POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [03.07.2022, 15:20:45] • Kamień Pomorski

Wyniki Konkursu Plastycznego ON-LINE organizowanego przez Kamieński Dom Kultury!!!

Wyniki Konkursu Plastycznego ON-LINE organizowanego przez Kamieński Dom Kultury!!!

fot. Kamieński Dom Kultury

Z przyjemnością informujemy, że KONKURS PLASTYCZNY ON-LINE został rozstrzygnięty! Razem ze zgłoszeniami otrzymaliśmy od Was OKOŁO 60 PRAC konkursowych. Prace nagrodzone i wyróżnione możecie obejrzeć w galerii poniżej.

Celem konkursu było rozwinięcie aktywności twórczej dzieci, młodzieży oraz dorosłych naszego regionu. Kształtowanie wrażliwości estetycznej oraz rozwijanie wyobraźni.

Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych i starszych uczestników. Były wśród nich prace rysunkowe, malarskie, kolaże oraz rzeźba .

Gratulujemy Wszystkim stworzenia tak pięknych prac. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Kamienia Pomorskiego oraz okolic, dalej będą rozwijać swoją twórczość plastyczną.

Wyniki Konkursu Plastycznego ON-LINE organizowanego przez Kamieński Dom Kultury!!!

fot. Organizator

Oto lista zwycięzców, wraz z nagrodzonymi pracami:

KATEGORIA I ( 4-6 LAT)

I MIEJSCE – Liliana Lefik – 5 lat – „Jak będę dorosła"

II MIEJSCE – Aurelia Piekarska – 5 lat - „ Moje miasto przyszłości"

III MIEJSCE – Jagoda Walas – „Portret rodzinny"

wyróżnienia:

Jakub Knuth – 6 lat – „Jak będę dorosły"

Joanna Boruch – 5 lat – „Portret rodzinny"

Julia Meresińska – 5 lat – „Jak będę dorosła"

Juliusz Panocha – 6 lat - „ Moje miasto przyszłości"

Lara Kilarska – 6 lat – „Widok z mojego okna"

Martyna Pastuszka – 5 lat - „ Widok z mojego okna"

Martyna Sługocka – 6 lat – Moje miasto przyszłości"

KATEGORIA II ( 7-10 LAT)

I MIEJSCE – Wiktoria Ziemniewicz – 9 lat – komplet prac

II MIEJSCE - Adam Karkut – 8 lat – „Widok z mojego okna"

III MIEJSCE – Piotr Lefik – 8 lat – „Jak będę dorosły"

wyróżnienia:

Bianka Barwińska – 9 lat – „Moje miasto przyszłości"

Aniela Kobielska – 9 lat - „Moje miasto przyszłości"

KATEGORIA III ( 11-17 LAT)

I MIEJSCE – Agata Sych – 16 lat – „Widok z mojego okna"

II MIEJSCE egz. - Alicja Krajnik – 12 lat – „Widok z mojego okna"

II MIEJSCE egz. - Wiktoria Witkowska – 16 lat - „ Jak będę dorosła"

wyróżnienia:

Hanna Ciechanowska – 12 lat – „ Widok z mojego okna"

Karolina Dolatowska – 12 lat - „ Widok z mojego okna"

Maja Rząsa – 12 lat – „Jak będę dorosła"

Wyniki Konkursu Plastycznego ON-LINE organizowanego przez Kamieński Dom Kultury!!!

fot. Organizator

W kategorii IV -tej ( 18 lat i dorośli) , postanowiliśmy nie przyznawać nagród, ze względu na zbyt małą ilość zgłoszeń.

Rozdanie nagród odbędzie się 7 lipca (czwartek) o godzinie 18:00 na Pikniku Rodzinnym – na scenie (ulica Mickiewicza - „Zamknięta").

Wyniki Konkursu Plastycznego ON-LINE organizowanego przez Kamieński Dom Kultury!!!

fot. Organizator

Kamieński Dom Kultury


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Miastowy • Wtorek [05.07.2022, 23:22:32] • [IP: 88.156.139.***]

Brawo dla dzieci 🤗🤗🤗

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od 24 czerwca do końca wakacji w uruchamianych latem miejscach wyczekiwania w Dziwnowie, Ustroniu Morskim, Mielenku, Pobierowie, Międzyzdrojach i Darłowie dodatkowa karetka z ratownikami medycznymi. W skład każdego takiego zespołu wchodzą dwie osoby – ratownicy medyczni lub ratownik medyczny i pielęgniarka systemu. Sezonowe karetki wyglądem ani wyposażeniem nie różnią się w żaden sposób od typowych, podstawowych ambulansów WSPR w Szczecinie. Znajdziemy w nich więc m.in. defibrylator, respirator czy autopuls czyli platformę do mechanicznego ucisku klatki piersiowej ■ Rusza budowa Aquaparku w Międzyzdrojach przy ulicy Komunalnej, jednego z największych na wybrzeżu zachodnim. Obiekt realizowany w ramach Bel Mare & Aqua Resort będzie ukończony do 2026 roku. Aquapark będzie obiektem łączącym wiele funkcji: sport i rekreację, Spa i rehabilitację oraz infrastrukturę konferencyjno-gastronomiczną. Inwestor, Grupa Deweloperska Prestige, powierzyła projekt uznanym architektom z 4Developments. Koszt budowy szacowany jest na ponad 100 mln PLN. ■ Wysyp owadów w Lubinie - to prawdziwa masakra dla mieszkańców i turystów. Wszystko zaczęło się od ciepłej i słonecznej pogody, która sprzyja rozmnażaniu się insektów. Okoliczne rozlewiska i Park Narodowy Woliński to idealne miejsca dla tych małych stworzeń, które żyją tylko kilka dni. Mieszkańcy i turyści, którzy przyjechali do Lubina, gminy Międzyzdroje, muszą radzić sobie z nieprzyjemnymi skutkami wysypu jętek. Owady te zasiedlają tereny mieszkalne, co powoduje, że ludzie czują się osaczeni przez niezliczoną ilość insektów ■ Szalony Tydzień Bibliotek rozpoczynamy już 6 maja 2023 r. o godz. 10.00 akcją „Książki uciekły z biblioteki – znajdź je!". Na terenie Międzyzdrojów zostaną ukryte książki. Wystarczy pobierać mapkę, znaleźć książki i zabrać je do domu, następnie zrobić zdjęcie z „czytelniczego śledztwa" i wysłać do na adres mailowy: biblioteka.mje.bibliotekarze@gmail.com ■ W Międzyzdrojach paliła się osobówka. Ogień ugasili strażacy z Lubina i Kołczewa. W centrum Międzyzdrojów doszło do pożaru. Ogień pojawił się w zaparkowanym przy jednej z ulic osobowym fordzie. Jak się okazało w samochodzie doszło do pożaru komory silnika. Na miejsce przyjechali strażacy. Do akcji gaśniczej przystąpili strażacy z OSP Lubin oraz OSP Kołczewo. - Po dogaszeniu komory silnika i sprawdzeniu pojazdu zakończyliśmy nasze działania i obie Jednostki udały się do swoich strażnic - poinformowało OSP Kołczewo. Do zdarzenia doszło w sobotę, 15 kwietnia po godzinie 13:00 ■