POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [26.05.2022, 08:30:07] • Kamień Pomorski

Przypomnienie o złożeniu deklaracji w CEEB do 30 czerwca 2022 roku

Przypomnienie o złożeniu deklaracji w CEEB do 30 czerwca 2022 roku

fot. Organizator

Przypominamy, że do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel lub zarządca budynku jest zobowiązany do złożenia w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) deklaracji dotyczącej źródeł ciepła i spalania paliw w budynkach mieszkalnych i niemieszkalnych.

Złożenie deklaracji jest obowiązkowe!

Deklarację można złożyć w formie elektronicznej lub w formie papierowej - wypełniony dokument można wysłać listem lub złożyć osobiście w Urzędzie Miejskim w Kamieniu Pomorskim, ul. Stary Rynek 1, 72-400 Kamień Pomorski.

Na wysłanie deklaracji właściciel/zarządca budynku ma 12 miesięcy (do 30 czerwca 2022 r.) w przypadku budynków już istniejących, w przypadku nowo powstałych budynków 14 dni od dnia uruchomienia nowego źródła ciepła.

Szczegółowe informacje na temat CEEB znajdą Państwo na stronie Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego, link poniżej:

Główny Urząd Nadzoru Budowlanego (gunb.gov.pl)

Link do formularzy:

kamienpomorski.pl/strona/deklaracja-centralna-ewidencja-emisyjnosci-budynkow-1

źródło: kamienpomorski.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Piątek [27.05.2022, 12:45:04] • [IP: 213.155.172.***]

i co jeszcze?

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Uwaga, mieszkańcy Świnoujścia i turyści! W związku z koniecznością dokonania przeglądu pomostów i stanowisk promowych – w niedzielę, 10 lipca w godzinach 05:00-06:00 i 08:00-09:00 cała przeprawa miejska Warszów (Bieliki) będzie nieczynna. W tym czasie prosimy kierowców o korzystanie z przeprawy Centrum (Karsibory), a pieszych o zrozumienie i zaplanowanie przeprawy w innych godzinach. ■ Oświadczenie Klubu Radnych Ziemi Kamieńskiej: Jakie były motywy nadania placowi koło katedry w Kamieniu Pomorskim takiej nazwy? Do redakcji portalu ikamien.pl dotarło oświadczenie klubu radnych Ziemi Kamieńskiej. Dotyczy ono kwestii nadania placowi w Kamieniu Pomorskim nazwy "Skwer Miłośników Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej". - W dniu 24 czerwca 2022 roku radni Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim, zrzeszeni w Klubie Radnych Ziemia Kamieńska oraz radna Rady Miejskiej Monika Kosińska podjęli uchwałę o nadaniu nazwy placowi, na którym posadowiona jest metaloplastyka przedstawiająca kamieńskie organy, położone na przeciwko Katedry w Kamieniu Pomorskim - czytamy w oświadczeniu. ■