POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [15.05.2022, 13:03:38] • Kamień Pomorski

Za Nami Mistrzostwa Regionu „B” w Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci 2021/2022

Za Nami Mistrzostwa Regionu „B” w Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci 2021/2022

fot. Organizator

W środę 11 maja br. na Stadionie Miejskim w Kamieniu Pomorskim odbyły się Mistrzostwa Regionu „B” w Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci 2021/2022. W zawodach udział wzięły trzy zespoły reprezentujące Powiat Goleniowski, Powiat Gryficki oraz Miasto Świnoujście.

Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim, które ufundowało pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Natomiast sędzią głównym zawodów był pan Remigiusz Pęcak z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim.

Po rozegraniu trzech emocjonujących spotkań poznaliśmy Półfinalistów Regionu „A-B” Województwa Zachodniopomorskiego, a zostały nimi dziewczęta ze Szkoły Podstawowej im. Bronisława Malinowskiego w Osinie oraz Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu

Za Nami Mistrzostwa Regionu „B” w Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci 2021/2022

fot. Organizator

Wyniki:
• Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu – Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Osinie 2 : 7 (0 : 3)
• Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Gryficach - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu 0 : 3 (0 : 1)
• Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Osinie - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Gryficach 8 : 0 (7 : 0)

Za Nami Mistrzostwa Regionu „B” w Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci 2021/2022

fot. Organizator

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Osinie
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Gryficach

źródło: powiatkamienski.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Jarosław Siergiej nowym prezesem Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście. Spółka Zarząd Morskich Portów Szczecin-Świnoujście jest odpowiedzialna za zarządzanie dwoma ważnymi portami w województwie zachodniopomorskim. Port w Szczecinie oraz port w Świnoujściu odgrywają kluczową rolę w obsłudze morskiego transportu towarowego. ■ Grodno: Mężczyzna w stanie wyziębienia wydobyty przez strażaków z grząskiej gliny. Zespoły ratunkowe, składające się z pięciu Jednostek Operacyjno-Technicznych (JOP), przemieszczały się w niedziele od strony Międzyzdrojów w stronę Grodna, aby dotrzeć do miejsca wypadku. Teren, na którym doszło do zdarzenia, okazał się wyjątkowo trudny - grząska glina znacznie utrudniała dostęp. Mimo to, dzięki zdecydowanym działaniom ratowników OSP, udało się zlokalizować poszkodowanego w stanie mocnego wyziębienia, z nogami zasypanymi w gęstej masie ■ Kolejny wyrok w kamieńskich instytucjach gminnych. Ostatnio po Kamieniu krąży anegdota, że przydałaby się nowa gra miejska pt. gdzie pracuje jakaś księgowa bez wyroku? W piątek 26 stycznia 2024r. Sąd Okręgowy w Szczecinie ogłosił wyrok w sprawie byłego wójta Rewala. Oskarżonych w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków w sprawie rzetelnego planowania dochodów w gminie było jeszcze 5 osób, w tym 3 skarbników gminy. Osoby te otrzymały wyroki od 8 miesięcy do ponad 1,5 roku więzienia. Sprawa toczyła się od wielu lat. Jest to wyrok nieprawomocny – wydany w pierwszej instancji. Jedną z osób skazanych jest Iwona S. Była skarbniczka gminy Rewal i była pracownica spółki Wodociągi Rewal, a obecnie główna księgowa w jednostkach organizacyjnych gminy Kamień Pomorski. W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim i Kamieńskim Domu Kultury ■