POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [07.08.2022, 18:57:43] • Międzyzdroje

W grze „trzy kubki” nie ma wygranych. Nie daj się oszukać!

W grze „trzy kubki” nie ma wygranych. Nie daj się oszukać!

fot. Policja

Słoneczna pogoda i dni wolne od pracy sprzyjają wypoczynkowi w nadmorskich miejscowościach, niestety urlopową beztroskę bezwzględnie wykorzystują oszuści. Ich celem są turyści namawiani do pozornie niewinnej gry "w trzy kubki". W rzeczywistości gra jest tylko pretekstem do wyciągnięcia od grającego wszystkich jego pieniędzy. W tej grze wygrani są tylko jej organizatorzy.

Z reguły "trzy kubki" kończą się przegraną osoby zaproszonej do gry, bądź wygraną osoby podstawionej przez jej organizatora, co ma uprawdopodobnić potencjalną wygraną innym przyglądającym się.

Dla własnego bezpieczeństwa nie dajmy się wciągnąć w tę zabawę. Nie warto przystawać przy stanowiskach, gdzie urządzana jest gra, bo przy tych stanowiskach czekają już osoby podstawione, które będą udawać szczęśliwych zwycięzców. To jest sztuczny tłum, w który osoba zostaje wciągnięta, zachęcona szybką wygraną. Chętne osoby, które przystępują do gry sprawiają, że takie gry są organizowane. Najlepiej więc nie prowokować podobnych sytuacji.

W grze „trzy kubki” nie ma wygranych. Nie daj się oszukać!

fot. Policja

Widząc grających naciągaczy, powiadom Policję.

Ponadto przypominamy- biorąc udział w nielegalnej grze hazardowej popełniamy wykroczenie.

sierż. Katarzya Jasion


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Czwartek [18.08.2022, 21:21:09] • [IP: 37.47.179.**]

Oni mają uklad z policją Miedzyzdrojską

Gość • Sobota [13.08.2022, 19:21:04] • [IP: 37.47.175.**]

Także dziś, 13.08 przestępcy spod znaku 3 kubków prowadzili działalność handlową na Promenadzie.Czujki rozstawione, więc lokalna policja nie ma szans na skuteczną interwencję.

Gość • Środa [10.08.2022, 20:16:27] • [IP: 37.47.166.***]

"Kodeks wykroczeń: Art. 128. § 1. Kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowej urządza grę hazardową albo użycza do niej środków lub pomieszczenia, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny." Do aresztu wsadzić ich można, od lat te same gęby.Każde małe dziecko w MZ potrafi ich zidentyfikować, tylko nie lokalna policja.

Gość • Środa [10.08.2022, 09:00:37] • [IP: 5.173.29.***]

Trzeba mieć narzędzia prawne do tego a jeśli niema pisać do ministerstw o zmianę ustawy.

Mieszkaniec • Poniedziałek [08.08.2022, 21:16:20] • [IP: 37.201.118.***]

Istnieje możliwość, że gang trzech kubków będzie celowo tolerowany przez miasto. Każdego roku tysiące ludzi w Międzyzdrojach nie potrafią tego inaczej wytłumaczyć. W każdym innym mieście kajdanki by zatrzasnęły się w ciągu kilku minut, tylko nie tutaj. To daje ładny obraz na nasze miasto gwiazd!

Gość • Poniedziałek [08.08.2022, 19:22:22] • [IP: 37.225.53.***]

Od wielu lat te same zakazane mordy!! Panie Bobek niech się pan obudzi!!

Gość • Poniedziałek [08.08.2022, 14:38:02] • [IP: 83.11.56.***]

Jaki to problem wysłać policjantów po cywilnemu ja stałem 10 minut i naliczyłem ich około 15 osób zamieszanych czujki podpuszczacze i główny złodziej. ...może opłacają Milicje z Włodarzami Międzygnoji. ...a to co innego. ...to niech, , Ruchają Was''...

Gość • Poniedziałek [08.08.2022, 13:19:26] • [IP: 176.221.122.***]

Szmaciarze, no i te grubasy w obstawie, patola

Gość • Poniedziałek [08.08.2022, 12:34:14] • [IP: 83.23.189.**]

Głupich nie sieja głupi się rodzą. Policja niech się wcale nie wtrąca, niech golą naiwnych z pieniędzy jak maja za dużo. Raz sie na nabrać to będzie mieć nauczkę na zawsze.

Gość • Poniedziałek [08.08.2022, 12:29:52] • [IP: 31.0.80.***]

Dajcie ludzią się trochę rozerwać to jest fun i w służbach też dobrze o tym wiedzą dlatego pozwalają na ten show a to że kilku debili zamiast na wódę wyda na kubki to ich sprawa

Gość • Poniedziałek [08.08.2022, 11:51:29] • [IP: 46.205.138.**]

Barany myślą że to taka zabawa na wczasach, a to jak narkotyk. Wciąga i topi klienta turystę. To nie znaczy że tak może być. Ale skoro we władzach centralnych można naciągać kasę- choć by respiratory, to tutaj tym bardziej. Taka Polska przekrętów gdzie się da. Trzeba głośno się sprzeciwiać, a nieudaczników na taczkach wywozić. Dlaczego? Bo sami stajemy się baranami i w końcu wszystko idzie na nasze konto.

