POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [30.07.2022, 18:59:42] • Kamień Pomorski

Obchody Święta Policji w Kamieniu Pomorskim

Obchody Święta Policji w Kamieniu Pomorskim

fot. Policja

Święto Policji w całej Polsce obchodzone jest przez Policjantów w dniu 24 lipca. W tym roku mundurowi z Kamienia Pomorskiego obchodzili je wczoraj (28.07). Oprócz samych Policjantów i Pracowników Policji w uroczystości wzięli udział również przedstawiciele instytucji współpracujących na co dzień z kamieńską policją, przedstawiciele innych służb mundurowych, wymiaru sprawiedliwości, instytucji rządowych oraz przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, a także przedstawiciel lokalnych mediów.

Święto Policji to dla każdego policjanta wyjątkowa chwila, to czas podsumowania pracy Policjantów i Pracowników Policji, to również czas awansów i wyróżnień.

W 2022 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim na wyższe stopnie służbowe zostało mianowanych 49 policjantów:

Obchody Święta Policji w Kamieniu Pomorskim

fot. Policja

W korpusie oficerów starszych Policji awansowano 2 policjantów:

Na stopień Młodszego Inspektora Policji awansowany został: podinsp. Jacek Kamiński

Na stopień Podinspektora Policji awansowany został: nadkom. Zbigniew Dankowski

W korpusie oficerów młodszych Policji awansowano 1 policjanta:

Na stopień Komisarza Policji awansowany został: podkom. Krzysztof Adamowicz

W korpusie aspirantów Policji awansowano 18 policjantów:

Na stopień Aspiranta Sztabowego Policji awansowani zostali: st. asp. Sylwester Wołek, st. asp. Rafał Zieliński.

Na stopień Starszego Aspiranta Policji awansowani zostali: asp. Paweł Hein, asp. Marcin Janaszczyk, asp. Łukasz Kupryjańczyk, asp. Agnieszka Czajkowska, asp. Maciej Szymański.

Na stopień Aspiranta Policji awansowani zostali: mł. asp. Konrad Gulczyński, mł. asp. Izabela Trepko.

Na stopień Młodszego Aspiranta Policji awansowani zostali: sierż. sztab. Łukasz Bączyk, sierż. sztab. Łukasz Kankowski, sierż. sztab. Piotr Lisiczko, sierż. sztab. Beata Łukomska, sierż. sztab. Natalia Łyjak, sierż. sztab. Krzysztof Nejman, sierż. sztab. Piotr Sługocki, sierż. sztab. Daniel Sumiński, sierż. sztab. Maciej Korwin- Szymanowski.

Obchody Święta Policji w Kamieniu Pomorskim

fot. Policja

W korpusie podoficerów Policji awansowano 13 policjantów:

Na stopień Sierżanta Sztabowego Policji awansowani zostali: st. sierż. Michał Boruń, st. sierż. Mariusz Dalka, st. sierż. Michał Paszki, st. sierż. Bartłomiej Rapa, st. sierż. Krystian Kozieł.

Na stopień Starszego Sierżanta Policji awansowani zostali: sierż. Katarzyna Krupa, sierż. Artur Mioduchowski.

Na stopień Sierżanta Policji awansowani zostali: st. post. Patryk Bukowicz, st. post. Patrycja Górniak, st. post. Michał Kupis, st. post. Patryk Oler, st. post. Aleksander Przydryga, st. post. Piotr Sekulski.

W korpusie szeregowych Policji awansowano 15 policjantów:

Na stopień Starszego Posterunkowego Policji awansowani zostali: post. Anna Burlikowska, post. Emilia Grabarek, post. Szymon Grzybowski, post. Patrycja Jankowska, post. Maksymilian Kalaszyński, post. Oliwia Klimowicz, post. Wojciech Kosmala, post. Dominika Kowalska, post. Karolina Kurowska, post. Kamil Nawrocki, post. Justyna Przybylska- Mucha, post. Sebastian Pyć, post. Marta Szymańska, post. Małgorzata Waga, post. Natalia Zielińska.

Na wniosek Komendanta Powiatowego w Kamieniu Pomorskim podinsp. Zbigniewa Dankowskiego, Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie nadinsp. Tomasz Trawiński za zaangażowanie w pełnienie swoich funkcji oraz sumienne wykonywanie obowiązków wyróżnił ryngrafem Panią Beatę Warczygłowę.

