harcerzy oraz instruktorów. Dlatego uszykowaliśmy dla Państwa sporo atrakcji na terenie budynku dawnej szkoły, który znajduje się przy ul. Kolejowej 33 w Międzyzdrojach i zapraszamy od godziny 11:00 na spotkanie po latach.

Po oficjalnej części jubileuszu, czyli apelu harcerskim i odsłonięciu pamiątkowej tablicy, pragniemy, aby było to bardziej harcerskie spotkanie w gronie rodzinny, jaką jest przecież harcerska brać.

Zachęcamy do zgłoszenia udziału w Harcerskim Starcie, czyli w Rodzinnej Grze po Międzyzdrojach, gdzie będzie można wygrać naprawdę wartościowe nagrody!
Regulamin Rodzinnej Gry po Międzyzdrojach znajduje się na stronie internetowej Hufca Ziemi Wolińskiej ZHP pod adresem: https://swinoujscie.zhp.pl/regulamin-gry-rodzinnej.pdf

Zaproszenie na uroczystości z okazji na 75-lecie działalności harcerskiej w Międzyzdrojach

fot. Organizator

Ponadto w programie jubileuszu zaplanowano otwarcie harcerskiej wystawy upamiętniająca 75 lat harcerskiej działalności w Międzyzdrojach, odbędzie się poczęstunek dla gości, prezentacja stoisk partnerów współpracujących z międzyzdrojskim harcerstwem oraz na podsumowanie uroczystości harcerskie ognisko obrzędowe i seans filmowy.

Harcerski Jubileusz odbywa się pod Patronatem Honorowym Wojewody Zachodniopomorskiego Zbigniewa Boguckiego oraz Burmistrza Międzyzdrojów Mateusza Bobka.

Szanowny Mieszkańcu, Druhno, Druhu, Zuchenko i Zuchu przyjdź, przyjedź, przenieś się do wspaniałych czasów, gdy byłeś w drużynie, przekonaj się, co słychać u dawnych kolegów i drużynowych. Powróć na chwilę do harcerskiej przeszłości.

Czuj! Czuwaj!
Komenda X Szczepu „Gniazdo” ZHP
w Międzyzdrojach


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ PROGNOZA POGODY DLA POLSKI na dzień 07-12-2022. Na północy kraju spodziewane są marznące opady mokrego śniegu powodujące gołoledź i oblodzenie. Pogoda w kraju kształtowana będzie przez płytki, rozbudowujący się układ niskiego ciśnienia znajdujący się nad Skandynawią i Morzem Bałtyckim, napływać będą wilgotne i chłodne masy powietrza polarnomorskiego i częściowo arktycznego. Prognozowana jest pochmurna aura z opadami mieszanymi obejmującymi cały obszar kraju, będą to słabe i miejscami umiarkowane opady deszczu ze śniegiem o charakterze zarówno przelotnym jak i jednostajnym z przerwami. W całym kraju pojawią się opady mżawki, deszczu i mokrego śniegu o słabym, chwilami umiarkowanym natężeniu. W przypadku rejonów północych opady będą powodować śliskość na drgoach i chodnikach. Temperatura maksymalna powietrza wyniesie około 0°C/4°C, najcieplej będzie w pasie południowym natomiast najchłodniej na północnym - wschodzie i w pasie północnym. Wiatr umiarkowany, w porywach dość silny, w górach oraz miejscami na wybrzeżu bardzo silny i porywisty, wiejący z kierunków południowo - zachodnich ■ Już wiadomo, kto ściągnął Sylwię Sobolewską do kamieńskiego PGK. Za tym tajemniczym transferem stoi sam prezes! ■ Rano i przed południem w głębi województw północnych, wschodnich oraz miejscami na południu spodziewane są gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 100-300 metrów ■ W sobotę, 15 października 2022 r. w Pyrzycach odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach w stylu wolnym. W imprezie wystartowało prawie 200 zawodników z ponad 20 klubów. W zawodach uczestniczył klub sportowy UKS Gimsport Międzyzdroje. Klub reprezentowany był przez Oliwię Cisowską, która po zaciętych walkach na macie wywalczyła srebrny medal. Gratulujemy Oliwia i życzymy dalszych sukcesów ■ Jednostka OSP Jarszewo została wezwana na obwodnicę Kamienia Pomorskiego. Tam znajdował się samochód, który wypadł z drogi. Kierowca nie doznał obrażeń. - Zdarzenie 54/2022 22.09.2022r., godzina 06:48 zostaliśmy zadysponowani na obwodnicę Kamienia Pomorskiego nieopodal miejscowości Rzewnowo, gdzie kierujący pojazdem marki Volkswagen wyjeżdżając z zakrętu, wypadł z drogi i wpadł do rowu. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało - dowiadujemy się z FB ■ W dniu 16.09.2022r. W okolicach Rossmana W Kamieniu Pomorskim zagubiono kluczyki do samochodu volkswagen golf. Telefon kontaktowy: 506872531 ■ Dnia 25.09.2022 pojawi się odcinek telewizyjny na Polsacie z udziałem panny młodej, która pochodzi z Chodzieży a Pan młody pochodzący z Kamienia Pomorskiego. Odcinek był nagrywany w Chodzieży i okolicach. Program nazywa się "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" - niedziela 25.09.2022 o godz 17:45. W odcinku będzie ukazany piękny różowy bus stojący na płycie rynku, w którym odbywała się metamorfoza Panny młodej ■