POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [08.03.2022, 10:30:54] • Kamień Pomorski

Pożar stolarni w Kamieniu Pomorskim. W akcji gaśniczej wzięło udział 8 zastępów strażaków

Pożar stolarni w Kamieniu Pomorskim. W akcji gaśniczej wzięło udział 8 zastępów strażaków

fot. OSP Trzebieszewo

W Kamieniu Pomorskim przy ulicy Mickiewicza doszło do pożaru. Ogień objął znajdującą się tam stolarnię. Pożar wybuchł na poddaszu, gdzie zapaliły się trociny. Najbardziej prawdopodobną przyczyną pożaru była awaria jednego z urządzeń znajdujących się w stolarni. Na miejsce przyjechała straż pożarna. W działaniach gaśniczych wzięło udział 8 zastępów straży pożarnej.

Na ulicę Mickiewicza przyjechali strażacy z OSP Jarszewo, OSP Rozwarowo, Wojskowa Straż Pożarna z Dziwnowa oraz 2 zastępy z OSP Trzebieszewo i 3 zastępy z JRG - Kamień Pomorski.

Pożar stolarni w Kamieniu Pomorskim. W akcji gaśniczej wzięło udział 8 zastępów strażaków

fot. OSP Trzebieszewo

- Na miejscu było dużo dymu. Strażacy ugasili palące się trociny i rozebrali strop dachu - poinformowała straż pożarna w Kamieniu Pomorskim.

Pożar stolarni w Kamieniu Pomorskim. W akcji gaśniczej wzięło udział 8 zastępów strażaków

fot. OSP Trzebieszewo

Wstępnie straty oszacowano na około 20 tysięcy złotych.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 7 marca przed godziną 16:00.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość kazik • Środa [09.03.2022, 15:24:25] • [IP: 83.23.148.**]

Bardzo mi szkoda tego majstra najlepszy w powiecie Kamieńskim,

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ 08:00 dnia 06.04.2026 do godz. 21:00 dnia 06.04.2026. Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 45 km/h, w porywach od 70 km/h do około 85 km/h, z północnego zachodu. Uwagi: Z uwagi na dynamiczną sytuację stopień ostrzeżenia może zostać podniesiony ■ Spotkania wojewodów dla mieszkańców w każdym powiecie, scenariusze zajęć dla uczniów i seniorów oraz lekcje o bezpieczeństwie i urzędzie wojewódzkim połączone ze zwiedzaniem – wszystko po to, aby każdy w regionie wiedział, jak należy się zachować w przypadku powodzi, zatrucia wody, przerwy w dostawie prądu czy sytuacji wojennej. - Przechodzimy do kolejnego etapu realizacji ustawy o Ochronie Ludności i Obronie Cywilnej – mówi wojewoda Adam Rudawski. – W ubiegłym roku przeszkoliliśmy z zakresu ustawy wójtów, burmistrzów i prezydentów z regionu. W tym roku zorganizujemy dla nich zajęcia przypominające, ale naszym głównym celem na najbliższe miesiące jest edukacja mieszkańców. Zależy nam, aby każdy wiedział, jak należy się zachowywać w przypadku różnego rodzaju kryzysów. Najważniejsze jest bowiem opanowanie i spokój, a te będą nam towarzyszyć tylko wtedy, kiedy będziemy mieć odpowiednią wiedzę ■