POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [26.06.2022, 16:21:04] • Kamień Pomorski

Wysypisko śmieci przy ul. Piastowej w Kamieniu Pomorskim powróciło!

Wysypisko śmieci przy ul. Piastowej w Kamieniu Pomorskim powróciło!

fot. Czytelnik

W tej sprawie napisała do redakcji ikamien.pl jedna z mieszkanek.

- Dopóki od listopada 2021r. śmieci wynosiliśmy na Marinę, na podwórku było czysto. Niestety kiedy podwórko obstawiono kolorowymi pojemnikami na śmieci, zaczyna się bałagan. Te niebieskie na papier są za małe i papiery leżą i fruwają dookoła, panowie od śmieciarek tylko przekładają papiery i zabierają te z pojemników.

Wysypisko śmieci przy ul. Piastowej w Kamieniu Pomorskim powróciło!

fot. Czytelnik

Natomiast starym zwyczajem za pojemnikami właściciel mebla tapicerowanego urządził wysypisko śmieci tuż pod naszymi oknami.

Dookoła trwa wielkie sprzątanie miasta z okazji Dni Kamienia a wysypisko między Ratuszem i pomnikiem Piłsudskiego rośnie.

A może na trawie za śmietnikami warto byłoby postawić pomnik jakiegoś ważnego osobnika to wtedy nikt nie miałby odwagi śmiecić?

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 10:25:19] • [IP: 88.156.137.***]

Poza tym ciekawe, że na małym podwórku przy ul. Słowackiego i dużej ilości mieszkańców zmieściły się 3 estetyczne budowle na przechowywanie pojemników z odpadami a nikt z decydentów w mieście nie ma pomysłu co postawić na ul. Piastowej żeby wreszcie w centrum był porządek.

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 07:52:06] • [IP: 88.156.137.***]

Dziwne, że przez wiele lat nikt nie potrafi ogarnąć raz na zawsze sprawy tego podwórka. Starzy mieszkańcy budynków przylegających do tego podwórka przyzwyczaili się do tego śmietniska mówiąc, że" zawsze tak tu było brudno". Cały ten teren jest własnością Gminy, Urzędnicy z Ratusza nie są zainteresowani załatwieniem tej sprawy, Natomiast Zarządca tych 3 wspólnot mieszkaniowych przylegających do podwórka widać zapomniał, że ma działać na rzecz ich mieszkańców, ponieważ dla nas pracuje, płacimy za obsługę.

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 00:16:00] • [IP: 37.248.158.***]

Po co burmistrz gdzie zarządca on powinien pilnować, a pewnie z pojemników zabierają tylko bo tak umowa jest podpisana.

Gość • Niedziela [26.06.2022, 17:52:13] • [IP: 5.174.174.***]

gdze jest Burmistrz ?

Gosc • Niedziela [26.06.2022, 17:04:41] • [IP: 188.165.65.***]

Proponuje wszystkim ogladnac na internecie XXXVII Sesje Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim.

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ OBLODZENIE / GOŁOLEDŹ, OPADY MARZNĄCE, OPADY ŚNIEGU od godz. 01:00 do godz. 10:00 dnia 30-01-2023 Obszar: województwo zachodniopomorskie - całe. Przebieg: Prognozuje się występowanie marznących opadów mokrego śniegu i deszczu ze śniegiem, które będą mieć tendencje do zamarzania na wychłodzonych przez opad nawierzchniach dróg i chodnikach. Skutki: utrudnienia komunikacyjne; śliskie powierzchnie dróg i chodników; zjawisko gołoledzi. Na Wybrzeżu Zachodnim spodziewane są silne porywy wiatru z kierunków zachodnich o prędkości do 70 km/h. Wysoko w górach północno - zachodnie porywy będą przekraczać 100-130 km/h ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■