POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [14.04.2022, 11:25:34] • Gmina Wolin

妃iertelny wypadek na DK3 w P這cinie. Nie 篡je m這dy m篹czyzna

妃iertelny wypadek na DK3 w P這cinie. Nie 篡je m這dy m篹czyzna

fot. Andrzej Ryfczy雟ki

Do tragicznego w skutkach wypadku dosz這 na DK3 w P這cinie. Zderzy造 si tam czo這wo dwie osob闚ki, opel astra i toyota yaris. W wypadku zgin掖 kieruj帷y toyot m這dy m篹czyzna. Kierowca opla dozna urazu n鏬 i kr璕os逝pa i zosta przetransportowany przez LPR do szpitala.

Jako pierwsza pojawi豉 si karetka, kt鏎a najecha豉 na to zdarzenie. Nast瘼nie dojechali stra瘸cy i policja, a na ko鎍u przylecia 鄉ig這wiec LPR -u.

W dzia豉niach wzi窸y udzia 4 zast瘼y stra篡 po瘸rnej, OSP Wolin, OSP Dargob康z, PSP Mi璠zyzdroje oraz JRG - Kamie Pomorski.

妃iertelny wypadek na DK3 w P這cinie. Nie 篡je m這dy m篹czyzna

fot. Andrzej Ryfczy雟ki

Jak uda這 nam si ustali na miejsce wypadku przyjecha te prokurator oraz policyjni technicy.

Droga jest ca趾owicie zablokowana.

妃iertelny wypadek na DK3 w P這cinie. Nie 篡je m這dy m篹czyzna

fot. Andrzej Ryfczy雟ki

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, 瞠 m這dy m篹czyzna, kt鏎y zgin掖 w wypadku jecha najprawdopodobniej do pracy.

Wszystko wydarzy這 si w czwartek, 14 kwietnia po godzinie 8:00.

廝鏚這: www.ikamien.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-16 z 16

Go嗆 • Poniedzia貫k [18.04.2022, 20:20:13] • [IP: 83.20.250.**]

Ten starszy pan powinien i嗆 siedzie do wi瞛ienia za to co zrobi by這 to 鈍iadome nie 鈍iadome nie wiem ale w tym wieku nie powinien ju kierowa zawsze jestem przeciwny jeste wiekowy nie kieruj w tym wieku brak drygu na nagraniu wida 瞠 ch這pak jedzie spokojnie a tu nagle wyje盥瘸 go嗆 i bum on prze篡 a ch這pak nie zazwyczaj kto powoduj wypadek to prze篡je szkoda m這dego ch這paka******

Go嗆 • Poniedzia貫k [18.04.2022, 10:28:42] • [IP: 45.141.1.***]

Je盥輳 t drog do pracy. I tak dziwi si, 瞠 tak ma這 wypadk闚. Co najmniej 5 razy w jedn stron kto wyprzedza na czo堯wk, bo przecie zjedziesz na pobocze...gorzej, 瞠 tym poboczem mo瞠 jecha rowerzysta lub kto i嗆... I wtedy wyb鏎 ty albo ta osoba...

Go嗆 • Pi徠ek [15.04.2022, 21:35:26] • [IP: 83.20.230.***]

Pse責o kierowcy to patologia na Polskich drogach !!

Go嗆 • Pi徠ek [15.04.2022, 18:17:00] • [IP: 37.225.20.**]

Na tym odcinku ci庵le s jakie wypadki. Jest prosto, szeroko, dobra widoczno嗆, a jednak...Wiele lat temu zgin掖 m鎩 znajomy z M-j闚. Jecha Scani. Na pewno kto pami皻a.

Go嗆 • Pi徠ek [15.04.2022, 11:49:40] • [IP: 77.253.20.***]

妃ieciarzy takich co wyprzedzaj na czo堯wk jest pe軟o najcz窷ciej dobre suwy bo mnie sta to mog zapi..

Go嗆 • Pi徠ek [15.04.2022, 10:41:38] • [IP: 94.254.175.***]

Go嗆 • Czwartek [14.04.2022, 23:22:53] • [IP: 37.248.223.***]

Do Go嗆 z 14:34 autostrada tutaj nic nie zmieni, a boje si, 瞠 b璠zie jeszcze gorzej. Winna jest powszechna g逝pota wielu kierowc闚, pchanie si na 3-4-5, a czasami brakuje s堯w to nie wina drogi. Je盥輳 tedy conajmniej 2 razy dziennie i niestety jest coraz gorzej

Go嗆 • Czwartek [14.04.2022, 22:56:05] • [IP: 46.205.144.***]

Strasznie przykro. Ale ka盥ego z nas mo瞠 to spotka, tak samo ka盥y mo瞠 zas豉bn望 za kierownic albo dosta udaru. Hejt niczego nie cofnie 😢

Go嗆 • Czwartek [14.04.2022, 21:38:52] • [IP: 31.0.37.***]

Gn鎩 co wyprzedza powinien p豉ci teraz do ko鎍a 篡cia na 4 dzieci tego chlopaka. Szmaciarz posrany. Ch這pak nie mia 瘸dnych szans na ucieczk.

Go嗆 • Czwartek [14.04.2022, 20:38:37] • [IP: 31.11.130.**]

Sk康 byli kierowcy?

