POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [17.06.2022, 08:48:31] • Międzyzdroje

IV Mały Memoriał im. Ireny Szewińskiej w Międzyzdrojach

IV Mały Memoriał im. Ireny Szewińskiej w Międzyzdrojach

fot. Organizator

Wspaniałe lekkoatletyczne święto odbyło się w niedzielę, 12 czerwca na Stadionie Miejskim im. Ireny Szewińskiej w Międzyzdrojach. Cztery lata po śmierci wybitnej lekkoatletki odbył się IV Mały Memoriał im. Ireny Szewińskiej.

Zawody zostały zorganizowane przez Akademię Lekkoatletyczną Międzyzdroje i przyciągnęły zawodników z klubów lekkoatletycznych z całego województwa zachodniopomorskiego, wielkopolski i pomorskiego.

IV Mały Memoriał im. Ireny Szewińskiej w Międzyzdrojach

fot. Organizator

W Memoriale wystartowali zawodnicy w kategoriach U10, U12, U14, U16 którzy w większości zaczynają przygodę ze sportem. Oczywiście nie zabrakło licznej i mocnej 40-osobowej reprezentacji AL Międzyzdroje.

IV Mały Memoriał im. Ireny Szewińskiej w Międzyzdrojach

fot. Organizator

Zawody stały na wysokim poziomie o czym świadczą wyniki w poszczególnych kategoriach. Pomiar czasu i biuro zawodów obsługiwała firma Domtel-sport ze Słupska, która stanęła na wysokości zadania. Każdy uczestnik biorący udział w zawodach otrzymał pamiątkowy medal oraz ciepłą zupę. Ciepła i słoneczna pogoda sprzyjała zdobywaniu nowych rekordów życiowych w konkurencjach biegowych oraz technicznych.

IV Mały Memoriał im. Ireny Szewińskiej w Międzyzdrojach

fot. Organizator

Podczas oficjalnej ceremonii otwarcia Memoriału uczestniczyła Zastępca Burmistrz Międzyzdrojów Pani Beata Kiryluk, która uroczyście rozpoczęła zawody. Pan Henryk Nogala wielokrotny złoty medalista Mistrzostw Polski w biegach długich i reprezentant kraju poprowadził całą imprezę umilając czas wszystkim uczestnikom.

IV Mały Memoriał im. Ireny Szewińskiej w Międzyzdrojach

fot. Organizator

Ogromne podziękowania za pomoc w organizacji memoriału należą się wszystkim zaangażowanym, a przede wszystkim rodzicom, dzieciom, wolontariuszom oraz pracownikom stadionu. Zawody dofinansowane:
- z programu " Sport Wszystkich Dzieci 2022 - program Ministerstwa Sportu i Turystyki
- z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego - Nagrody Marszałka Województwa
- z budżetu Gminy Międzyzdroje w ramach wsparcia realizacji zadania w zakresie prowadzenia sekcji lekkiej atletyki w Gminie Międzyzdroje

IV Mały Memoriał im. Ireny Szewińskiej w Międzyzdrojach

fot. Organizator

WYNIKI: domtel-sport.pl/wyniki,zawody,5309
Medaliści z Międzyzdrojów:
Złoty medal Hanna Owczaruk U16 – 600m-1:36,28
Złoty medal sztafeta 4x100m U16 (N.Zygmunt, H.Owczaruk, H.Wołkow, A.Skupin)
Złoty medal Nela Zygmunt U16 – 300m ppł-48,42
Złoty medal Szymon Kozłowski U16 - 100m-11,95
Złoty medal Liliana Leszczyńska U12 – skok w dal-4,14
Srebrny medal Maja Czajkowska U14 – 100m-13,26
Srebrny medal Szymon Kozłowski U16 – 300m ppł-43,15
Srebrny medal Nela Zygmunt U16 – wzwyż – 151cm
Srebrny medal Miłosz Caban U10 – skok w dal-3,34
Brązowy medal Zofia Stefańska U14 – skok w dal-4,52
Brązowy medal Liliana Leszczyńska U12 – 60m-9,00
Brązowy medal Miłosz Caban U10 – 60m-9,96
Brązowy medal sztafeta 4x100m U16 (M.Wołkow, G.Sobańska, M.Kucharczyk, N.Kacprzyk)

Rafał Błocian
Akademia Lekkoatletyczna Międzyzdroje


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Kochanowskiego w Międzyzdrojach serdecznie zaprasza 6 października 2022 r. (czwartek) o godz. 18:00 do nowej siedziby, która mieści się na Placu Ratuszowym 1 na wernisaż prac Pani Krystyny Marzec ■ Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022 2 Października 2022 roku, w niedzielę, odbędzie się kolejny turniej pn. „Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022” Uczestnikami rozgrywek będą dzieci zrzeszone w następujących klubach: Akademia Baltica Świnoujście, Ina Goleniów, Gryf Kamień Pomorski, Czarni Szczecin oraz gospodarz – Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście. To wydarzenie sportowe odbędzie się na Boisku im. Tadeusza Kaczmarka w Świnoujściu - Warszów przy ul. Białoruskiej 4. Rozpoczynamy o godz. 10.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! ■ Jednostka OSP Jarszewo została wezwana na obwodnicę Kamienia Pomorskiego. Tam znajdował się samochód, który wypadł z drogi. Kierowca nie doznał obrażeń. - Zdarzenie 54/2022 22.09.2022r., godzina 06:48 zostaliśmy zadysponowani na obwodnicę Kamienia Pomorskiego nieopodal miejscowości Rzewnowo, gdzie kierujący pojazdem marki Volkswagen wyjeżdżając z zakrętu, wypadł z drogi i wpadł do rowu. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało - dowiadujemy się z FB ■ W dniu 16.09.2022r. W okolicach Rossmana W Kamieniu Pomorskim zagubiono kluczyki do samochodu volkswagen golf. Telefon kontaktowy: 506872531 ■ Dnia 25.09.2022 pojawi się odcinek telewizyjny na Polsacie z udziałem panny młodej, która pochodzi z Chodzieży a Pan młody pochodzący z Kamienia Pomorskiego. Odcinek był nagrywany w Chodzieży i okolicach. Program nazywa się "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" - niedziela 25.09.2022 o godz 17:45. W odcinku będzie ukazany piękny różowy bus stojący na płycie rynku, w którym odbywała się metamorfoza Panny młodej ■