POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [15.04.2019, 17:23:42] • Kamień Pomorski

Wypadek drogowy,poszukiwanie osób

14.04.2019 roku o godzinie 08:40 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Kamieniu Pomorskim ,wpłynęła informacja od Dyżurnego Policji o wypadku drogowym w miejscowości Świętoujść na który najechał patrol Policji.

Z informacji uzyskanych od zgłaszającego wynikało,że samochód osobowy uderzył w drzewo,wewnątrz samochodu nie ma osoby kierującej,natomiast jest dużo krwi oraz na zewnątrz znajduje się fotelik dziecka.Dyżurny Policji poprosił o wsparcie w poszukiwaniu prawdopodobnie rannych osób z wypadku.Dyżurny SKKP do zdarzenia niezwłocznie zadysponował 1 zastęp GBARt z Posterunku PSP Międzyzdroje, 2 zastępy GBARt i SLRR z OSP KSRG Kołczewo,1 zastęp GBARt z OSP KSRG Dziwnów oraz 1 zastęp GCBARt z OSP Międzywodzie. Po dotarciu na miejsce zdarzenia, teren działań zabezpieczono, wyznaczono obszar poszukiwań osób po obu stronach drogi 102.Przeszukano obszar ponad 1 ha z wykorzystaniem samochodu SLRR oraz patroloi pieszych.

Po ustaleniu przez Policję okazało się, że osoba kierująca pojazdem znajduje się w domuw Szczecinie, działania zakończono.

opracowanie:kpt.Michał Wiaderski KPPSP Kamień Pomorski


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ ⚠️ Uwaga! Dla całego województwa zachodniopomorskiego obowiązuje ostrzeżenie I stopnia przed burzami z gradem. Możliwe są porywy wiatru do 90 km/h, intensywne opady deszczu oraz lokalnie grad. 🌩️ Burze mogą powodować utrudnienia w ruchu, łamanie gałęzi oraz lokalne przerwy w dostawie energii elektrycznej. Ostrzeżenie obowiązuje dziś do godziny 22:00. Nie zostawiaj samochodów pod drzewami i zabezpiecz przedmioty na balkonach oraz tarasach. Podczas burzy unikaj przebywania na otwartej przestrzeni ■