POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [02.11.2019, 22:36:09] • zachodniopomorskie

Druga jezdnia S6 na odcinku Nowogard - Płoty udostępniona

Druga jezdnia S6 na odcinku Nowogard - Płoty udostępniona

fot. Organizator

Na odcinku S6 Nowogard - Płoty o długości 20 km nastąpiła zmiana organizacji ruchu – kierowcom udostępniona została druga jezdnia. Od 22 sierpnia tego roku ruch odbywał się jedną jezdnią nowej trasy w obu kierunkach. Pomimo ruchu dwoma jezdniami na tym odcinku ze względu na dalsze wykonywanie robót uzupełniających przez najbliższe 2-3 tygodnie będzie ograniczenie prędkości do 90 km/h. Czasowo wprowadzane będą zawężenie do jednego pasa ruchu, w celu wykonania niezbędnych robót, takich jak likwidacja przejazdów przez pas rozdziału. Na Miejscach Obsługi Podróżnych (MOP) Wyszogóra trwają jeszcze prace wykończeniowe, MOP-y będą udostępnione do końca listopada. Roboty będą również kończone roboty na drogach wspomagających i w innych miejscach poza jezdniami głównymi.

10 października 2019 oddane zostały do ruchu odcinki S6 Kołobrzeg - Koszalin. Od tego czasu droga S6 stała się funkcjonalną całością. Ruch jedną jezdnią prowadzony był jeszcze na odcinku Nowogard - Płoty, który powstał w dużej mierze w śladzie dotychczasowej DK6. Uruchomienie drugiej jezdny na tym odcinku sprawia, iż na całej 130- kilometrowej trasie S6 Goleniów - Koszalin funkcjonują już dwie jezdnie.

Mateusz Grzeszczuk
Główny Specjalista
Stanowisko ds. Komunikacji Społecznej


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W środę wieczorem, około godziny 20, w bazie SAR w Świnoujściu pojawiła się jednostka ratownicza „Cyklon”. Na nabrzeżu oczekiwała karetka pogotowia ratunkowego. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że ratownicy transportowali poszkodowanego marynarza z urazem głowy znajdującego się wcześniej na pokładzie wojskowego okrętu operującego na Bałtyku ■