POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [01.11.2018, 19:50:01] • Golczewo

Wezwanie do debaty

Wezwanie do debaty

fot. kam

Obecny burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk wezwał pana Macieja Zielińskiego, swojego kontrkandydata na fotel burmistrza Golczewa do publicznej debaty.

Debata miałaby się odbyć w dniu 2. listopada 2018 roku o godz. 18:00, w Gminnym Ośrodku Kultury w Golczewie.

Miejsce i termin debaty to tylko propozycja ze strony Andrzeja Danieluka. - Jeśli propozycja debaty panu Maciejowi Zielińskiemu nie odpowiada, to mogę się stawić na debacie w każdym terminie – mówi Andrzej Danieluk.

Andrzej Danieluk chce, żeby pan Maciej Zieliński odpowiedział publicznie na trzy pytania:
1. Jak chce i z czego wybudować halę sportową. Plan krok po kroku: z czego?
2. Jak zamierza utrzymać halę?
3. Co to są „afterki” w jego wykonaniu?

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Piątek [02.11.2018, 20:05:15] • [IP: 83.20.240.***]

Panie Burmistrzu. Myślę, że każdy termin byłby nieodpowiedni!Pytanie tylko dlaczego!

Gość • Piątek [02.11.2018, 18:22:17] • [IP: 31.2.35.***]

01 listopad godz. 19, 50 Pan Burmistrz w zadumie budzi się i wzywa do debaty przeciwnika. Jakie to żenujące. Szkoda słów. Wszyscy do wyborów 04.11. niech wreszcie się skończy ta maskarada, bo tego nie da się już czytać.

Gość • Piątek [02.11.2018, 18:13:02] • [IP: 37.248.164.**]

Pan Danieluk to może sobie chcieć np wyzdrowieć! Obudził się i nagle chce mu się debaty pfff skończ ten cyrk. W niedziele przegrasz z kretesem.

Gość • Piątek [02.11.2018, 16:58:23] • [IP: 37.47.131.**]

Panie Burmistrzu chyba Pan doskonale wie, że zarządzanie gminą nie ogranicza się do budowy hali sportowej. Medialne wezwanie do debaty na 7 godzin przed ciszą wyborczą jest dla mnie trochę śmieszne do tego w dniu zadusznym. Tak dla przypomnienia to Pan w okresie własnych kampanii deklarował wybudowanie hali sportowej, basenu i przetwórni owocowej, może Pan Maciej zrealizuje jedną z Pana obietnic, dajmy mu taka możliwość.

Elżbieta Czajkowska • Piątek [02.11.2018, 15:35:58] • [IP: 46.77.67.***]

Panie Burmistrzu Andrzeju Danieluk chce, Pan aby pan Maciej Zieliński odpowiedział publicznie na trzy pytania: " 1. Jak chce i z czego wybudować halę sportową. Plan krok po kroku: z czego? 2. Jak zamierza utrzymać halę? 3. Co to są „afterki” w jego wykonaniu?"". Pan doskonale wie jak wyglądają finanse gminy jedynie dlatego wybrał pan tę tematykę, nie wierząc w umiejętność pozyskiwania środków przez młodych rzutkich ludzi.. na tego rodzaju debatę zaprasza się przy najmniej kilka dni wcześniej...przecież i my mieszkańcy tej gminy chcielibyśmy uczestniczyć w takiej debacie i mieć możliwość zadawania pytań.. i tylko dlatego, że nagle pan ma taka fanaberię mamy zwalniać się z pracy, wracać od rodzin i znajomych (długi weekend). oświadczam Panu, że jest to lekceważenie nas jako wyborców. a wobec kontrkandydata postępuje Pan niegodnie...

Gość • Piątek [02.11.2018, 12:00:43] • [IP: 188.147.98.**]

Niech się zapyta byłej" barmanki"z Przybiernowa... a może to impreza w zaprzyjaźnionym mieście w pewnym obwodzie, na koszt Golczewskich podatników?

Gość • Piątek [02.11.2018, 11:24:38] • [IP: 5.172.232.**]

OSOBIŚCIE ZABRAKŁO DEBATY Z 4 - KANDYDATAMI, BYŁBY OBRAZ KTO CO POTRAFI, A TAK KAŻDY SOBIE RZEPKĘ SKROBIE, BARDZO JESTEM CIEKAWY CO DZIŚ POWIE DANIELUK A JEŚLI PRZYJDZIE TO SAM CZY Z PANIĄ ADAMOWICZ?

Gość • Piątek [02.11.2018, 10:34:08] • [IP: 80.52.181.***]

A co to są" afterki" ? Małe after-party ?

Gość • Piątek [02.11.2018, 10:18:57] • [IP: 5.173.176.***]

Przeciesz każdy przed wyborami obiecuje a później wybuduje hale kiedyś tam

Gość • Piątek [02.11.2018, 10:13:46] • [IP: 5.172.232.***]

Żałosny typ... P.Danieluk to pewnie ma wiecznie imprezę, do" afterka" chyba rzadko kiedy dopuszcza?

Gość • Piątek [02.11.2018, 10:03:55] • [IP: 83.20.239.**]

Mnie dziwi forma WEZWANIE!!

Gość • Piątek [02.11.2018, 09:48:58] • [IP: 46.169.209.***]

Debata na spotkaniu wyborczym Pana Burmistrza tego jeszcze niegrali nawet w Golczewie

Gość • Piątek [02.11.2018, 09:12:26] • [IP: 188.146.34.***]

Mnie to już nic nie zdziwi:)

Gość • Czwartek [01.11.2018, 23:00:31] • [IP: 79.186.203.**]

Ale ten burmistrz sie obudzil... to może debata odbedzie sie 5 listopada po wyborach :-)

Gość • Czwartek [01.11.2018, 22:49:13] • [IP: 83.20.247.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [01.11.2018, 21:56:15] • [IP: 83.11.148.***]

Ale termin, Zaduszki gdy ludzie udają się na groby i na cmentarze. A jaki inny termin?? Może przy urnie wyborczej? Lepiej, zamilknać lub głupio gadać

Gość • Czwartek [01.11.2018, 21:27:52] • [IP: 83.11.148.***]

I termin i tematyka obraźliwe. Chętnie byśmy posłuchali obu kandydatów, jednak rozmowa o jakichś aferkach wywołuje niesmak a hala sportowa interesuje tylko jakąś grupę ludzi i z pewnością nie jest zadaniem na dzień dobry, tylko na pięcioletnią kadencję. Gdzie sprawy interesujące całą społeczność. Mam nadzieję, że do parodii debaty nie dojdzie

Gość • Czwartek [01.11.2018, 21:21:33] • [IP: 37.47.162.***]

Do debaty pewnie nie dojdzie bo burmistrz wpadnie w swoja chorobe, albo bedzie wstanie jak na rozdaniu zabek. Ludzie czas na zmiany dla Golczewa!!

Gość • Czwartek [01.11.2018, 21:09:32] • [IP: 83.11.225.**]

A burmistrz przyjdzie na debate ?

Gość • Czwartek [01.11.2018, 20:33:25] • [IP: 37.47.189.***]

Masakra. Nie odpowadajcie mu nie zniżajcie się do jego poziomu. Debetować to mogą ludzie na poziomie.

Gość • Czwartek [01.11.2018, 20:31:06] • [IP: 37.248.209.**]

O a w wolinie grzybowska niechce isc do debaty bo zaduszki i tysiąc innych problemów hahhah

Gość • Czwartek [01.11.2018, 20:28:22] • [IP: 217.144.230.***]

Ha ha ha z baranami nie ma co debatowac.

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■