POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [15.05.2022, 13:03:38] • Kamień Pomorski

Za Nami Mistrzostwa Regionu „B” w Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci 2021/2022

Za Nami Mistrzostwa Regionu „B” w Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci 2021/2022

fot. Organizator

W środę 11 maja br. na Stadionie Miejskim w Kamieniu Pomorskim odbyły się Mistrzostwa Regionu „B” w Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci 2021/2022. W zawodach udział wzięły trzy zespoły reprezentujące Powiat Goleniowski, Powiat Gryficki oraz Miasto Świnoujście.

Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim, które ufundowało pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Natomiast sędzią głównym zawodów był pan Remigiusz Pęcak z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim.

Po rozegraniu trzech emocjonujących spotkań poznaliśmy Półfinalistów Regionu „A-B” Województwa Zachodniopomorskiego, a zostały nimi dziewczęta ze Szkoły Podstawowej im. Bronisława Malinowskiego w Osinie oraz Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu

Za Nami Mistrzostwa Regionu „B” w Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci 2021/2022

fot. Organizator

Wyniki:
• Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu – Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Osinie 2 : 7 (0 : 3)
• Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Gryficach - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu 0 : 3 (0 : 1)
• Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Osinie - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Gryficach 8 : 0 (7 : 0)

Za Nami Mistrzostwa Regionu „B” w Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci 2021/2022

fot. Organizator

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Osinie
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Gryficach

źródło: powiatkamienski.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dargobądz, 18 kwietnia 2024 r. - Wczesnym rankiem o godzinie 6:14 doszło do poważnego wypadku na drodze krajowej numer 3 w miejscowości Dargobądz. Zderzyły się dwa pojazdy dostawczy i bus. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały osoby podróżujące tymi pojazdami. ■ Zarząd Powiatu w Kamieniu Pomorskim uprzejmie informuje, iż został ogłoszony konkurs na kandydata na stanowisko Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 15 kwietnia 2024 roku ■