POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [01.05.2019, 10:23:06] • Kamień Pomorski

Spotkanie z Katarzyną Janus

Spotkanie z Katarzyną Janus

fot. Organizator

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim gościła na spotkaniu autorskim Panią Katarzynę Janus. Bohaterka spotkania okazała się bardzo ciepłą i przesympatyczną osobą. Pani Katarzyna mieszka na co dzień w Lesznie, gdzie pracuje jako lekarz-pediatra.

Na spotkaniu opowiedziała nam o początkach pisania, którym zainspirowała ją przyjaciółka. Swoje książki wydaje pod pseudonimem Katarzyna Janus. Do tej pory ukazały się cztery powieści z gatunku obyczajowej literatury kobiecej : „Nigdy nie jest za późno”, ”Życie za życie”, „Mam na imię Walentyna” i „Światło kryje się w mroku”. Piąta powieść autorki ukaże się w maju pt. „Piękni ludzie”. Akcja książki dzieje się w Centrum Rehabilitacji w Górznie, w którym autorka pracuje. Prawdopodobnie w tym roku ukaże się szósta już powieść pt. „Sacrum et profanum”. Spotkanie z pisarką urozmaicały zdjęcia z podróży, gdyż autorka lubi podróżować i akcję powieści często przenosi do miejsc, które sama widziała. W wielu jej powieściach bohaterki są lekarzami, chociaż stara się tego unikać, ale jak przyznaje „jakoś samo tak wychodzi”. Na zakończenie spotkania można było zakupić książki z autografem pisarki.

Spotkanie z Katarzyną Janus

fot. Organizator

Dziękujemy autorce za przesympatyczne spotkanie i zapraszamy ponownie do Kamienia Pomorskiego.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Nocne utrudnienia w tunelu pod Świną. Ruch wahadłowy z 1 na 2 lipca. ZDMiŻ apeluje do kierowców o uwzględnienie możliwych opóźnień i odpowiednie zaplanowanie podróży. „Pragniemy poinformować o utrudnieniach w tunelu z powodu prac prowadzonych przy oświetleniu przez Generalnego Wykonawcę w związku ze zgłoszeniem gwarancyjnym, w terminie: 01/02.07.2026 r. - 22:00 - 5:00 ruch wahadłowy; W przypadku jakichkolwiek zmian będziemy informowali na bieżąco. Szanowni Pasażerowie w związku z powyższymi utrudnieniami sugerujemy planowanie podróży z odpowiednim wyprzedzeniem.” ■