POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [23.06.2022, 16:32:18] • Golczewo

Mieszkaniec: PSZOK w Golczewie znowu nie przyjmuje odpadów. To brak szacunku dla ludzi, ich pieniędzy i czasu!

Mieszkaniec: PSZOK w Golczewie znowu nie przyjmuje odpadów. To brak szacunku dla ludzi, ich pieniędzy i czasu!

fot. Mieszkaniec

Mieszkaniec Golczewa nie kryje oburzenia po tym co spotkało go ostatnio w golczewskim PSZOK - u znajdującym się przy ulicy Krótkiej na terenie Zakładu Usług Publicznych. - PSZOK znowu nie przyjmuje odpadów. Przyjechałem w środę, 22 czerwca załadowanym odpadami po remoncie autem z przyczepką i nie byłem pod bramą PSZOK jedyny. Kierownik ZUP odmawia przyjęcia odpadów tłumacząc, że PGK Kamień Pomorski nie odebrał śmieci od ZUP - u. Wyjaśnia, że nie jest tutaj stroną i żeby wyjaśnić tę sprawę w gminie. Urzędnik odpowiedzialny za gospodarkę odpadami sugeruje, żeby przywieźć śmieci w inny dzień - opisuje zbulwersowany mieszkaniec.

Mieszkaniec zwraca uwagę również, że do godziny 11.00 na stronie gminy Golczewo nie było żadnej informacji o tym, że PSZOK będzie nieczynny.

- Pytanie moje jest takie co mają zrobić podatnicy, którzy wzięli w środę wolne, żeby uporządkować swoją posesję, stracili swój czas, napracowali się, nadźwigali się, niejednokrotnie pewnie podnajęli jakiś transport żeby w wyznaczony dzień wywieźć śmieci. Kto tym ludziom zwróci pieniądze za ten czas, pracę i paliwo? To jawne zachęcanie do wywalania śmieci w lesie czy na polu. Powyższą sytuację uważam za bulwersującą. Brak szacunku dla ludzi, dla ich czasu i pieniędzy (a stawki za śmieci ciągle rosną) - opisuje mieszkaniec.

Co na to Urząd Miejski w Golczewie? Czekamy na odpowiedź.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Sobota [25.06.2022, 11:30:38] • [IP: 83.20.235.***]

burmistrz wiedział, kogo wziąść na kierownika, takiego co by mu nie podskakiwał

Gość • Piątek [24.06.2022, 07:23:31] • [IP: 83.3.70.***]

Komuną zaleciało

Gość • Czwartek [23.06.2022, 23:20:42] • [IP: 46.205.145.**]

Mieszkaniec to chyba mąż jednej z pań z urzędu, która gdyby się interesowała to znałaby powód

Gość • Czwartek [23.06.2022, 20:20:16] • [IP: 46.205.157.**]

Trzeba było pod bramą zostawić.

Gość • Czwartek [23.06.2022, 18:38:55] • [IP: 188.47.125.**]

Ten kierownik to wielka poraszka hyba zacząć trzeba wywozić do lasu?!! No i puźniej mówią że ludzie zaśmiecają Bo oni mówią że nie przyjmują AA Płacić trzeba!!

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Uwaga, mieszkańcy Świnoujścia i turyści! W związku z koniecznością dokonania przeglądu pomostów i stanowisk promowych – w niedzielę, 10 lipca w godzinach 05:00-06:00 i 08:00-09:00 cała przeprawa miejska Warszów (Bieliki) będzie nieczynna. W tym czasie prosimy kierowców o korzystanie z przeprawy Centrum (Karsibory), a pieszych o zrozumienie i zaplanowanie przeprawy w innych godzinach. ■ Oświadczenie Klubu Radnych Ziemi Kamieńskiej: Jakie były motywy nadania placowi koło katedry w Kamieniu Pomorskim takiej nazwy? Do redakcji portalu ikamien.pl dotarło oświadczenie klubu radnych Ziemi Kamieńskiej. Dotyczy ono kwestii nadania placowi w Kamieniu Pomorskim nazwy "Skwer Miłośników Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej". - W dniu 24 czerwca 2022 roku radni Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim, zrzeszeni w Klubie Radnych Ziemia Kamieńska oraz radna Rady Miejskiej Monika Kosińska podjęli uchwałę o nadaniu nazwy placowi, na którym posadowiona jest metaloplastyka przedstawiająca kamieńskie organy, położone na przeciwko Katedry w Kamieniu Pomorskim - czytamy w oświadczeniu. ■