POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [19.05.2022, 14:31:15] • Golczewo

IV edycja konkursu „Od polskiego wybrzeża Bałtyku po Węgierską Pusztę” rozstrzygnięta!

IV edycja konkursu „Od polskiego wybrzeża Bałtyku po Węgierską Pusztę” rozstrzygnięta!

fot. ZSP w Golczewie

Rozstrzygnięto IV edycję konkursu „Od polskiego wybrzeża Bałtyku po Węgierską Pusztę”, realizowanego w ramach międzynarodowego projektu pn. Ochrona Przyrody Bez Granic - „Kluby Przyjaciół Parków Narodowych” przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej wspólnie z Wolińskim Parkiem Narodowym oraz Parkiem Narodowym Puszty Węgierskiej.

Do konkursu zgłosiło się 6 zespołów z 5 szkół Powiatu Kamieńskiego i Świnoujścia. W ramach zgłoszeń konkursowych otrzymaliśmy wiele pomysłowych prac filmowych, graficznych i literackich, w których widać zaangażowanie uczestników, zdobytą wiedzę i przemyślenia na temat potrzeby ochrony przyrody.

Ocenie podlegała nie tylko estetyka prac, pomysł realizacji zadań konkursowych, ale przede wszystkim podjęte przez zespoły aktywne działania na rzecz poznania przyrody Wolińskiego Parku Narodowego. Oceniana była również wiedza uczestników o przyrodzie i tradycjach Parku Narodowego Puszty Węgierskiej.

Zwycięzcami tegorocznej edycji został Zespół Motylki z Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie, w składzie: Wiktoria Czerwonka, Olimpia Kucharska, Wiktoria Hołub.

Opiekunem grupy była p. Joanna Maciejewska

Gratulujemy!

źródło: www.szkola.golczewo.pl/


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Sobota [21.05.2022, 10:50:11] • [IP: 178.238.247.***]

Super konkurs. Czy będzie kolejna edycja w tym roku. Z chęcią zgloszę swoje dzieciaki ze szkoły podstawowej w Świnoujściu.

Gość • Czwartek [19.05.2022, 23:04:07] • [IP: 37.248.218.***]

" Ze względu na wysoki poziom nadesłanych prac Komisja Konkursowa miała niełatwe zadanie. Po długich naradach i analizie nadesłanych prac konkursowych zdecydowała wyłonić 3 zwycięskie zespoły oraz przyznać 3 wyróżnienia dla szkół. Zwycięzcy Konkursu: Zespół Motylki z Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie, Zespół Żabunie ze Szkoły Podstawowej we Wrzosowie, Zespół Tańczące Lamy ze Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej. Wyróżnienia: Zespół Białe Orły ze Szkoły Podstawowa nr 2 im. Majora Henryka Sucharskiego w Świnoujściu, Zespół Leśna Ekipa ze Szkoły Podstawowej w Kołczewie, Zespół Zieleniary ze Szkoły Podstawowa nr 2 im. Majora Henryka Sucharskiego w Świnoujściu".

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Uwaga, mieszkańcy Świnoujścia i turyści! W związku z koniecznością dokonania przeglądu pomostów i stanowisk promowych – w niedzielę, 10 lipca w godzinach 05:00-06:00 i 08:00-09:00 cała przeprawa miejska Warszów (Bieliki) będzie nieczynna. W tym czasie prosimy kierowców o korzystanie z przeprawy Centrum (Karsibory), a pieszych o zrozumienie i zaplanowanie przeprawy w innych godzinach. ■ Oświadczenie Klubu Radnych Ziemi Kamieńskiej: Jakie były motywy nadania placowi koło katedry w Kamieniu Pomorskim takiej nazwy? Do redakcji portalu ikamien.pl dotarło oświadczenie klubu radnych Ziemi Kamieńskiej. Dotyczy ono kwestii nadania placowi w Kamieniu Pomorskim nazwy "Skwer Miłośników Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej". - W dniu 24 czerwca 2022 roku radni Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim, zrzeszeni w Klubie Radnych Ziemia Kamieńska oraz radna Rady Miejskiej Monika Kosińska podjęli uchwałę o nadaniu nazwy placowi, na którym posadowiona jest metaloplastyka przedstawiająca kamieńskie organy, położone na przeciwko Katedry w Kamieniu Pomorskim - czytamy w oświadczeniu. ■