POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [14.04.2022, 11:25:34] • Gmina Wolin

妃iertelny wypadek na DK3 w P這cinie. Nie 篡je m這dy m篹czyzna

妃iertelny wypadek na DK3 w P這cinie. Nie 篡je m這dy m篹czyzna

fot. Andrzej Ryfczy雟ki

Do tragicznego w skutkach wypadku dosz這 na DK3 w P這cinie. Zderzy造 si tam czo這wo dwie osob闚ki, opel astra i toyota yaris. W wypadku zgin掖 kieruj帷y toyot m這dy m篹czyzna. Kierowca opla dozna urazu n鏬 i kr璕os逝pa i zosta przetransportowany przez LPR do szpitala.

Jako pierwsza pojawi豉 si karetka, kt鏎a najecha豉 na to zdarzenie. Nast瘼nie dojechali stra瘸cy i policja, a na ko鎍u przylecia 鄉ig這wiec LPR -u.

W dzia豉niach wzi窸y udzia 4 zast瘼y stra篡 po瘸rnej, OSP Wolin, OSP Dargob康z, PSP Mi璠zyzdroje oraz JRG - Kamie Pomorski.

妃iertelny wypadek na DK3 w P這cinie. Nie 篡je m這dy m篹czyzna

fot. Andrzej Ryfczy雟ki

Jak uda這 nam si ustali na miejsce wypadku przyjecha te prokurator oraz policyjni technicy.

Droga jest ca趾owicie zablokowana.

妃iertelny wypadek na DK3 w P這cinie. Nie 篡je m這dy m篹czyzna

fot. Andrzej Ryfczy雟ki

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, 瞠 m這dy m篹czyzna, kt鏎y zgin掖 w wypadku jecha najprawdopodobniej do pracy.

Wszystko wydarzy這 si w czwartek, 14 kwietnia po godzinie 8:00.

廝鏚這: www.ikamien.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-16 z 16

Go嗆 • Poniedzia貫k [18.04.2022, 20:20:13] • [IP: 83.20.250.**]

Ten starszy pan powinien i嗆 siedzie do wi瞛ienia za to co zrobi by這 to 鈍iadome nie 鈍iadome nie wiem ale w tym wieku nie powinien ju kierowa zawsze jestem przeciwny jeste wiekowy nie kieruj w tym wieku brak drygu na nagraniu wida 瞠 ch這pak jedzie spokojnie a tu nagle wyje盥瘸 go嗆 i bum on prze篡 a ch這pak nie zazwyczaj kto powoduj wypadek to prze篡je szkoda m這dego ch這paka******

Go嗆 • Poniedzia貫k [18.04.2022, 10:28:42] • [IP: 45.141.1.***]

Je盥輳 t drog do pracy. I tak dziwi si, 瞠 tak ma這 wypadk闚. Co najmniej 5 razy w jedn stron kto wyprzedza na czo堯wk, bo przecie zjedziesz na pobocze...gorzej, 瞠 tym poboczem mo瞠 jecha rowerzysta lub kto i嗆... I wtedy wyb鏎 ty albo ta osoba...

Go嗆 • Pi徠ek [15.04.2022, 21:35:26] • [IP: 83.20.230.***]

Pse責o kierowcy to patologia na Polskich drogach !!

Go嗆 • Pi徠ek [15.04.2022, 18:17:00] • [IP: 37.225.20.**]

Na tym odcinku ci庵le s jakie wypadki. Jest prosto, szeroko, dobra widoczno嗆, a jednak...Wiele lat temu zgin掖 m鎩 znajomy z M-j闚. Jecha Scani. Na pewno kto pami皻a.

Go嗆 • Pi徠ek [15.04.2022, 11:49:40] • [IP: 77.253.20.***]

妃ieciarzy takich co wyprzedzaj na czo堯wk jest pe軟o najcz窷ciej dobre suwy bo mnie sta to mog zapi..

Go嗆 • Pi徠ek [15.04.2022, 10:41:38] • [IP: 94.254.175.***]

Go嗆 • Czwartek [14.04.2022, 23:22:53] • [IP: 37.248.223.***]

Do Go嗆 z 14:34 autostrada tutaj nic nie zmieni, a boje si, 瞠 b璠zie jeszcze gorzej. Winna jest powszechna g逝pota wielu kierowc闚, pchanie si na 3-4-5, a czasami brakuje s堯w to nie wina drogi. Je盥輳 tedy conajmniej 2 razy dziennie i niestety jest coraz gorzej

Go嗆 • Czwartek [14.04.2022, 22:56:05] • [IP: 46.205.144.***]

Strasznie przykro. Ale ka盥ego z nas mo瞠 to spotka, tak samo ka盥y mo瞠 zas豉bn望 za kierownic albo dosta udaru. Hejt niczego nie cofnie 😢

Go嗆 • Czwartek [14.04.2022, 21:38:52] • [IP: 31.0.37.***]

Gn鎩 co wyprzedza powinien p豉ci teraz do ko鎍a 篡cia na 4 dzieci tego chlopaka. Szmaciarz posrany. Ch這pak nie mia 瘸dnych szans na ucieczk.