Gość • Poniedziałek [08.08.2022, 09:04:38] • [IP: 83.11.56.***]

A co Milicja i Straż Wiejska robi. ..NIC. ..boją się🤣co roku to samo. ...może komende szczecin albo warszae poinformować i zgłosić że Milicjanci z Międzyzdroji nie wiedzą co zrobić...a może Bobuś-Goguś zainteresuje się czy też Rajtuzami częsie...a może nie wie🤣

Gość • Poniedziałek [08.08.2022, 08:31:45] • [IP: 37.248.172.***]

Jak to namawiają siedzą i grają sobie, a barany same podchodzą i oddają pieniądze

Gość jagódka • Poniedziałek [08.08.2022, 08:22:27] • [IP: 37.248.174.**]

Wcale, ale to wcale nie żałuję tych, którzy przegrywają. Ekipa 3 kubkarzy, to są ci sami ludzie od lat. I od lat ludzie dają się robić w balona. Nie pomagają żadne akcje informacyjne, banery ostrzegające, plakaty. Chciwość i głupota idą w parze . Mają opracowany system, , wczesnego ostrzegania, , przed policją. Potrzeba więc chyba pomocy KWP Szczecin. Czas zakończyć tę farsę. A poza tym, ten pan operujący kubkami, jest niezwykle wulgarny.

Gość • Poniedziałek [08.08.2022, 08:17:53] • [IP: 185.16.38.***]

Takie społeczeństwo. Rząd jak mówi Neonówka, cytuję: „rucha nas” i tak się dajemy i tak samo tu oszuści zawsze znajdą głupków.

Nick 2 • Poniedziałek [08.08.2022, 07:22:01] • [IP: 83.11.71.***]

Oszustwo polega na tym, ze w kubku jest mechanizm przycisk który zatrzymuje kulkę by okazać, ze gracz zle wybrał. Należy prosić okazania wnętrza kubka na który się postawiło wygrana.

Gość • Poniedziałek [08.08.2022, 05:41:08] • [IP: 94.254.206.***]

Ale co by nie było to ten pan niema założonej działalności i według prawa obie strony nie mają prawa do zarabiania pieniędzy. Pan kupciarz ma obowiązek oddać pieniądze i traktować te swoje gierki jako zabawę ale prawo swoje i ludzie swoje.

Gość • Poniedziałek [08.08.2022, 00:25:59] • [IP: 77.253.18.***]

I dobrze niech golą tych debili, może jak ich ogolą to za rok nie przyjada

Gość • Niedziela [07.08.2022, 21:47:55] • [IP: 78.10.204.*]

Dzisiaj kobieta straciła ok 7000 zł najpierw dali jej wygrywać do ok 3, 5 tyś rozbudzili jej chciwość potem aby podwoić wygraną poleciała do ściany płaczu po drugie tyle. rezultat znany. We wszystkim wspierał ją mąż jakiś przyjezdny Janusz, jemu też chytre oczka się zapaliły. Potem było oburzenie i policja. Człowiek uczy się całe życie.

Stary człowiek i może • Niedziela [07.08.2022, 20:21:11] • [IP: 37.47.140.***]

Pani sierżant Katarzyno Jasion, czy to nie wstyd, że od wielu lat sezon w sezon ekipa spod znaku 3 kubków działa bezkarnie w centralnym punkcie międzyzdrojskiej Promenady ? Działania lokalnej/powiatowej policji są niedostateczne o czym przestępcy dobrze wiedzą i aż puchną im brzuchy że śmiechu.Poproście o wsparcie KWP Szczecin.

Oglądasz 1-20 z 20
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Kochanowskiego w Międzyzdrojach serdecznie zaprasza 6 października 2022 r. (czwartek) o godz. 18:00 do nowej siedziby, która mieści się na Placu Ratuszowym 1 na wernisaż prac Pani Krystyny Marzec ■ Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022 2 Października 2022 roku, w niedzielę, odbędzie się kolejny turniej pn. „Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022” Uczestnikami rozgrywek będą dzieci zrzeszone w następujących klubach: Akademia Baltica Świnoujście, Ina Goleniów, Gryf Kamień Pomorski, Czarni Szczecin oraz gospodarz – Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście. To wydarzenie sportowe odbędzie się na Boisku im. Tadeusza Kaczmarka w Świnoujściu - Warszów przy ul. Białoruskiej 4. Rozpoczynamy o godz. 10.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! ■ Jednostka OSP Jarszewo została wezwana na obwodnicę Kamienia Pomorskiego. Tam znajdował się samochód, który wypadł z drogi. Kierowca nie doznał obrażeń. - Zdarzenie 54/2022 22.09.2022r., godzina 06:48 zostaliśmy zadysponowani na obwodnicę Kamienia Pomorskiego nieopodal miejscowości Rzewnowo, gdzie kierujący pojazdem marki Volkswagen wyjeżdżając z zakrętu, wypadł z drogi i wpadł do rowu. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało - dowiadujemy się z FB ■ W dniu 16.09.2022r. W okolicach Rossmana W Kamieniu Pomorskim zagubiono kluczyki do samochodu volkswagen golf. Telefon kontaktowy: 506872531 ■ Dnia 25.09.2022 pojawi się odcinek telewizyjny na Polsacie z udziałem panny młodej, która pochodzi z Chodzieży a Pan młody pochodzący z Kamienia Pomorskiego. Odcinek był nagrywany w Chodzieży i okolicach. Program nazywa się "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" - niedziela 25.09.2022 o godz 17:45. W odcinku będzie ukazany piękny różowy bus stojący na płycie rynku, w którym odbywała się metamorfoza Panny młodej ■