POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [24.07.2022, 22:38:26] • Międzyzdroje

Reklama dźwignią handlu? Mieszkaniec: Tym razem ktoś wyraźnie przesadził

Reklama dźwignią handlu? Mieszkaniec: Tym razem ktoś wyraźnie przesadził

fot. Czytelnik

Czytelnik uwiecznił na zdjęciu dość zaskakujący baner reklamowy. Przy jednej z ulic w Międzyzdrojach właściciel postanowił zareklamować swoją restauracje w dość oryginalny sposób. - Reklamę umieścił na słupku drogowym. Nie sposób jej nie zauważyć, bo zajmuję połowę chodnika - opisuje mieszkaniec.

Jak wiadomo reklama jest dźwignią handlu, jednak zastanawiamy się, czy tego typu baner faktycznie powinien znajdować się w tym miejscu? A co Wy o tym sądzicie? Piszcie w komentarzach!

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Anna • Środa [27.07.2022, 00:26:02] • [IP: 94.254.174.***]

Dokładnie ! Ulica Rybacka zawalona samochodami na chodnikach nie można normalnie przejść ulicą. Ruch wzmożony przez ludzi wracających z plaży. Nie można normalnie przejść bo trzeba mijać się pojedynczo. . Czy ktoś może zrobić z tym porządek ??

Gość • Poniedziałek [25.07.2022, 22:30:45] • [IP: 83.23.186.***]

A dlaczego na Rybackiej nie ma zakazu parkowania ? Wszędzie płatne parkingi a tam darmo na chodniku. Trzeba iść ulicą, bo na chodniku stoją samochody. Matki z wózkami nie mogą przejechać, ludzie chodzą gęsiego. Jest to ulica bardzo uczęszczana.

Gość • Poniedziałek [25.07.2022, 20:14:14] • [IP: 94.254.236.***]

Zobacze na żywo to ocenie.

Gość • Poniedziałek [25.07.2022, 18:43:07] • [IP: 178.238.241.**]

Bardziej idiotycznego pomysłu miejsca na reklamę nie widziałem. Nie ma to jak słup na środku chodnika szkoda ze telebim właściciel nie postawił. Z drugiej strony to może akt desperacji braku zainteresowania lokalem...

Gość jagódka • Poniedziałek [25.07.2022, 16:23:23] • [IP: 31.0.86.***]

Największym problemem są zastawione autami chodniki. Kierowcy zupełnie bez wyobraźni. Matki z wózkiem, osoby niepełnosprawne, o kulach zmuszone są iść ulicą, bo chodnik zastawiony. A z tyłu inni kierowcy pokrzykują. Czy człowiek potrafi fruwać. Nie.

Gość • Poniedziałek [25.07.2022, 11:48:03] • [IP: 83.23.145.**]

Reklama należy do doktora z platformy prywatnie kolegi wice burmistrz, to jest arogancja władzy Międzyzdrojskiej wywodzącej z POpaprańców ?

Gość • Poniedziałek [25.07.2022, 10:01:30] • [IP: 5.173.26.**]

Najbardziej prestiżowe miejsce w Międzyzdrojach - promenada - na którą radni zawsze dają ogromny budżet, a nawierzchnia ulicy woła o pomstę.

Gość • Poniedziałek [25.07.2022, 09:39:40] • [IP: 83.20.248.***]

Ludzie naprawdę nie macie większych problemów, logicznym jest, że bez pozwolenia było by to dawno zdjęte. Życzę skrupulatniej sprawdzić takie informacje zanim ktoś zacznie szkalować dobre imię człowieka. Zamiast zajmować się słupkiem z reklamą, to może by ktoś zwrócił uwagę na brak miejsca na chodnikach po przez zastawiane samochody.

Gość • Poniedziałek [25.07.2022, 08:21:13] • [IP: 83.23.145.***]

O co tu chodzi?

Gość • Poniedziałek [25.07.2022, 08:06:13] • [IP: 80.51.253.**]

ciekawe czy ma stosowne pozwolenia, watpie, ciekawe co na to straz miejska, zalezy czy ta reklama jest znajomego ryby??

GośćAmaro • Poniedziałek [25.07.2022, 03:05:09] • [IP: 37.248.36.***]

Jak masz problem to tel. polcia mega wysryw!!@!

Gość • Niedziela [24.07.2022, 23:09:55] • [IP: 45.88.96.**]

Zalezy, ktory lokal bo nie widac na zdjeciu :)

Oglądasz 1-12 z 12
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Grębowo: Dnia 25 na 26 trwały poszukiwania 25-letniego mężczyzny. Przed godziną 3:00 mężczyzna został odnaleziony przez policję ■ Wolin: W piątek o godz. 15:30 odbędzie się otwarcie przebudowanej ul. Marii Konopnickiej (rondo przy ul. Marii Konopnickiej, Mostowej, Słowackiego) ■ W ciągu dnia w pasie częściowo centralnym i zachodnim będą występować spadki temperatury powietrza i gruntu do oraz poniżej 0°C powodujące oblodzenia wilgotnych i mokrych nawierzchni dróg oraz chodników, ponadto w województwie podkarpackim i lubelskim od rana będą występować gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 50 - 100 m. ■ Już wiadomo, kto ściągnął Sylwię Sobolewską do kamieńskiego PGK. Za tym tajemniczym transferem stoi sam prezes! ■ Rano i przed południem w głębi województw północnych, wschodnich oraz miejscami na południu spodziewane są gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 100-300 metrów ■ W sobotę, 15 października 2022 r. w Pyrzycach odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach w stylu wolnym. W imprezie wystartowało prawie 200 zawodników z ponad 20 klubów. W zawodach uczestniczył klub sportowy UKS Gimsport Międzyzdroje. Klub reprezentowany był przez Oliwię Cisowską, która po zaciętych walkach na macie wywalczyła srebrny medal. Gratulujemy Oliwia i życzymy dalszych sukcesów ■ Jednostka OSP Jarszewo została wezwana na obwodnicę Kamienia Pomorskiego. Tam znajdował się samochód, który wypadł z drogi. Kierowca nie doznał obrażeń. - Zdarzenie 54/2022 22.09.2022r., godzina 06:48 zostaliśmy zadysponowani na obwodnicę Kamienia Pomorskiego nieopodal miejscowości Rzewnowo, gdzie kierujący pojazdem marki Volkswagen wyjeżdżając z zakrętu, wypadł z drogi i wpadł do rowu. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało - dowiadujemy się z FB ■ W dniu 16.09.2022r. W okolicach Rossmana W Kamieniu Pomorskim zagubiono kluczyki do samochodu volkswagen golf. Telefon kontaktowy: 506872531 ■ Dnia 25.09.2022 pojawi się odcinek telewizyjny na Polsacie z udziałem panny młodej, która pochodzi z Chodzieży a Pan młody pochodzący z Kamienia Pomorskiego. Odcinek był nagrywany w Chodzieży i okolicach. Program nazywa się "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" - niedziela 25.09.2022 o godz 17:45. W odcinku będzie ukazany piękny różowy bus stojący na płycie rynku, w którym odbywała się metamorfoza Panny młodej ■