Go嗆 • Czwartek [14.04.2022, 20:38:37] • [IP: 31.11.130.**]

Sk康 byli kierowcy?

Go嗆 • Czwartek [14.04.2022, 20:08:17] • [IP: 185.218.82.**]

Pawe szczere kondolencje dla Ciebie i rodziny

Go嗆 • Czwartek [14.04.2022, 18:35:57] • [IP: 46.205.215.**]

Wyrazy wsp馧czucia dla rodziny zmar貫go!

Go嗆 • Czwartek [14.04.2022, 17:41:39] • [IP: 5.173.11.***]

Jestem z bardzo bliskiej rodziny prosz o wstrzymanie si od komentarzy.Akurat dla ciekawskich osoba kt鏎a zgin窸a nie jest sprawc !!

Go嗆 • Czwartek [14.04.2022, 16:23:52] • [IP: 5.173.41.***]

Na prostej drodze takie rzeczy to niewiem.

Go嗆 • Czwartek [14.04.2022, 14:34:01] • [IP: 94.254.171.***]

Dobrze, 瞠 nied逝go zrobi tam autostrad przecie na tym odcinku p這cin miedzyzdroje gin ludzie masowo... jad na trzeciego, niestety te mia豉m tam wypadek i nienawidz tej trasy.

Go嗆 • Czwartek [14.04.2022, 13:08:01] • [IP: 83.11.78.***]

Wyrazy Wsp馧czucia dla Rodziny R.I.P +

Ogl康asz 1-16 z 16
■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobi貫 zdj璚ie lub film? Wy郵ij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobi貫 zdj璚ie lub film? Wy郵ij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobi貫 zdj璚ie lub film? Wy郵ij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobi貫 zdj璚ie lub film? Wy郵ij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ 23 maja w Muzeum Historii Ziemi Kamie雟kiej otwarta zosta豉 wystawa „Miasto i jego mieszka鎍y. Kamie Pomorski w latach 60. XX w.”. Termin otwarcia nowej ekspozycji nie by przypadkowy. W poniedzia貫k przypada豉 bowiem 77. rocznica przybycia do Kamienia grupy organizuj帷ej polsk administracj, kierowanej przez W豉dys豉wa Jasi雟kiego 穎軟ierza Armii Krajowej i powsta鎍a warszawskiego. Dzie ten jest symbolicznym pocz徠kiem wsp馧czesnej polskiej historii naszego miasta ■ 妃iertelny wypadek na DK3 w P這cinie. Zderzenie czo這wo dw鏂h osob闚ek ■ Triduum paschalne – Wielki Czwartek oraz Wielki Pi徠ek – najwa積iejsze wydarzenie w liturgicznym roku dla Katolik闚. To czas celebracji misterium paschalnego – m瘯i, 鄉ierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa ■ Kto tym razem zostanie „So速ysem Roku”? Zg這szenia do 15 kwietnia. Konkurs ma charakter otwarty. Kandydata z obszaru wojew鏚ztwa zachodniopomorskiego do tytu逝 „So速ys Roku” 2022 mog zg豉sza: rady so貫ckie, mieszka鎍y so貫ctwa (co najmniej 10 os鏏), rady parafialne, organizacje pozarz康owe i spo貫czne dzia豉j帷e na wsi, stowarzyszenia so速ys闚 oraz przedstawiciele w豉dzy samorz康owej. Zg這szenia nale篡 przesy豉 do 15 kwietnia br. na adres: Urz康 Marsza趾owski Wojew鏚ztwa Zachodniopomorskiego, ul. Korsarzy 34, 70-540 Szczecin z dopiskiem KONKURS „SOΡYS ROKU” 2022 ■ Z這dzieje nie pr騜nuj. W Lubinie rabusie w豉mali si do kontenera znajduj帷ego si na terenie budowy nowej remizy stra瘸ckiej. ㄆpem z這dziei pad sprz皻 budowlany ■ Na skutek zmian rz康owych gmina Mi璠zyzdroje ponios豉 straty na poziomie oko這 3 milion闚 z這tych – przyznaje burmistrz Mi璠zyzdroj闚 Mateusz Bobek. Gminy powiatu kamie雟kiego zapytali鄉y o ich sytuacj finansow. ■ Na podstawie specustawy ZUS uruchomi infolini w j瞛yku ukrai雟kim, w plac闚kach ZUS b璠 czekali t逝macze pos逝guj帷y si j瞛ykiem ukrai雟kim, a tak瞠 materia造 drukowane w tym j瞛yku - zapowiada prof. Gertruda U軼i雟ka, prezes ZUS. ■