POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [15.05.2022, 13:03:38] • Kamień Pomorski

Za Nami Mistrzostwa Regionu „B” w Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci 2021/2022

Za Nami Mistrzostwa Regionu „B” w Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci 2021/2022

fot. Organizator

W środę 11 maja br. na Stadionie Miejskim w Kamieniu Pomorskim odbyły się Mistrzostwa Regionu „B” w Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci 2021/2022. W zawodach udział wzięły trzy zespoły reprezentujące Powiat Goleniowski, Powiat Gryficki oraz Miasto Świnoujście.

Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim, które ufundowało pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Natomiast sędzią głównym zawodów był pan Remigiusz Pęcak z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim.

Po rozegraniu trzech emocjonujących spotkań poznaliśmy Półfinalistów Regionu „A-B” Województwa Zachodniopomorskiego, a zostały nimi dziewczęta ze Szkoły Podstawowej im. Bronisława Malinowskiego w Osinie oraz Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu

Za Nami Mistrzostwa Regionu „B” w Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci 2021/2022

fot. Organizator

Wyniki:
• Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu – Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Osinie 2 : 7 (0 : 3)
• Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Gryficach - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu 0 : 3 (0 : 1)
• Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Osinie - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Gryficach 8 : 0 (7 : 0)

Za Nami Mistrzostwa Regionu „B” w Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci 2021/2022

fot. Organizator

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Osinie
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Gryficach

źródło: powiatkamienski.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Kochanowskiego w Międzyzdrojach serdecznie zaprasza 6 października 2022 r. (czwartek) o godz. 18:00 do nowej siedziby, która mieści się na Placu Ratuszowym 1 na wernisaż prac Pani Krystyny Marzec ■ Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022 2 Października 2022 roku, w niedzielę, odbędzie się kolejny turniej pn. „Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022” Uczestnikami rozgrywek będą dzieci zrzeszone w następujących klubach: Akademia Baltica Świnoujście, Ina Goleniów, Gryf Kamień Pomorski, Czarni Szczecin oraz gospodarz – Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście. To wydarzenie sportowe odbędzie się na Boisku im. Tadeusza Kaczmarka w Świnoujściu - Warszów przy ul. Białoruskiej 4. Rozpoczynamy o godz. 10.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! ■ Jednostka OSP Jarszewo została wezwana na obwodnicę Kamienia Pomorskiego. Tam znajdował się samochód, który wypadł z drogi. Kierowca nie doznał obrażeń. - Zdarzenie 54/2022 22.09.2022r., godzina 06:48 zostaliśmy zadysponowani na obwodnicę Kamienia Pomorskiego nieopodal miejscowości Rzewnowo, gdzie kierujący pojazdem marki Volkswagen wyjeżdżając z zakrętu, wypadł z drogi i wpadł do rowu. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało - dowiadujemy się z FB ■ W dniu 16.09.2022r. W okolicach Rossmana W Kamieniu Pomorskim zagubiono kluczyki do samochodu volkswagen golf. Telefon kontaktowy: 506872531 ■ Dnia 25.09.2022 pojawi się odcinek telewizyjny na Polsacie z udziałem panny młodej, która pochodzi z Chodzieży a Pan młody pochodzący z Kamienia Pomorskiego. Odcinek był nagrywany w Chodzieży i okolicach. Program nazywa się "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" - niedziela 25.09.2022 o godz 17:45. W odcinku będzie ukazany piękny różowy bus stojący na płycie rynku, w którym odbywała się metamorfoza Panny młodej ■