POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [29.06.2022, 11:37:34] • Dziwnów

Marzysz o tym, żeby ratować ludzi! Wstąp w szeregi SAR -u!

Marzysz o tym, żeby ratować ludzi! Wstąp w szeregi SAR -u!

fot. SAR Dziwnów

Dziwnowski SAR ogłosił rekrutację na kandydatów Brzegowej Stacji Ratowniczej młodzieżowej drużyny ratowniczej jako kandydat - ochotnik. Przyjęcia mają być realizowane w każą sobotę lipca ( od 2 do 23 lipca) w godzinach od 8:30 do 9:00.

Jak informuje BSR SAR Dziwnów w tych dniach będzie okazja zapoznać się ze sprzętem, ekwipunkiem oraz ratownikami z BSR SAR Dziwnów.

Marzysz o tym, żeby ratować ludzi! Wstąp w szeregi SAR -u!

fot. SAR Dziwnów

Co ciekawe osoby aspirujące do roli kandydata - ochotnika nie muszą mieć kwalifikacji bo jak zapewniają ratownicy z SAR - Dziwnów wszystkiego nauczą.

Marzysz o tym, żeby ratować ludzi! Wstąp w szeregi SAR -u!

fot. SAR Dziwnów

Są jednak pewne wymagania, które kandydaci muszą spełniać:
- muszą mieć ukończone 18 lat;
- mieszkać w obrębie gminy Dziwnów ( istotny jest czas dotarcia);
- dyspozycyjność.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Czwartek [30.06.2022, 13:20:44] • [IP: 31.0.94.***]

Skoro młodzieżowa to dlaczego wymagane jest 18 lat?

Gość • Środa [29.06.2022, 19:53:38] • [IP: 83.23.162.**]

super sprawa

Zefirek • Środa [29.06.2022, 13:19:02] • [IP: 83.23.63.***]

Będę 2.07. Do zobaczyska.

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Już 12 sierpnia 2022 roku o godzinie 19.00, drugiego dnia XX edycji Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie, odbędą się – tak jak w latach minionych - wybory Miss Festiwalu Gwiazd Sportu. Zapraszamy piękne i wysportowane dziewczyny do wysyłania zgłoszeń na adres mailowy: fundacjamisselite@gmail.com lub kontaktu telefonicznego pod numerem +48 660 230 620. Czeka na was wiele atrakcyjnych nagród. ■ W Międzywodziu paliło się stoisko z hulajnogami. Z urządzeń nic nie zostało, są duże straty ■ W tym sezonie letnim w województwie zachodniopomorskim utonęło już 16 osób. Włącz wyobraźnie nad wodą! ■ Oświadczenie Klubu Radnych Ziemi Kamieńskiej: Jakie były motywy nadania placowi koło katedry w Kamieniu Pomorskim takiej nazwy? Do redakcji portalu ikamien.pl dotarło oświadczenie klubu radnych Ziemi Kamieńskiej. Dotyczy ono kwestii nadania placowi w Kamieniu Pomorskim nazwy "Skwer Miłośników Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej". - W dniu 24 czerwca 2022 roku radni Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim, zrzeszeni w Klubie Radnych Ziemia Kamieńska oraz radna Rady Miejskiej Monika Kosińska podjęli uchwałę o nadaniu nazwy placowi, na którym posadowiona jest metaloplastyka przedstawiająca kamieńskie organy, położone na przeciwko Katedry w Kamieniu Pomorskim - czytamy w oświadczeniu. ■