Święto Policji odbyło się w Domu Kultury w Dziwnowie z udziałem I Z-cy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Ryszarda Gana, zaproszonych gości oraz przedstawiciela lokalnych mediów.

Obchody Święta Policji w Kamieniu Pomorskim

fot. Policja


Po wprowadzeniu Sztandaru Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim i odegraniu Hymnu Polski uroczystość rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Kamieniu Pomorskim podinsp. Zbigniew Dankowski, który przywitał zaproszonych gości tj. przedstawiciela instytucji rządowych, przedstawicieli samorządu lokalnego, wymiaru sprawiedliwości, innych służb mundurowych oraz instytucje i osoby współpracujące z kamieńską policją.

Komendant Powiatowy Policji w Kamieniu Pomorskim podziękował zaproszonym gościom za dobrą współpracę oraz złożył życzenia kamieńskim policjantom, granulując awansów. Podziękował również pracownikom cywilnym policji, których praca jest nieoceniona i stanowi wielkie wsparcie dla policjantów.

Podinsp. Zbigniew Dankowski słowa uznania i podziękowania za dobrą współpracę skierował również do przedstawicieli samorządów, wskazując na duże wsparcie jednostki ze strony lokalnych władz.

Głos zabrali również zaproszeni goście, którzy dziękowali policjantom za sumienna służbę na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu oraz turystów z Polski odwiedzających nasz region.

Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorskim


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Poniedziałek [01.08.2022, 08:22:00] • [IP: 213.155.172.***]

smutni panowie

Gość • Poniedziałek [01.08.2022, 06:48:59] • [IP: 37.47.152.**]

Kamieńskie info zablokowane, czyli nastała cenzura... Co z wolnymi mediami?? Czy może prawda boli obecne szefostwo z Łobza??

Gość • Niedziela [31.07.2022, 21:58:52] • [IP: 157.25.55.***]

Wielka szkoda, że Policja nie pamięta o zasłużonych emerytach którzy odeszli niedawno. Żadnych podziękowań, upominków a nawet uścisku dłoni komendanta. Wstyd.

Gość • Niedziela [31.07.2022, 13:17:57] • [IP: 46.205.148.**]

to prawda ze zastepca tez z łobza ?? to jakas przystan w kamieniu ?

Gość • Niedziela [31.07.2022, 10:58:35] • [IP: 83.23.146.***]

Towarzystwo wzajemnej adoracji.

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Kochanowskiego w Międzyzdrojach serdecznie zaprasza 6 października 2022 r. (czwartek) o godz. 18:00 do nowej siedziby, która mieści się na Placu Ratuszowym 1 na wernisaż prac Pani Krystyny Marzec ■ Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022 2 Października 2022 roku, w niedzielę, odbędzie się kolejny turniej pn. „Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022” Uczestnikami rozgrywek będą dzieci zrzeszone w następujących klubach: Akademia Baltica Świnoujście, Ina Goleniów, Gryf Kamień Pomorski, Czarni Szczecin oraz gospodarz – Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście. To wydarzenie sportowe odbędzie się na Boisku im. Tadeusza Kaczmarka w Świnoujściu - Warszów przy ul. Białoruskiej 4. Rozpoczynamy o godz. 10.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! ■ Jednostka OSP Jarszewo została wezwana na obwodnicę Kamienia Pomorskiego. Tam znajdował się samochód, który wypadł z drogi. Kierowca nie doznał obrażeń. - Zdarzenie 54/2022 22.09.2022r., godzina 06:48 zostaliśmy zadysponowani na obwodnicę Kamienia Pomorskiego nieopodal miejscowości Rzewnowo, gdzie kierujący pojazdem marki Volkswagen wyjeżdżając z zakrętu, wypadł z drogi i wpadł do rowu. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało - dowiadujemy się z FB ■ W dniu 16.09.2022r. W okolicach Rossmana W Kamieniu Pomorskim zagubiono kluczyki do samochodu volkswagen golf. Telefon kontaktowy: 506872531 ■ Dnia 25.09.2022 pojawi się odcinek telewizyjny na Polsacie z udziałem panny młodej, która pochodzi z Chodzieży a Pan młody pochodzący z Kamienia Pomorskiego. Odcinek był nagrywany w Chodzieży i okolicach. Program nazywa się "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" - niedziela 25.09.2022 o godz 17:45. W odcinku będzie ukazany piękny różowy bus stojący na płycie rynku, w którym odbywała się metamorfoza Panny młodej ■