POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [12.08.2022, 17:01:55] • Dziwnów

Jantar Dziwnów w nowym sezonie rozgrywek Klasy Okręgowej

Jantar Dziwnów w nowym sezonie rozgrywek Klasy Okręgowej

fot. Organizator

W sobotę 13 sierpnia 2022 roku, na stadionie miejskim w Dziwnowie rozpocznie się nowy sezon Klasy Okręgowej (Grupy 1, Szczecin). Na inaugurację rozgrywek, Jantar Dziwnów podejmie drużynę Sparty Gryfice. Zapraszamy na godzinę 16.30.

Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie drużyna dziwnowskiego Jantara zajęła 9. miejsce z dorobkiem 44 punktów oraz z bilansem brakowym 61 goli strzelonych, 56 straconych. Jednocześnie po 7 latach nastąpiła zmiana na stanowisku trenera pierwszej drużyny. Pana Krzysztofa Wróbla zastąpił pan Michał Chalcarz. Trenerem bramkarzy został pan Łukasz Kołodziejek, kierownikiem drużyny pozostał pan Marek Bańkowski.

Jantar Dziwnów w nowym sezonie rozgrywek Klasy Okręgowej

fot. Organizator

Pierwszą drużynę opuścili Pan Damian Kraszewski, Marcel Podgórski oraz Piotr Przybysz. W nowym sezonie do drużyny doszło sześciu nowych zawodników: Hubert Mistygacz, Jakub Rygas, Adrian Wanagiel, Alan Dąbrowski, Mateusz Przygoda, po półrocznym wypożyczeniu w klubie pozostał Igor Arczyński. Jednocześnie z drugiej drużyny dołączono Grzegorza Braneckiego.

Kierownik drużyny Jantar Dziwnów - Marek Bańkowski


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Nad ranem miejscami w centrum, na północy oraz w rejonach wschodnich prognozuje się formowanie gęstych mgieł ograniczających widzialność poziomą do 100-300 metrów ■ Jednostka OSP Jarszewo została wezwana na obwodnicę Kamienia Pomorskiego. Tam znajdował się samochód, który wypadł z drogi. Kierowca nie doznał obrażeń. - Zdarzenie 54/2022 22.09.2022r., godzina 06:48 zostaliśmy zadysponowani na obwodnicę Kamienia Pomorskiego nieopodal miejscowości Rzewnowo, gdzie kierujący pojazdem marki Volkswagen wyjeżdżając z zakrętu, wypadł z drogi i wpadł do rowu. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało - dowiadujemy się z FB ■ W dniu 16.09.2022r. W okolicach Rossmana W Kamieniu Pomorskim zagubiono kluczyki do samochodu volkswagen golf. Telefon kontaktowy: 506872531 ■ Dnia 25.09.2022 pojawi się odcinek telewizyjny na Polsacie z udziałem panny młodej, która pochodzi z Chodzieży a Pan młody pochodzący z Kamienia Pomorskiego. Odcinek był nagrywany w Chodzieży i okolicach. Program nazywa się "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" - niedziela 25.09.2022 o godz 17:45. W odcinku będzie ukazany piękny różowy bus stojący na płycie rynku, w którym odbywała się metamorfoza Panny młodej ■