POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [26.06.2022, 16:21:04] • Kamień Pomorski

Wysypisko śmieci przy ul. Piastowej w Kamieniu Pomorskim powróciło!

Wysypisko śmieci przy ul. Piastowej w Kamieniu Pomorskim powróciło!

fot. Czytelnik

W tej sprawie napisała do redakcji ikamien.pl jedna z mieszkanek.

- Dopóki od listopada 2021r. śmieci wynosiliśmy na Marinę, na podwórku było czysto. Niestety kiedy podwórko obstawiono kolorowymi pojemnikami na śmieci, zaczyna się bałagan. Te niebieskie na papier są za małe i papiery leżą i fruwają dookoła, panowie od śmieciarek tylko przekładają papiery i zabierają te z pojemników.

Wysypisko śmieci przy ul. Piastowej w Kamieniu Pomorskim powróciło!

fot. Czytelnik

Natomiast starym zwyczajem za pojemnikami właściciel mebla tapicerowanego urządził wysypisko śmieci tuż pod naszymi oknami.

Dookoła trwa wielkie sprzątanie miasta z okazji Dni Kamienia a wysypisko między Ratuszem i pomnikiem Piłsudskiego rośnie.

A może na trawie za śmietnikami warto byłoby postawić pomnik jakiegoś ważnego osobnika to wtedy nikt nie miałby odwagi śmiecić?

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 10:25:19] • [IP: 88.156.137.***]

Poza tym ciekawe, że na małym podwórku przy ul. Słowackiego i dużej ilości mieszkańców zmieściły się 3 estetyczne budowle na przechowywanie pojemników z odpadami a nikt z decydentów w mieście nie ma pomysłu co postawić na ul. Piastowej żeby wreszcie w centrum był porządek.

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 07:52:06] • [IP: 88.156.137.***]

Dziwne, że przez wiele lat nikt nie potrafi ogarnąć raz na zawsze sprawy tego podwórka. Starzy mieszkańcy budynków przylegających do tego podwórka przyzwyczaili się do tego śmietniska mówiąc, że" zawsze tak tu było brudno". Cały ten teren jest własnością Gminy, Urzędnicy z Ratusza nie są zainteresowani załatwieniem tej sprawy, Natomiast Zarządca tych 3 wspólnot mieszkaniowych przylegających do podwórka widać zapomniał, że ma działać na rzecz ich mieszkańców, ponieważ dla nas pracuje, płacimy za obsługę.

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 00:16:00] • [IP: 37.248.158.***]

Po co burmistrz gdzie zarządca on powinien pilnować, a pewnie z pojemników zabierają tylko bo tak umowa jest podpisana.

Gość • Niedziela [26.06.2022, 17:52:13] • [IP: 5.174.174.***]

gdze jest Burmistrz ?

Gosc • Niedziela [26.06.2022, 17:04:41] • [IP: 188.165.65.***]

Proponuje wszystkim ogladnac na internecie XXXVII Sesje Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim.

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Stań przed kamerą w serialu „HEWELIUSZ”: Casting w Świnoujściu. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email: adam@mkmstudiofilm.pl z dopiskiem "MORZE". Do zgłoszenia należy dołączyć imię i nazwisko, aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki oraz numer telefonu. Dołącz do Nas! ■ Zapraszamy Państwa w sobotę 16 grudnia br. na Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny. Rozpoczynamy o godz. 10:30 przedstawieniem dla dzieci pt. Kosmiczne Święta. Świąteczny spektakl animacyjny opowiada historię dwóch kosmicznych przyjaciół, którzy przez przypadek trafiają na planetę Ziemia... Co dalej z tego wyniknie dowiedzą się dzieci obecne na spektaklu w Międzynarodowym Domu Kultury. Zapraszamy!! Wstęp wolny. Po spektaklu przenosimy się do amfiteatru miejskiego, gdzie od godz. 12:00 rusza jarmark świąteczny. Przy promenadzie przed Międzynarodowym Domem Kultury ustawimy choinkę miejską, którą można będzie przystroić własnoręcznie wykonanymi podczas jarmarku ozdobami i powiesić na świątecznym drzewku prosto z wysięgnika, który zapewni nam Enea. Nie zabraknie stoisk ze sprzedażą ozdób świątecznych oraz dań wigilijnych. Jak co roku dzięki Nadleśnictwu Międzyzdroje, każdy będzie miał okazję zakupić choinkę. Zapraszam Państwa również na degustację dań wigilijnych, które przygotujemy specjalnie dla uczestników jarmarku oraz program artystyczny przygotowany przez nasze dzieci. Mam nadzieję, że poczujemy wszyscy magię świąt i będziemy się wspólnie dobrze bawić ■