POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [24.07.2022, 22:38:26] • Międzyzdroje

Reklama dźwignią handlu? Mieszkaniec: Tym razem ktoś wyraźnie przesadził

Reklama dźwignią handlu? Mieszkaniec: Tym razem ktoś wyraźnie przesadził

fot. Czytelnik

Czytelnik uwiecznił na zdjęciu dość zaskakujący baner reklamowy. Przy jednej z ulic w Międzyzdrojach właściciel postanowił zareklamować swoją restauracje w dość oryginalny sposób. - Reklamę umieścił na słupku drogowym. Nie sposób jej nie zauważyć, bo zajmuję połowę chodnika - opisuje mieszkaniec.

Jak wiadomo reklama jest dźwignią handlu, jednak zastanawiamy się, czy tego typu baner faktycznie powinien znajdować się w tym miejscu? A co Wy o tym sądzicie? Piszcie w komentarzach!

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Anna • Środa [27.07.2022, 00:26:02] • [IP: 94.254.174.***]

Dokładnie ! Ulica Rybacka zawalona samochodami na chodnikach nie można normalnie przejść ulicą. Ruch wzmożony przez ludzi wracających z plaży. Nie można normalnie przejść bo trzeba mijać się pojedynczo. . Czy ktoś może zrobić z tym porządek ??

Gość • Poniedziałek [25.07.2022, 22:30:45] • [IP: 83.23.186.***]

A dlaczego na Rybackiej nie ma zakazu parkowania ? Wszędzie płatne parkingi a tam darmo na chodniku. Trzeba iść ulicą, bo na chodniku stoją samochody. Matki z wózkami nie mogą przejechać, ludzie chodzą gęsiego. Jest to ulica bardzo uczęszczana.

Gość • Poniedziałek [25.07.2022, 20:14:14] • [IP: 94.254.236.***]

Zobacze na żywo to ocenie.

Gość • Poniedziałek [25.07.2022, 18:43:07] • [IP: 178.238.241.**]

Bardziej idiotycznego pomysłu miejsca na reklamę nie widziałem. Nie ma to jak słup na środku chodnika szkoda ze telebim właściciel nie postawił. Z drugiej strony to może akt desperacji braku zainteresowania lokalem...

Gość jagódka • Poniedziałek [25.07.2022, 16:23:23] • [IP: 31.0.86.***]

Największym problemem są zastawione autami chodniki. Kierowcy zupełnie bez wyobraźni. Matki z wózkiem, osoby niepełnosprawne, o kulach zmuszone są iść ulicą, bo chodnik zastawiony. A z tyłu inni kierowcy pokrzykują. Czy człowiek potrafi fruwać. Nie.

Gość • Poniedziałek [25.07.2022, 11:48:03] • [IP: 83.23.145.**]

Reklama należy do doktora z platformy prywatnie kolegi wice burmistrz, to jest arogancja władzy Międzyzdrojskiej wywodzącej z POpaprańców ?

Gość • Poniedziałek [25.07.2022, 10:01:30] • [IP: 5.173.26.**]

Najbardziej prestiżowe miejsce w Międzyzdrojach - promenada - na którą radni zawsze dają ogromny budżet, a nawierzchnia ulicy woła o pomstę.

Gość • Poniedziałek [25.07.2022, 09:39:40] • [IP: 83.20.248.***]

Ludzie naprawdę nie macie większych problemów, logicznym jest, że bez pozwolenia było by to dawno zdjęte. Życzę skrupulatniej sprawdzić takie informacje zanim ktoś zacznie szkalować dobre imię człowieka. Zamiast zajmować się słupkiem z reklamą, to może by ktoś zwrócił uwagę na brak miejsca na chodnikach po przez zastawiane samochody.

Gość • Poniedziałek [25.07.2022, 08:21:13] • [IP: 83.23.145.***]

O co tu chodzi?

Gość • Poniedziałek [25.07.2022, 08:06:13] • [IP: 80.51.253.**]

ciekawe czy ma stosowne pozwolenia, watpie, ciekawe co na to straz miejska, zalezy czy ta reklama jest znajomego ryby??

GośćAmaro • Poniedziałek [25.07.2022, 03:05:09] • [IP: 37.248.36.***]

Jak masz problem to tel. polcia mega wysryw!!@!

Gość • Niedziela [24.07.2022, 23:09:55] • [IP: 45.88.96.**]

Zalezy, ktory lokal bo nie widac na zdjeciu :)

Oglądasz 1-12 z 12
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Już 12 sierpnia 2022 roku o godzinie 19.00, drugiego dnia XX edycji Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie, odbędą się – tak jak w latach minionych - wybory Miss Festiwalu Gwiazd Sportu. Zapraszamy piękne i wysportowane dziewczyny do wysyłania zgłoszeń na adres mailowy: fundacjamisselite@gmail.com lub kontaktu telefonicznego pod numerem +48 660 230 620. Czeka na was wiele atrakcyjnych nagród. ■ W Międzywodziu paliło się stoisko z hulajnogami. Z urządzeń nic nie zostało, są duże straty ■ W tym sezonie letnim w województwie zachodniopomorskim utonęło już 16 osób. Włącz wyobraźnie nad wodą! ■ Oświadczenie Klubu Radnych Ziemi Kamieńskiej: Jakie były motywy nadania placowi koło katedry w Kamieniu Pomorskim takiej nazwy? Do redakcji portalu ikamien.pl dotarło oświadczenie klubu radnych Ziemi Kamieńskiej. Dotyczy ono kwestii nadania placowi w Kamieniu Pomorskim nazwy "Skwer Miłośników Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej". - W dniu 24 czerwca 2022 roku radni Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim, zrzeszeni w Klubie Radnych Ziemia Kamieńska oraz radna Rady Miejskiej Monika Kosińska podjęli uchwałę o nadaniu nazwy placowi, na którym posadowiona jest metaloplastyka przedstawiająca kamieńskie organy, położone na przeciwko Katedry w Kamieniu Pomorskim - czytamy w oświadczeniu. ■