POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [29.06.2022, 16:10:44] • Golczewo

Mamy wyniki konkursu na inicjatywy lokalne 2022!

Mamy wyniki konkursu na inicjatywy lokalne 2022!

fot. Organizator

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie kończy pierwszą część projektu pn. „Otwieramy się na siebie”. W ramach tego działania w ostatnich tygodniach przeprowadziliśmy konkurs na inicjatywy lokalne. We wtorek (21.06) w sali widowiskowej golczewskiego ośrodka kultury odbyło się spotkanie grup społecznych wnioskujących o realizacje działań lokalnych. Liderzy zespołów zaprezentowali swoje kreatywne pomysły, które będą miały swoje finały od sierpnia do października br.

Działania, które zakwalifikowały się do realizacji to:
- „Poza siecią” (autorzy: Aktywni Offline)
- „Letnia akademia teatralna” (autorzy: Aktywna młodzież)
- „Poezja jest dobra na wszystko” (autorzy: Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Golczewskiej)
- „Nakręceni na Golczewo” (autorzy: Roztańczeni)
- „Kwiatowe cuda wianki” (autorzy: Działamy dla Wspólnego Dobra)
- „Wszyscy jesteśmy tacy sami” (autorzy: Razem)
Autorami tych projektów są mieszkańcy naszej gminy. Wydarzenia, które będą organizowane w ramach ww. działań są skierowane do wszystkich grup społecznych i mamy nadzieję, że tematyka spotka się z szerokim odbiorem wśród mieszkańców.

Na wtorkowym spotkaniu była z nami obecna m.in. pani Beata Pawłowicz - animatorka kultury z Narodowego Centrum Kultury. Dziękujemy pani Beacie za merytoryczną opiekę i wszelkie wsparcie przy realizacji pierwszej części działania.

Wszystkie inicjatywy będą koordynowane i wspierane w ramach projektu pn. „Otwieramy się na siebie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury + Inicjatywy lokalne. Edycja 2022.

Gratulujemy Wszystkim pomysłodawcom inicjatyw i już dziś gorąco zachęcamy do czynnego udziału w działaniach proponowanych przez lokalne grupy. Do zobaczenia!

Dorota Opiła-Skubisz
Dyrektor
Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu
w Golczewie


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Kochanowskiego w Międzyzdrojach serdecznie zaprasza 6 października 2022 r. (czwartek) o godz. 18:00 do nowej siedziby, która mieści się na Placu Ratuszowym 1 na wernisaż prac Pani Krystyny Marzec ■ Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022 2 Października 2022 roku, w niedzielę, odbędzie się kolejny turniej pn. „Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022” Uczestnikami rozgrywek będą dzieci zrzeszone w następujących klubach: Akademia Baltica Świnoujście, Ina Goleniów, Gryf Kamień Pomorski, Czarni Szczecin oraz gospodarz – Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście. To wydarzenie sportowe odbędzie się na Boisku im. Tadeusza Kaczmarka w Świnoujściu - Warszów przy ul. Białoruskiej 4. Rozpoczynamy o godz. 10.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! ■ Jednostka OSP Jarszewo została wezwana na obwodnicę Kamienia Pomorskiego. Tam znajdował się samochód, który wypadł z drogi. Kierowca nie doznał obrażeń. - Zdarzenie 54/2022 22.09.2022r., godzina 06:48 zostaliśmy zadysponowani na obwodnicę Kamienia Pomorskiego nieopodal miejscowości Rzewnowo, gdzie kierujący pojazdem marki Volkswagen wyjeżdżając z zakrętu, wypadł z drogi i wpadł do rowu. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało - dowiadujemy się z FB ■ W dniu 16.09.2022r. W okolicach Rossmana W Kamieniu Pomorskim zagubiono kluczyki do samochodu volkswagen golf. Telefon kontaktowy: 506872531 ■ Dnia 25.09.2022 pojawi się odcinek telewizyjny na Polsacie z udziałem panny młodej, która pochodzi z Chodzieży a Pan młody pochodzący z Kamienia Pomorskiego. Odcinek był nagrywany w Chodzieży i okolicach. Program nazywa się "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" - niedziela 25.09.2022 o godz 17:45. W odcinku będzie ukazany piękny różowy bus stojący na płycie rynku, w którym odbywała się metamorfoza Panny młodej ■