Go嗆 • Czwartek [14.04.2022, 20:08:17] • [IP: 185.218.82.**]

Pawe szczere kondolencje dla Ciebie i rodziny

Go嗆 • Czwartek [14.04.2022, 18:35:57] • [IP: 46.205.215.**]

Wyrazy wsp馧czucia dla rodziny zmar貫go!

Go嗆 • Czwartek [14.04.2022, 17:41:39] • [IP: 5.173.11.***]

Jestem z bardzo bliskiej rodziny prosz o wstrzymanie si od komentarzy.Akurat dla ciekawskich osoba kt鏎a zgin窸a nie jest sprawc !!

Go嗆 • Czwartek [14.04.2022, 16:23:52] • [IP: 5.173.41.***]

Na prostej drodze takie rzeczy to niewiem.

Go嗆 • Czwartek [14.04.2022, 14:34:01] • [IP: 94.254.171.***]

Dobrze, 瞠 nied逝go zrobi tam autostrad przecie na tym odcinku p這cin miedzyzdroje gin ludzie masowo... jad na trzeciego, niestety te mia豉m tam wypadek i nienawidz tej trasy.

Go嗆 • Czwartek [14.04.2022, 13:08:01] • [IP: 83.11.78.***]

Wyrazy Wsp馧czucia dla Rodziny R.I.P +

Ogl康asz 1-16 z 16
■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobi貫 zdj璚ie lub film? Wy郵ij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobi貫 zdj璚ie lub film? Wy郵ij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobi貫 zdj璚ie lub film? Wy郵ij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobi貫 zdj璚ie lub film? Wy郵ij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od 24 czerwca do ko鎍a wakacji w uruchamianych latem miejscach wyczekiwania w Dziwnowie, Ustroniu Morskim, Mielenku, Pobierowie, Mi璠zyzdrojach i Dar這wie dodatkowa karetka z ratownikami medycznymi. W sk豉d ka盥ego takiego zespo逝 wchodz dwie osoby – ratownicy medyczni lub ratownik medyczny i piel璕niarka systemu. Sezonowe karetki wygl康em ani wyposa瞠niem nie r騜ni si w 瘸den spos鏏 od typowych, podstawowych ambulans闚 WSPR w Szczecinie. Znajdziemy w nich wi璚 m.in. defibrylator, respirator czy autopuls czyli platform do mechanicznego ucisku klatki piersiowej ■ Rusza budowa Aquaparku w Mi璠zyzdrojach przy ulicy Komunalnej, jednego z najwi瘯szych na wybrze簑 zachodnim. Obiekt realizowany w ramach Bel Mare & Aqua Resort b璠zie uko鎍zony do 2026 roku. Aquapark b璠zie obiektem 陰cz帷ym wiele funkcji: sport i rekreacj, Spa i rehabilitacj oraz infrastruktur konferencyjno-gastronomiczn. Inwestor, Grupa Deweloperska Prestige, powierzy豉 projekt uznanym architektom z 4Developments. Koszt budowy szacowany jest na ponad 100 mln PLN. ■ Wysyp owad闚 w Lubinie - to prawdziwa masakra dla mieszka鎍闚 i turyst闚. Wszystko zacz窸o si od ciep貫j i s這necznej pogody, kt鏎a sprzyja rozmna瘸niu si insekt闚. Okoliczne rozlewiska i Park Narodowy Woli雟ki to idealne miejsca dla tych ma造ch stworze, kt鏎e 篡j tylko kilka dni. Mieszka鎍y i tury軼i, kt鏎zy przyjechali do Lubina, gminy Mi璠zyzdroje, musz radzi sobie z nieprzyjemnymi skutkami wysypu j皻ek. Owady te zasiedlaj tereny mieszkalne, co powoduje, 瞠 ludzie czuj si osaczeni przez niezliczon ilo嗆 insekt闚 ■ Szalony Tydzie Bibliotek rozpoczynamy ju 6 maja 2023 r. o godz. 10.00 akcj „Ksi捫ki uciek造 z biblioteki – znajd je!". Na terenie Mi璠zyzdroj闚 zostan ukryte ksi捫ki. Wystarczy pobiera mapk, znale潭 ksi捫ki i zabra je do domu, nast瘼nie zrobi zdj璚ie z „czytelniczego 郵edztwa" i wys豉 do na adres mailowy: biblioteka.mje.bibliotekarze@gmail.com ■ W Mi璠zyzdrojach pali豉 si osob闚ka. Ogie ugasili stra瘸cy z Lubina i Ko販zewa. W centrum Mi璠zyzdroj闚 dosz這 do po瘸ru. Ogie pojawi si w zaparkowanym przy jednej z ulic osobowym fordzie. Jak si okaza這 w samochodzie dosz這 do po瘸ru komory silnika. Na miejsce przyjechali stra瘸cy. Do akcji ga郾iczej przyst徙ili stra瘸cy z OSP Lubin oraz OSP Ko販zewo. - Po dogaszeniu komory silnika i sprawdzeniu pojazdu zako鎍zyli鄉y nasze dzia豉nia i obie Jednostki uda造 si do swoich stra積ic - poinformowa這 OSP Ko販zewo. Do zdarzenia dosz這 w sobot, 15 kwietnia po godzinie 13:00 ■