POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [05.06.2022, 23:00:23] • Międzyzdroje

To był Najlepszy Dzień Dziecka na Wyspach w Międzyzdrojach!

To był Najlepszy Dzień Dziecka na Wyspach w Międzyzdrojach!

fot. Organizator

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto, które w Międzyzdrojach obchodzimy każdego roku o tej samej porze, czyli 1 czerwca. W 2022 roku Najlepszy Dzień Dziecka na Wyspach wypadał we środę. W tym dniu na Amfiteatrze po długiej przerwie wynikającej z wprowadzanych obostrzeń pandemicznych udało się go w końcu z organizować. A każdy organizator, sponsor i partner tej imprezy dbał o to, by wszystkie małe i duże pociechy były najszczęśliwsze na świecie.

Najlepszy Dzień Dziecka na Wyspach rozpoczął się o godzinie 13:00. Na Amfiteatrze Klaun konewka z ekipą zabawiali dzieci licznymi konkursami i zabawami. Dzieciom malowano buzie. Był także dostępny dla nich wielki dmuchany zamek. Przez cały czas trwania imprezy każdy mógł zjeść coś słodkiego, lody, popcorn, gotowaną kukurydzę oraz swojską grochówką. W międzyczasie rozdawane były środki higieniczne i słodycze witaminowe dla dzieci których sponsorem była DOZ Apteka.

Nadleśnictwo Międzyzdroje Lasów Państwowych i Woliński Park Narodowy przygotowali stoiska edukacyjne, na których dzieci brały udział w quizach, konkursach i zajęciach przyrodniczych.

To był Najlepszy Dzień Dziecka na Wyspach w Międzyzdrojach!

fot. Organizator

Na promenadzie żołnierze 8 Dywizjonu Przeciwlotniczego w Dziwnowie, policjanci z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach oraz strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Międzyzdrojach udostępnili dzieciom swoje wozy prewencyjne i bojowe oraz sprzęt, z którym na co dzień pracują.

To był Najlepszy Dzień Dziecka na Wyspach w Międzyzdrojach!

fot. Organizator

A na Alei Gwiazd, dla tych co uwielbiają jeździć na hulajnodze, międzyzdrojscy harcerze z Hufca Ziemi Wolińskiej ZHP, X Szczepu „Gniazdo” ZHP zorganizowali II Wielki Wyścig Hulajnóg z nagrodami. W Harcerskim Turnieju Sportowym udział wzięły dzieci w trzech kategoriach wiekowych: 2-5 lat; 6-9 lat i 10-13 lat. A zaraz obok wyścigów Klub Sportowy Fala Międzyzdroje przygotował dla dzieci wielką dmuchaną tarczę, do której mogły celować kopiąc w piłkę.

To był Najlepszy Dzień Dziecka na Wyspach w Międzyzdrojach!

fot. Organizator

Tradycyjnie odbył się konkurs rysunkowy, w którym do wygrania były dwa rowery ufundowane przez Berlin Döner Kebab i Hotel Aurora Family & SPA. Na koniec imprezy w wielkim losowaniu była do wygrania nagroda główna, czyli Play Station 5 ufundowane prze Solarium SunMalino.

O godz. 17:00 wypuszczono w niebo ”Baloniki marzeń”. Przez cały czas trwania imprezy dzieci spisywały marzenia na karteczkach i dodawały je do balonów, które poszybowały w niebo.

To był Najlepszy Dzień Dziecka na Wyspach w Międzyzdrojach!

fot. Organizator

Głównym organizatorem Dnia Dziecka w Międzyzdrojach był Międzynarodowy Dom Kultury, Gmina Międzyzdroje i Firma Kukucorn, ze wsparciem lokalnych przedsiębiorców, firm, instytucji i stowarzyszeń. Głównymi sponsorami Najlepszego Dnia Dziecka na Wyspach byli: Gazterm, Vienna House Amber Baltic, Studio 4U oraz GISO. Serdeczne podziękowania dla partnerów i wszystkich pozostałych sponsorów: Algida, Bałtycki Park Miniatur, Oceanarium Międzyzdroje, Solarium SunMalino, Restauracja Neptun, Nadleśnictwo Międzyzdroje, Woliński Park Narodowy, Kino Eva, Gabinet Figur Woskowych, Wielka Wystawa Klocków LEGO, Candy Shop, Obrazy Sprayem Malowane, Hufiec Ziemi Wolińskiej ZHP i X Szczep „Gniazdo” ZHP, Hotel Aurora Family & SPA, Wave Resort& SPA, Berlin Döner Kebab, Avocado Międzyzdroje, Solmar, Rafał Deja, Dystrybucja Gazu Wójcik, DOZ Apteka, OSP Międzyzdroje, Klub Sportowy Fala Międzyzdroje, Zakład Ochrony Środowiska, 8 Dywizjon Przeciwlotniczy z Dziwnowa, Komisariat Policji w Międzyzdrojach.

To był Najlepszy Dzień Dziecka na Wyspach w Międzyzdrojach!

fot. Organizator

A już teraz zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na przyszłoroczny Najlepszy Dzień Dziecka na Wyspach w Międzyzdrojach! Nie może was zabraknąć!

Tomasz Rychłowski
Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Poniedziałek [06.06.2022, 11:46:30] • [IP: 5.173.33.**]

Cool. Chill.europe pozdrawia razem z bloom wordlwide, booty oraz bling krakow.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Uwaga, mieszkańcy Świnoujścia i turyści! W związku z koniecznością dokonania przeglądu pomostów i stanowisk promowych – w niedzielę, 10 lipca w godzinach 05:00-06:00 i 08:00-09:00 cała przeprawa miejska Warszów (Bieliki) będzie nieczynna. W tym czasie prosimy kierowców o korzystanie z przeprawy Centrum (Karsibory), a pieszych o zrozumienie i zaplanowanie przeprawy w innych godzinach. ■ Oświadczenie Klubu Radnych Ziemi Kamieńskiej: Jakie były motywy nadania placowi koło katedry w Kamieniu Pomorskim takiej nazwy? Do redakcji portalu ikamien.pl dotarło oświadczenie klubu radnych Ziemi Kamieńskiej. Dotyczy ono kwestii nadania placowi w Kamieniu Pomorskim nazwy "Skwer Miłośników Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej". - W dniu 24 czerwca 2022 roku radni Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim, zrzeszeni w Klubie Radnych Ziemia Kamieńska oraz radna Rady Miejskiej Monika Kosińska podjęli uchwałę o nadaniu nazwy placowi, na którym posadowiona jest metaloplastyka przedstawiająca kamieńskie organy, położone na przeciwko Katedry w Kamieniu Pomorskim - czytamy w oświadczeniu. ■