POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [06.06.2022, 14:16:27] • Gmina Wolin

W Troszynie przewróciła się maszyna pracująca przy budowie S3! W środku znajdował się mężczyzna

W Troszynie przewróciła się maszyna pracująca przy budowie S3! W środku znajdował się mężczyzna

fot. Czytelnik

Maszyna pracująca przy budowie S3 przewróciła się na bok. W środku znajdował się operator. Jak udało nam się ustalić mężczyzna wyszedł z maszyny o własnych siłach, ale został poszkodowany i potrzebował pomocy medycznej. Na miejsce przyjechała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja.

Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Gryficach.

W Troszynie przewróciła się maszyna pracująca przy budowie S3! W środku znajdował się mężczyzna

fot. Czytelnik

W działaniach na miejscu wzięły udział 2 zastępy strażaków, OSP Wolin oraz PSP Międzyzdroje.

W Troszynie przewróciła się maszyna pracująca przy budowie S3! W środku znajdował się mężczyzna

fot. Czytelnik

- Strażacy po przyjeździe na miejsce pomogli ratownikom medycznym w udzielaniu pomocy medycznej poszkodowanemu mężczyźnie, a także zabezpieczyli miejsce zdarzenia - poinformowała straż pożarna w Kamieniu Pomorskim.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 6 czerwca po godzinie 12:00.

- W miejscowości Troszyn około godziny 12:20 miało miejsce zdarzenie gdzie kierujący maszyną do cięcia drewna z nieznanych przyczyn zmienił tor jazdy w wyniku czego maszyna zjechała z drogi technicznej i przewróciła się na prawy bok. 39-letniego mężczyznę przetransportowano do szpitala w Gryficach z podejrzeniem urazu kręgosłupa - poinformowała oficer prasowa KPP w Kamieniu Pomorskim, Katarzyna Jasion.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Wtorek [07.06.2022, 13:20:33] • [IP: 77.253.17.***]

Ile browców obalił zanim sam się obalił?

Gość • Wtorek [07.06.2022, 12:41:02] • [IP: 85.194.243.***]

To był odwet ściętych drzew.

Gość • Wtorek [07.06.2022, 10:28:48] • [IP: 46.215.18.**]

Zdolny gościu, posiada niezbędne umiejętności do położenia maszyny na prawym boku, pewnie był po małym piwku...

Gość • Poniedziałek [06.06.2022, 15:45:26] • [IP: 78.10.206.**]

Pokarało traktorzystę.

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Uwaga, mieszkańcy Świnoujścia i turyści! W związku z koniecznością dokonania przeglądu pomostów i stanowisk promowych – w niedzielę, 10 lipca w godzinach 05:00-06:00 i 08:00-09:00 cała przeprawa miejska Warszów (Bieliki) będzie nieczynna. W tym czasie prosimy kierowców o korzystanie z przeprawy Centrum (Karsibory), a pieszych o zrozumienie i zaplanowanie przeprawy w innych godzinach. ■ Oświadczenie Klubu Radnych Ziemi Kamieńskiej: Jakie były motywy nadania placowi koło katedry w Kamieniu Pomorskim takiej nazwy? Do redakcji portalu ikamien.pl dotarło oświadczenie klubu radnych Ziemi Kamieńskiej. Dotyczy ono kwestii nadania placowi w Kamieniu Pomorskim nazwy "Skwer Miłośników Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej". - W dniu 24 czerwca 2022 roku radni Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim, zrzeszeni w Klubie Radnych Ziemia Kamieńska oraz radna Rady Miejskiej Monika Kosińska podjęli uchwałę o nadaniu nazwy placowi, na którym posadowiona jest metaloplastyka przedstawiająca kamieńskie organy, położone na przeciwko Katedry w Kamieniu Pomorskim - czytamy w oświadczeniu. ■