POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [07.06.2021, 17:17:39] • Gmina Wolin

Gmina Wolin wolna od azbestu

Gmina Wolin stawia na ekologię, dlatego rozpoczynamy już po raz kolejny nabór wniosków na przyznanie dofinansowania na realizację prac związanych ze zbieraniem i transportem oraz unieszkodliwianiem wyrobów zawierających azbest.

Wszyscy zainteresowani mieszkańcy Gminy Wolin, którzy mają na swoich nieruchomościach wyroby zawierające azbest, będą mogli skorzystać z dofinansowania do 70% kosztów kwalifikowalnych. Koszty zakupu nowego pokrycia dachowego i jego montaż ponosi właściciel nieruchomości.

Aby uzyskać dofinansowanie należy złożyć stosowny wniosek w siedzibie Urzędzie Miejskim w Wolinie. Formularze wniosku oraz Szczegółowe zasady realizacji programu dostępne są w formie papierowej w Urzędzie Miejskim w Wolinie oraz na stronie internetowej: Gmina Wolin » Usuwanie azbestu w Gminie Wolin.

Wnioski w tej sprawie przyjmowane są do 25 czerwca bieżącego roku.

Osobą zajmująca się w Urzędzie Miejskim w Wolinie powyższym zakresem jest Pani Patrycja Frankowska, nr telefonu 513 348 862.

Uwaga!
W przypadku ubiegania się o dofinansowanie demontażu wyrobów azbestowych należy do wniosku dołączyć dokument potwierdzający zgłoszenie robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę lub pozwolenie na budowę, jeżeli jest to wymagane ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz.U. z 2020 r. poz. 1333).

„Program usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Wolin na lata 2010-2032” realizowany jest z udziałem dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

Jarosław Niewinczany
Kierownik Referatu Organizacyjno-Administracyjnego i Spraw Społecznych


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Środa [21.07.2021, 13:29:28] • [IP: 83.11.69.**]

tak stawia na ekologię na terenie gminy na naszych oczach powstaje recykling materiałów budowlanych tam będzie tablica mendelejewa azbest to pikuś

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Nad ranem miejscami w centrum, na północy oraz w rejonach wschodnich prognozuje się formowanie gęstych mgieł ograniczających widzialność poziomą do 100-300 metrów ■ Jednostka OSP Jarszewo została wezwana na obwodnicę Kamienia Pomorskiego. Tam znajdował się samochód, który wypadł z drogi. Kierowca nie doznał obrażeń. - Zdarzenie 54/2022 22.09.2022r., godzina 06:48 zostaliśmy zadysponowani na obwodnicę Kamienia Pomorskiego nieopodal miejscowości Rzewnowo, gdzie kierujący pojazdem marki Volkswagen wyjeżdżając z zakrętu, wypadł z drogi i wpadł do rowu. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało - dowiadujemy się z FB ■ W dniu 16.09.2022r. W okolicach Rossmana W Kamieniu Pomorskim zagubiono kluczyki do samochodu volkswagen golf. Telefon kontaktowy: 506872531 ■ Dnia 25.09.2022 pojawi się odcinek telewizyjny na Polsacie z udziałem panny młodej, która pochodzi z Chodzieży a Pan młody pochodzący z Kamienia Pomorskiego. Odcinek był nagrywany w Chodzieży i okolicach. Program nazywa się "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" - niedziela 25.09.2022 o godz 17:45. W odcinku będzie ukazany piękny różowy bus stojący na płycie rynku, w którym odbywała się metamorfoza Panny młodej ■