POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [16.08.2022, 16:16:59] • Golczewo

Letnia Akademia Teatralna

Letnia Akademia Teatralna

fot. Organizator

Inicjatywa lokalna proponowana przez grupę nieformalną pn. „ Aktywna młodzież” integruje, angażuje kulturalnie i społecznie, zwiększa świadomość i wiedzę na temat różnorodności kulturowej i społecznej mieszkańców Gminy Golczewo. Inicjatywa przyczyni się do rozpropagowania tolerancji i otwartości na inne kultury i zwyczaje oraz poszerzy świadomość nt. teatru, jako narzędzia do mówienia o sprawach ważnych i aktualnych.

W ramach projektu „Letnia Akademia Teatralna” zostanie przeprowadzony tygodniowy (30.08 – 03.09) cykl warsztatowy w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie dla powołanej w otwartym naborze grup młodzieży z Gminy Golczewo, którego zwieńczeniem będą pokazy spektaklu plenerowego przygotowanego w ramach przedsięwzięcia w Golczewie oraz na terenie Sołectw Gminy Golczewo.

Zapraszamy do zapisów już od dziś (16.08) w siedzibie GOKiS lub pod nr tel.: 512 786 445.

Grupa Letniej Akademii Teatralnej będzie uczestniczyć w ogólnorozwojowym warsztacie teatralnym podczas, którego będą poszukiwać swojego potencjału oraz najlepszych dla siebie form ekspresji przy produkcji spektaklu. Grupa pozna tajniki zadań aktorskich, ruchu scenicznego i pracy z głosem. Przejdą trening pantomimiczny i akrobatycznych. Ponadto uczestnicy przygotują wszystkie elementy dekoracyjne, kostiumy i rekwizyty do spektaklu w ramach warsztatów z dziedziny scenografii i kostiumów. Tematami podjętymi w ramach cyklu warsztatowego Letniej Akademii Teatralnej będą aktualne i istotne problemy społeczne ze świata młodych uczestników warsztatów.

Wszystkie inicjatywy będą koordynowane i wspieranie w ramach projektu pn. „Aktywna młodzież” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowe Centrum Kultury Dom Kultury + Inicjatywy lokalne. Edycja 2022.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu
W Golczewie


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ OBLODZENIE / GOŁOLEDŹ, OPADY MARZNĄCE, OPADY ŚNIEGU od godz. 01:00 do godz. 10:00 dnia 30-01-2023 Obszar: województwo zachodniopomorskie - całe. Przebieg: Prognozuje się występowanie marznących opadów mokrego śniegu i deszczu ze śniegiem, które będą mieć tendencje do zamarzania na wychłodzonych przez opad nawierzchniach dróg i chodnikach. Skutki: utrudnienia komunikacyjne; śliskie powierzchnie dróg i chodników; zjawisko gołoledzi. Na Wybrzeżu Zachodnim spodziewane są silne porywy wiatru z kierunków zachodnich o prędkości do 70 km/h. Wysoko w górach północno - zachodnie porywy będą przekraczać 100-130 km/h ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■